Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dhifsateam

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Yalnız bizim doğru düzgün bir hücum planımız da yok ,acil çözmemiz lazım bu sorunu.

doğru düzgün hücum planı nasıl oluyor? sağdan soldan ortadan her türlü yardırmaya çalışıyoruz, ne olması gerekiyor doğru düzgün bir hücum planı olması için?

Cevap bulamayacak büyük ihtimalle

Birşey yazardım da değmez senin gibi tek hücreliye .

Ahahah. Sıfır mesajlı bir şey yazacakmış. Yazsan yazsan küfür yazarsın. O çakma hesabı da küfür yazmak için açmışsındır. Seni bu forumda barındıran yöneticilere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Şikayet edeyim hele bakalım uçuracaklar mı seni. Hiç sanmıyorum ya.

• Iyi oynayan, isiran, basan ve gol atan Tolga boyle devam ettigi surece kesmek aptallik olur. Baktik formu dustu, o zaman Feghouli'yi ilk 11'e alirsin. Aksi halde iyi isleyen yapiyi bozmanin anlami yok bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodrigez ile Tolga'nın kesilmesini neden dert ediyorsunuz yahu? Değişiklik olarak oyuna Tolga ve Rodrigez'in mi girmesini tercih edersiniz yoksa Leşçuk ile Y*sin'in mi? Bunlar yedekliği pek dert etmeyecek adamlar ve girdiklerinde oyuna dinamizim getirecek adamlar merak etmeyin bir şey olmaz

• Belhandayi bu kadar gomuyorsunuz da psg macini izledim dunyanin en iyi 3 topcusundan biri olan neymar bir ton top kaptirmis.. istiyorsunuz ki belhanda her an full konsantre olsun hic top kaybetmesin oyle bir dunya yok.. neymar birebir ayni hatalari yapmis belhandayla ama bir an oyle bir hareket yapiyor ki mac degisiyor.. belhanda tabi ki neymarla mukayese edilemez ama gomise attigi kafa topu (ofsayttan gol iptal oldu) duran toplari her an skora etki edecek bir oyuncu..

Biraz sabredin belhanda benim beklentimin ustunde cikti.. hele mucadele olarak bu kadar diri olacagini tahmin bile edemezdim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Yalnız bizim doğru düzgün bir hücum planımız da yok ,acil çözmemiz lazım bu sorunu.

doğru düzgün hücum planı nasıl oluyor? sağdan soldan ortadan her türlü yardırmaya çalışıyoruz, ne olması gerekiyor doğru düzgün bir hücum planı olması için?

Cevap bulamayacak büyük ihtimalle

Birşey yazardım da değmez senin gibi tek hücreliye .

Ahahah. Sıfır mesajlı bir şey yazacakmış. Yazsan yazsan küfür yazarsın. O çakma hesabı da küfür yazmak için açmışsındır. Seni bu forumda barındıran yöneticilere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Şikayet edeyim hele bakalım uçuracaklar mı seni. Hiç sanmıyorum ya.

Senin gibi gereksiz biri için değmez .Zaten yakında uçar bu hesap.Çok da umrumda değil .Her fırsatta durduk yere millete çatmak isteyen insanlıktan uzaklaşmış kişiler toplanmış buralara,eskiden bu kadar yoktu.

Sen kimin fake hesabısın onu söyle? GS lı olduğun bile belli değil, zaten bu hesap yakında uçar diyorsun. Senin amacın ne? Dalga mı geçiyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kami-sama

Rodrigez ile Tolga'nın kesilmesini neden dert ediyorsunuz yahu? Değişiklik olarak oyuna Tolga ve Rodrigez'in mi girmesini tercih edersiniz yoksa Leşçuk ile Y*sin'in mi? Bunlar yedekliği pek dert etmeyecek adamlar ve girdiklerinde oyuna dinamizim getirecek adamlar merak etmeyin bir şey olmaz

Hocam bu formuyla tolgayi kesemez tudor kendini riske atmaz..

Asamoah sol kanadi tek kullanabilir linnes ne kadar formda olsa da soldan orta gelmiyor .. asamoah beke feghouli r.guezin yerine gecer

• yasin e tav olan bir ben mi varım? niye pas vermezsin son pozisyonlarda ya neden neden neden? aynı galatasaray son pozisyonlarda onu kapalıyken şut çekmek yerine pas verse bu maç 10-0 biterdi. Sonra da takım iyiymiş yok kardeşim mental 0 olan takımdan bencil olan adamdan hiç hayır gelmedi gelmez!
  • [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
    Alfa Erkek Dursun Başkan yine olaya ağırlığını koymuş.
    [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael J.Scofield -- 26 Ağustos 2017; 18:32:45 >

• Michael J.Scofield kullanıcısına yanıt
    hocam başkanımızın fotosunu koymadan önce bi spoiler'a al bi anda pc kasıyor kaldıramıyor

• Michael J.Scofield kullanıcısına yanıt
    Haber yanlış olabilir mi?
    Milli takımdan çağrılan oyuncuya izin vermeyen kulüplere ağır yaptırımlar var diye biliyorum.
  • Belhanda tam hazir degil arkadaslar.Birkac mac sonra tam performansini görebiliriz.Oynuya oynuya tam formuna kavusucak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Tolga formunda kesilmesi yanlis olur

Kaçırdığı pozisyonlar olmasa son 3 maçta rahat 7-8 golü vardı Tolga'nın.
    Tudor sistemi ile çok fazla pozisyona giriyor.

Ayrıca Linnes ve Rodrigues de iyi gidiyor.
    2 şer asistle oynuyor şu an bu ikisi.

Bir de Gomis var tabi 4 gol 2 asistle uçtu resmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum donanım Dursun Başkanımızın fotoğrafını kaldıramadı ve çöktü.Ne kadar kaliteli bir başkanımız var fotoğrafı forumu çökertiyor,gerçeği kim bilir ne yapar hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael J.Scofield -- 26 Ağustos 2017; 18:33:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: podkayfom

Yahu arda gelmiyor!!!! GELMİYOR OLUM ANLAMAK BU KADAR MI ZOR

Asamoah %40

Arda'yı pek istemiyoruz açıkçası.
    Gelse de olur gelmese de olur.
    Ucuza kapatırsak yine formuna döndürüp satarız ama.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Tam Avrupa'ya gidilecek seneydi hocam. Ahh ah

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Tam Avrupa'ya gidilecek seneydi hocam. Ahh ah

Avrupa'ya gitseydik bu kadar iyi transferler olmayacaktı.
    Gidemediğimiz için taraftar tepkisi transfer getirdi ki Tudor gelen adamları çok iyi değerlendiriyor.

Önümüzdeki sene oturmuş bir kadro ile gideriz daha iyi olur.

• stalker-190e kullanıcısına yanıt
    95 doğumlusun daha benimle birader diye konuşuyosun anasını satayım askerlik arkadaşın yok karşında... bu arada samet aybaba ve diğer takımlar Gs hakkında konuşurken 2 kere düşünecekler haddini bilerek konuşacaklar tamam mı delikanlı seviye muhabbetine de hiç girme seviyesizliğin dibine vurdun zira... hadi sen okulunu oku...

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Avrupa'ya gitsek tam tersi sezonu bitiremezdi bu kadro. Bizim sadece iyi bir ilk 11'imiz var, sadece 1 tane çok kaliteli ama yaşlı bir forvetimiz var. Kadro derinliği diye bir şey yok takımda.

Zaten Avrupa ligine gitsen ne gitmesen ne, maddiyat desen kazandığın para anca masrafını karşılıyor, prestij desen kupayı almadıktan sonra hiç bir anlamı yok o da çok zor. O yüzden iyi ki gitmedik bence.
  • nasri yazdı ilk maçta golünü asist eto o. acayip zevkli olacak bizim maç 2 yeriz 4 atıp alırız
  • 
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.