Şimdi Ara

GAİN abonelik ücretlerine zam yaptı: 6 ayda yüzde 450 zam!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dijital yayın platformu GAİN de Netflix, Disney Plus ve Exxen'in ardından abonelik ücretlerine zam yaptı. Yerli dijital yayın platformu GAİN'in abonelik ücretlerine yaklaşık yüzde 50 zam yapıldı. Böylece aylık abonelik ücreti 99 TL'den 149 TL'ye yükseldi.

Ayrıca Bkz.Exxen ve ExxenSpor üyelik ücretine zam! İşte güncel fiyatlar

GAİN son olarak Ağustos 2023 tarihinde aylık abonelik ücreti yaptığı zamla abonelik fiyatını 34,90 TL'den 99 TL'ye yükseltmişti. Böylece 6 ay içerisinde platforma yapılan zam oranı yüzde 450 oldu.

Aralık 2020'de yayın hayatına başlayan GAİN, geçtiğimiz yıl Rams Türkiye İnşaat Grubu tarafından satın alınmıştı.

• Hadi neyse blu tv hepsiburada premium ile uyguna ala biliyoruz ve içerikleri gain'e göre daha fazla

Ama bu gain kendini ne sanıyor da bu kadar rekabet olan bir sektörde bu kadar yüksek zam yapabiliyor garip.

Bunlar böyle devam ettikçe milleti ona buna para vermek yerine bütün içeriğe aynı anda tek platformda ulaşacağı ip tv ye yönlendiriyorlar haberleri var mı acep
  • Nasıl bir maliyetleri var acaba maaşlar dışında
  • TL komple kaldırılsın Avro veya Amerikan Doları olsun. Göze batmaz ... Şaka değil ...
  • "Gain ne la" dedim :)
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Hocam dolar olsa bile bu kadar artamaz bence. Fazla şişirilmiş geliyor bana.
  • Netflix Disney Exxen şimdi de Gain bunlar daha iyi günler.
  • Masun izliyorduk ne güzel
  • gereksiz
  • 2023de 2 milyon aboneleri varmis, hala böyle devam ediyorsa..

Iyi para :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceb -- 16 Şubat 2024; 16:38:45 >
  • Netflix Disney hadi neyse de kim Gain'e 150 lira para verir? Bu fiyatlandırmalarla hakikaten batacaklarını bilmiyorlar mı?
  • E yuh ama diyeceğim de buna gelene kadar sırada o kadar şey var ki 🤬
  • 2 milyon kişi kafayı yemiş ödüyorsa %450 anca keser platformu
  • Bizim yerli platformlarda kendini nimetten saymaya başladı, doğru düzgün içeriğin yok arayüzün beş para etmez, en uyduruk yabancı diziler, bu neyin zammı acaba?
  • Aile için diğer platformlar dahil gainde almıştım o zaman yıllığı 21.90x12 idi neredeyse bitmek üzere aldığına o kadar pişmanım ki sadece ayak işleri ve şu son zamanda Mahsun J izledim ama tekrardan bir kuruş dahi vermem
  • Gain ne ya, Kim para ödüyor? Olmadığından eksiklik hissedildi? Kafayı yemiş millet.
  • İnadına inatxx
  • Hadi neyse blu tv hepsiburada premium ile uyguna ala biliyoruz ve içerikleri gain'e göre daha fazla

Ama bu gain kendini ne sanıyor da bu kadar rekabet olan bir sektörde bu kadar yüksek zam yapabiliyor garip.

Bunlar böyle devam ettikçe milleti ona buna para vermek yerine bütün içeriğe aynı anda tek platformda ulaşacağı ip tv ye yönlendiriyorlar haberleri var mı acep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 16 Şubat 2024; 17:5:41 >
  • Ederi max 25 tl. Kimse kusura bakmasın ama milletin aklıyla dalga geçmektir bu fiyatları istemek.
  • Ahanda şimdi iptal ettim. Parasında değilim ama nereye kadar abone abone ha seyrettiğim birşey de yok. Boş yere yapılan bir ödemeydi benim için.
  • yorumculuklar Y kullanıcısına yanıt
    Platforma koyduğu filmleri dizileri bağış yoluyla alıyolar sanıyosun sanırım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.