Şimdi Ara

FX 9370 5.29 ghz overclock Cinebench sonucu Videolu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havalar soğukken biraz daha zorladık işlemciyi...
    844cb
    (Sonradan farkettim bu cinebench skoru eski versiyonla aldım. Sonradan indirdiğim daha yeni sürümü ile daha yüksek sonuçlar aldım ama denemek için bir sonraki kışı beklemem gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerererara -- 8 Mayıs 2017; 22:10:56 >

• İyiymiş.. Bu da benim emektar 2600K'nın sonucu;

• FX 9370 5.29 ghz overclock Cinebench sonucu Videolu
  • İyiymiş.
    Zamanında 670 liraya aldığım işlemcimi o zamanlar daha pahalı olan i5 4690k ile karşılaştırmam daha mantıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerererara -- 8 Ocak 2017; 22:10:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerererara

İyiymiş.
    Zamanında 670 liraya aldığım işlemcimi o zamanlar daha pahalı olan i5 4690k ile karşılaştırmam daha mantıklı olur.

• gönlüm var,,,, fiyatı ucuzlamış olup 125 wattı geçmeseydi fx 9590 muydu neydi alır geçerdim o işlemciden... ama gel gör ki 240 watt diyor :D

240 watt nedir yahu :D
  • stok voltajla core ve cache 4.6 ya çektim. FX 9370 5.29 ghz overclock Cinebench sonucu Videolu
  • wolwes kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer 1.392 stok voltajsa o biraz fazla gibi ya anakartınız otomatik voltaj arttiriyor yada fazla stok voltaj veriyor 6700k nın stok voltajını çok iyi bilmiyorum ama 4790 ın ki 1.2 V civarı
  • bedevi1903 kullanıcısına yanıt
    Voltaj adaptivede oldugu için bol keseden veriyor bende bir bildigi vardır deyip ellemedim ama voltajı elle 1250 static yapıncada sorunsuz çalışıyor 4.7 ghz yapıp 1350 yaptım static yine sorunsuz çalışıyor malum havalar serin oldugundan sogutucu olarakta h110i oldugu için fazla voltaj göz çıkarmaz diyip oldugu gibi bıraktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 10 Ocak 2017; 16:22:0 >
  • FX 9370 5.29 ghz overclock Cinebench sonucu Videolu
  • İşlemci değil trafo mübarek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enerji tüketimi noktasında çılgın bir işlemciden de bu beklenirdi. Ryzen mimarisini bu saat hızında açmak mümkün olsa her halde dünya rekorlarını alt üst eder 4.0 ghzdeki sonuçları malum render ve analiz işinde.
  • Aynı hız aynı voltaj değerleri ile uzun süredir mutlu mesut takılıyorum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Aynı hız aynı voltaj değerleri ile uzun süredir mutlu mesut takılıyorum bende.

nerdeyse 2 yıl oldu 4.8 ghz sıfır sıkıntı

• 2 yıl olmuş benimde kışın biraz daha gidiyor. 5.0 aktif olarak 1.367 de gördüm hiç bir testte hata almadığım halde ve sıcaklık ta 70 civarı gezmesine karşın hiç olmayacak yerlerde yediğim mavi ekran yüzünden kullanmıyorum 1.367-5.0 ghz i. 4.8 olsun bizim olsun.
  • bende ki 8350 işlemciyede overclock yapmak istiyorum ama hiç tecrübem olmadı yardımcı olacak varmı teşekkürler.
  • Benim 9370 4.80 ghzyi geçmiyor çıldırıcam ya

Sadece çarpanlami oynadın üstad ?

• Anakart soğutucu ve güç kaynağı modelleri nedir. Gigabyte anakart ise benim 5 ghzlik ayarların fotosunu atabilirim.

• Gigabyte 990fxa ud5 hocam teşekkürler resimler için denedim hüsran :s

• Hocam 5ghz bech atarmisiniz kac puan alıyor merak ettim bende bi ara fx 8350 kullanmıştım stabil 5ghz gunluk kullanıyordum sıvı soğutmayla 5ghz acep sizdeki işlemciyle fx8350 kac puan fark var?
    Bu arada mars r9 290 ile kullanıyordum fx 8350 her 2side overclockluydu 750watt power yaktım overclock kurcalarken yemedi az kaldı trafoya bağlıycaktım kasayi sizedeki işlemci zaten tdpsi 225watt sanırım overclockla 300watt üzeri harciyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 25 Mayıs 2017; 22:6:30 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.