Yarbay
01 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
25 üye
Görüntülenme
Toplam: 250 (Bu ay: 12)
Gönderileri
Herkese merhaba arkadaşlar.Güzel bir rehber olması için bu delid işlemini an be an sizinle paylaşacağım.yeni giriştim bu delid olayına.BANA GÜVENİP GİRİŞMEYİN BU İŞE.

4790K işlemcimi delid yapacağım ve adım adım buraya atacağım.konu güncellenecek.4790K da ayrı dikkat gerekiyor.voltaj regülatörleri işlemci içinde.

öncelikle delid araçlarımızı hazırlayalım.bunun için şu adresteki delid aracını 3d baskı ile 65 tlye çıkarttırıyorum. 3D baskı yaptıracaksanız PLA baskı seçin diyor sitede.
https://www.youmagine.com/designs/skylake-delid-tool

sonra sıvı metal macunumuz.73 W/mk yani güzel bir değer.
http://www.nanokatalog.com/Thermal-Grizzly-Conductonaut-1GrThermal-Macun,PR-736844.html

ve sonra olarak mengene.ufak mengeneler 20 tlye satılıyor internette bulabilirsiniz.

ve son olarak sıvı conta.kapatırken.
http://www.hepsiburada.com/loctite-sivi-conta-85-gr-siyah-pm-otyag08718

ve regülatörlere sürmek için normal termal macun.zor olan işlemciyi açmak ve sıvı metali taşırmamak regülatörlere.gerisi kolay.çok dikkat gerekiyor.
Once Corsair physically receives your item, your replacement will be processed and shipped. For your convenience, click the following link to automatically generate a return address label for your return. Please use this label when shipping parts back to Corsair.

corsair rma ya vida kırıldı diye ticket attım.bana bu cevabı verdiler ama anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

ben geri bir şey gönderecek miyim acaba ?

Your replacement has been processed. Once shipped, you will be notified of the tracking number via email. Please disregard the automated email instructing you return your product as it is not required. ,

diyor birde
radyatör full üstte olsun istiyorum ama nasıl yapsam çözemedim nereyi kesip bu hortumla pompayi içeri alabilirim?

arka egzoz fanın orayı ve üstte iki yerin arasında düz bir yer var orayı mi kessem acaba

neyle kessem nasıl kessem acaba
4790kyı alamıyorum.para tam çıkışmıyor 4790 düz ve 4690k arasında gidip geliyorum.sizce hangisini alayım.

oc yapcam diye z97x ud5h bk aldım.
Merhaba arkadaşlar.Pentium G3220 ile GTX770 kullanıyorum.Saldırmadan söyleyeyim peşinen.G3220 idareten kullanıyorum.İşlemciye param yetmediği için idareten aldım 1 aydır kullanıyorum.Nisanın 5 inde büyük ihtimal sıfır alacağım ikinci elde bulamazsam.

Sistem imzamda.Sürücü versiyonu 347,25

cs goda bf3 de team fortress 2de falan gpu kullanımı hep %40 ın üstüne çıkmıyor.cpu kullanımı g15 in üstünde gördüğüm şekilde %80 lerde ve üstünde.yardımlarınız için teşekkürler.
1
ne oanerirsiniz?
bugün bioshock infinitede ayarlar menüsündeyken sanki elektrikler kesilmiş gibi kapandı ve bir daha açılmadı. system fan 2 çalışmıyor. eski ekran kartınıda denedim. ama nafile. ramleride denedim ama dikkatimi çeken satalar da çalışmıyor sanki. çalıştırınca fanlar dönüyor ama nafile
anakartın sol tarafi felç oldu sanki ibo gibi :D
herkese iyi günler iyi tatiller.soru basit 1600 tlye kadar ne alınabilir.note 2 g2 falan düşünüyorum ama.ayrıca en ucuza nerde bulabilirim ?
yardımcı olursanız çok iyi olur.
chromeda yazıları geç yükleme sorunları olursa gpu pikselleştirmeyi (gpu rasterization) kapatabilirsiniz.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
LG
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Takım
Galatasaray
Steam
Tolgá
TV
TV
Ses Sistemi
Creative
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Clash of Clans
SSCB
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Asus
Modem
Huawei
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.313
İkinci El Bölümü Mesajları: 194
Konularının görüntülenme sayısı: 106.286 (Bu ay: 65)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.530 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.