Şimdi Ara

Full serverlar ne zamn düzelir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eve geliyorum 3000 kişi sıra beklıyorum 2 saat giremıyorum cata cıktığından beri oynayamadım doru düzgün .Free mig açıldı ama ne zman düzelir bilgisi olan varmıdır ?

• 5 gun 6 saat 7 dk sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozlowski

Arkadaşlar eve geliyorum 3000 kişi sıra beklıyorum 2 saat giremıyorum cata cıktığından beri oynayamadım doru düzgün .Free mig açıldı ama ne zman düzelir bilgisi olan varmıdır ?

Kimse kimsenin ne zaman online olup ne zaman offline olacağını bilemediği için kimse bu konu hakkında birşey diyemez.

Her expansion başında bu yoğunluk olur. Bir süre sonra stabil hale gelir, gazını alanlar oynamayı yavaş yavaş bırakır, popülasyon düşer, sıralar biter ama bu ne zaman olur bilemeyiz.
  • çok kalabalık serverlarda sıranın uzun bir süre düzeleceğini düşünmüyorum.. en iyisi orta şeker bir servera migrate etmek..
  • Arkadaşlar ben sizden saat dk istemedımkı . Zaten cata gelmeden mig. etmıstık şuankı servera .Daha önce kalabalık serverda oynayanlar biliyodur en azından tahmını 1-2 ay boyle gider yada hiç düzelmez diyebilicek tecrübedeki arkadaşlar illki vardır .yok sa fikrin bişiey yazmak zorunda deilsin forum bu .
  • hem free migrate sansını kullananlar hem de level 85 yapıp bir süre hevesini alanlar sayesinde azalır
    ama ciddi oranda farketmesi icin böyle birkaç guildin migrate kararı vermesi
  • yapıcak hiç bişey yok bekliyceksin gm e ticket açsan o da sana bişey yapamaz milletin o serverdan uzaklaşması lazım
  • US serverlarında full realmlardan diğer bütün realmlere geçiş serbest. EU dan örnek verirsem eğer, bir oyuncu Outland (full) Grim Batol (full) e geçemez ama Outland'den Maelstrom (high) geçebilir. EU serverlarında da bu olması lazım. Ben ne yapayım ölü servera gidip. Koca realmde sadece ben ve npc ler oluyor korkuyorum
  • oyunu bıraktığım için catac almadım ama trial açıp server ıma bi bakmıştım meraktan. burning legion gibi kalabalık bir yere çok rahat girdim sizde nasıl böyle şaştım valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

oyunu bıraktığım için catac almadım ama trial açıp server ıma bi bakmıştım meraktan. burning legion gibi kalabalık bir yere çok rahat girdim sizde nasıl böyle şaştım valla

BL o kadar kalabalık değil
    akşam saatlerinde Frostmane Outland gibi realmleri dene
  • Frostmane mi ?_? arkadas ben frostmane deyim aksam üniversiteden gelip oyuna girmeye calıstıgımda sürekli 3k+ adam var sırada :S
  • ravencrestte fena ama kararlıyım burda devam edicem
  • Katılıyorum. Ravencrest 2500-3000 civarı oluyor...
  • Bende Ravencrest im gunduz sıra yoktu şimdi 600 kişi bekliyorum . Evde olunca sorun değilde akşam eve gelince sıra beklemek çok büyük sorun .
  • bende ravencrestteyim horde tarafında olan varsa ekleyin Jénova Biraz sonra giriyorum 250 sıra kaldı 800 den beri bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fault

Frostmane mi ?_? arkadas ben frostmane deyim aksam üniversiteden gelip oyuna girmeye calıstıgımda sürekli 3k+ adam var sırada :S

sakin ol şampiyon
    tam oku anlarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.