Binbaşı
09 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

TURKCELL T20 telefonumu açıp "Hoşgeldiniz" yazısı göründükten sonra telefon kapanıp tekrar açılıyor. Yine "Hoşgeldiniz" yazısına geliyor ve sonra tekrar kapanıyor.

Sorun hakkında fikri olan var mı? (Kartta da problem olabilir elbet)
Arkadaşlar,

Son 4.0.6 patchinden sonra dün yaptığım raidde DKnın vuruşlarında ciddi azalma farkettim. DW oynuyorum, frost olarak. İlk 3e oynayan bu bünye sustain dps gereken fightlarda inanılmaz kötüleşmiş nerden baksanız 3k kadar kaybım var minimum 5 dk.lık bir savaşta. Bufflanan diğer classlar da çok iyi iş çıkarmaya başlamışlar o yüzden dün dpsmeterda ilk 10a zor girer oldum. Tek ben değil, bütün DK arkadaşlar son sıralara demir atmış durumdayız.

Ancak çok şanslı olursam, yani arka arkaya proclar devamlı patlarsa ilk 3e oynuyor ve eski dpsime yaklaşıyorum.

Şimdi "Nolcak? olur. Buff da gelir nerf de" diyebiliriz ama işin komik yanı patch note'da hiçbir bilgi yok bu konuda. Sonrasında vuruşların teker teker damagelarını kontrol ettim, gerçekten değişen birşey de yok. Nedir bunun esbab-ı keramı?

Aynı durumdan muzdarip olanlar var mı? Ya da bu konu hakkında bilgisi olan?

Not: Not Raid setup'ından gelen bufflar ve debufflarda bir değişim yok. Recountu incelediğimde max Obli crit 38k (daha önce 47-48k gördüğümü biliyorum) durumda, normal hitlerde de ciddi düşüş var. Gerçekten dün affalladım, işin içinden çıkamadım.
Arkadaşlar merhaba,

Dün itibariyle, Shadowmourne'dan sonra aynı karakterde Sulfuras'ı da tamamladım. Şimdi hedefim Hydraxian Waterlords ile exalted olasıya kadar her hafta usul usul MC temizlemek. Şansıma bindingler düşerse, Thunderfury yolunda BWL de yapmam gerekecek elementiumlar için. Yalnız hiç solo BWL denemedim. Sadece ilk bossun imkansız olduğunu biliyorum tek kişi.

Aranızda deneyenler varsa, ilk bosstan sonra Chromaggusa kadar herhangi bir şekilde solo gitme şansımız var mı? Varsa trickleri nelerdir? Deneyimleri olan arkadaşlar paylaşabilirse memnun olurum ilk ağızdan.

Teşekkürler.
Hürriyet'in haberini okumak için;

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/16611531.asp?gid=373

En trajikomiği de yurtdışı çıkış hızlarının son 5 senede 20 kat artmış olduğunun bahsi.
Arkadaşlar,

Son gelen patchle birlikte achievement tab nerdeyse tamamen değişti. Bazı achievementlar feat of strength oldu, Cata'da alacaklarımız eklendi, vs. Loremaster içinse her bir kıtada 500er tane quest yapmak yerine, TBC ve WotLK'taki gibi bölge bölge ayırmışlar. Güzel olmuş. Durum böyle olunca ben de ufaktan eski bölgelerdeki questleri yapmaya başladım Loremaster ve Seeker için daha Cata'ya vakit varken...

Yalnız şöyle bir durum var, bu questlerin bir kısmı daha önce de yapmış olabileceğiniz questler çünkü Blizz questlerin bazılarını hiç değiştirmemiş. Bu değişmeyen questleri zamanında yapmış olsanız da Loremaster için tekrar yapmış olmanız gerekiyor ancak Seeker achievementı için tekrar yapılan questler 2 kere yapılmış değil 1 kere yapılmış sayılıyor (doğal olarak).

Şimdi bu aşikar gözükse de, bu benim kafama bir süre sonra oyuna tekrar login olduğumda dank etti. Seeker için quest done'ımın yaklaşık 200 quest düştüğünü gördüm. Eğer siz de aynı 2 achievementla uğraşıyorsanız başınıza böyle birşey gelirse, aklınızda bulunsun

Not: Silverpine ve Hillsbraddaki questleri yapmanızı şiddetle öneririm.

Edit: Cümle'de anlam düşüklüğü ve imla.
Arkadaşlar,

D&R ı arıyorum, mail atıyorum ama hiçbir cevap veremiyorlar ya da vermiyorlar bilmiyorum. Cataclysm CE'yi pre-order yapabiliyor muyuz bir yerlerden Türkiye içi, hatta Ankara içi? Bu konuda bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar,

Tosunpaşa'yla migrate edeceğimiz bir realm bakıyoruz. Horde oynayacağız. Official forum sitelerinde de araştırma yapmaya başladık. Siz de belki bize yardımcı olabilirsiniz.

PvE progressinin sağlam olduğu, sağlam PvE guildların bulunduğu, kalabalık, herhangi bir milliyetin baskın olmadığı, bize trade'i ignore ettirmeyecek insanların bulunduğu, lag bakımından stabil bir PvP ya da PvE realm arıyoruz.

Bu konuda tavsiyesi, tecrübesi olan arkadaşlar bizimle fikirlerini paylaşırlarsa memnun oluruz.
Arkadaşlar,

Biraz geç oldu ama kusura bakmayın artık, idare edin.

Bu da geçen aldığım ICC10 mountu "Bloodbathed Frostbrood Vanquisher"

Arkadaşlar,

MMO Champion'da, Cataclysm ile gelecek olan Worgen ve Troll Druidlerin formları yayınlanmış. Resimlerini linkleyebilecek olan var mıdır?
Arkadaşlar bir konuda fikrinizi isteyeceğim.

Şu anda Unholy DPS DK oynuyorum. Armory linkim imzamda mevcut (Şu anda tank gear da olabilir üstümde bilmiyorum) Kullandığım trinketler Needle-Encrusted Scorpion ve 245'lik Death's Choice. Bunun dışında 2 tane alternatif daha var. Biri Deathbringer's Will (zilyon tane ICC25 yaptım alamadım) diğeri de emblemle alınan Herkuml War Token.

Elitist Jerkste Haste statı önemli dense de dummy üzerinde yaptığım çalışmalarda Needle Encrusted Scorpionun Herkuml War Token'a nazaran daha iyi iş çıkardığına şahit oldum (Enikonu her bir trinket için 5 dakika alıştırma yaptım sonuç needle'ın Herkuml a 500dps fark atması oldu). Bu haste DKda weapon swingi hızlandırması dışında nasıl bir iş görür? Mesela disease tik sayısını birim zamanda arttırır mı?

Son olarak da aşağıdaki 4 trinket arasında sizce en iyi 2li combo hangisi olur?

1. Deathbringer's Will (264)
2. Herkuml War Token (264)
3. Death's Choice (245)
4. Needle Encrusted Scorpion (232)

Tekrar belirteyim Unholy oynuyorum (Frost DW DPS için de düşünebiliriz. Gearım var)

Teşekkürler
Hakkında
Konum: Ankara
Meslek: Makina Mühendisi
İlgi Alanları: FRP, Latin Dans, Ortaçağ Avrupa Tarihi, Sosyoloji
Forum İmzası:
Security, enforcement, extortion - we do it all.

Armory
Sistem ve Tercihleri
World of Warcraft
Tetha EU-Draenor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Mesaj Sayısı: 1.020
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.069
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.541 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.