Şimdi Ara

Full HD 10.1' tablet 50 lira. (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
32
Favori
35.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkSalvation

YA ŞİMDİ YAZMIYAYIM YAZMIYAYIM DIYORUM AMA OKADAR MILLETE GORE HAREKET EDEN INSANLAR VARKI YINEDE IYI NIYETLE KARALAYIM BAZI SEYLER,

URUNU BENDE ALDIM,
    ALDIKTAN 5 DK SONRA EBAY ILE YAZISTIM SATICI YI VE URUNU KONTROL EDERMISINIZ BIR SIKINTI VAR ISE LUTFEN SIPARISI IPTAL EDIN DIYE.
    CEVAP SURESI 24 ILE 48 SAAT.

BU ARADA KENDIM PAYPAL UZERIDEN SATICI ILE YAZISTIM, MALUM SAHIS CEVAP VERMIYOR EBAY UZERINDEN, EGER BIR DOLANDIRICILIK SOZ KONUSU VAR ISE YADA URUN SAHTE ISE LUTEFN IADE ET DIYE ADAM 5 DK ICINDE PARAMI IADE ETTI.

BURADA PAYLASTIM BENIM TAKTIKLE 4-5 ARKADASTA PARASINI IADE ALDI SEVINDIM.

DUN EBAYDAN YANIT GELDI,
    SATICI ZATEN PARANIZI IADE ETMIS, BASKA UYELER ADINA GUVENLIK ACISINDAN CEVAP VEREMIYORUZ SIZE. FAKAT ELEKTRONIK URUN ALIRKEN LUTFEN SATICININ PUANINA VE YORUMLARINA DIKKATLICE BAKIN. SATICI GECMISINDE BU TARZ CIHAZLAR SATMISMI, DOGRU KATAGORIDEMI, SATICI AKTIF MI VS..

IADE SARTLARINIDA VURGULAMISLAR. DIKKAT EDIN DIYE.

SIMDI GEL GELELIM OLACAKLARA.

O KARGO TAKIP NUMARALARI GIRILEN ARKADASLAR EN AZ 40 GUN PARA IADESI ALMAYA CALISACAK. URUNU GERI ISTICEKLER IADE ICIN.. KARGO UCRETIDE SIZIN TARAFINIZDAN ADAMDA NE HESAPLIYOR. DIYOR KI ZATEN BU ADAM BUNU GERI GONDERMEZ GONDERSEN BILE O BOYUTTA BIR KUTU BILE PTT KARGO ILE CIN'E TAKIP NOLU EN AZ 47 TL YE GIDIYOR. (EN AZ PTT SITESINDEN KONTROL EDEBILIRSINIZ). 50 TL NIZI ALMAK ICIN 50 TL MASRAF MI YAPICAKSINIZ???

OLACAKLARI SOYLIYEYIM COGUNUZ MADUR OLUCAKSINIZ.

BENCE COKTA GUZEL OLUR EN AZINDAN DERS ALMIS OLURSUNUZ BU NASIL BIR HIRS ANLAMIS DEGILIM.

ben de yazmayayım diyorum ama yazayım, 2008 den beri ebaye üyeyim, şimdiye kadar 61 işlemim olmuş, bugüne kadar da hiç alacağım kalmadı ,bir akıllı sen biz aptalız ok....

ne insaflı dolandırıcıymış bir maille paranı iade etmiş, takdir ettim çok etkili yazmışsın demek

• NE HALINIZ VARSA GÖRÜN, DEDIGIM GIBI, BEN SAFLARA ACIYORUM,

YAZDIKLARIMDA YUKARIDA, SIKINTI YOK.

BENIM HOSUMA GIDER, DERS ALMANIZ.

BU TARZ UCUZ URUNLER YILLARDIR EBAYDA VAR NE ZAMAN SIZIN ICIN SICAK FIRSAT OLDU ORASIDA MUAMMA TABI

NEYSE HERKES KENDI DERDINE

AYRICA

ADAM BANA YAZIYOR KI ABI NASIL IPTAL ETTIN BENDE ING YOK AYNISI YAZ GONDER BANA TARIF ET BENDE IPTAL EDEYIM, EGER YARIN BIR GUN SIKINTI OLDUGUNDA BU ADAMLARIN SIRF SIZIN YAZDIKLARINIZ YUZUNDEN SIPARIS ETTIKLERINI UNUTMAZ VE BU ADAMLARA TEK TEK YARDIMCI OLUCAKSANIZ SIKINTI YOK.

YANI ETIK OLMASI ACISINDAN DOGRU OLANI BU TABI GU GOZLER NELER GORDU, BU ARALARDA, O YUZDEN DEDIGIM GIBI FEEL FREE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkSalvation -- 24 Eylül 2014; 14:39:02 >
  • DarkSalvation kullanıcısına yanıt
    Abi kendini hırpalama millet heycan için alıyor :)
    Bende aldım ne var yani.
    Heycan da mı yapmıyalım :)

Bizde mantık dışı olduğunu biliyoz.
    Sorun hadi orjinal gelirse baka kalmamak için aldık.
    Bende şimdiye kadar sahte ürün geldi.
    Gelmedi de ürün.
    İptal edip sonra gelen oldu :)
    Oldu da oldu...
    RELAKS :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 24 Eylül 2014; 14:38:47 >
  • Ebayden yaklaşık 100 kişi aldı. bu 100 kişiden 95 i bu ürün sahte diye dispute açarsa, Ebayin de pek sorun çıkarmadan parayı iade edeceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C@r@nthir

Ebayden yaklaşık 100 kişi aldı. bu 100 kişiden 95 i bu ürün sahte diye dispute açarsa, Ebayin de pek sorun çıkarmadan parayı iade edeceğini düşünüyorum.

Zaten bizde bunun için aldık.
    Toplu alımda toplu sahtekarlık olursa.
    Hiççç sorun çıkarmaz... :)
    Hepsini anında öder.Adam sahtekarmış diye...

Taktılar adam tek tek ispat etcek kargo yolladım.
    1-2 kişi parasını alırsa unutmayın.
    ADam sahtekarmış kusura bakmayın derler öderler.
    Yabancılar biraz insandır yani TÜRKler gibi kapda ödeme hıyar olayı yok :)
    Halden anlıyorlar arkadaş :)

+1111111111111111............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 24 Eylül 2014; 14:43:08 >
  • Neden CAPS yazıyorsun @DarkSalvation , bu arada sen Dominos Genç Turkcell kampanyasında hatayı sömürüp pizza alanlar arasında mıydın?
  • Türkiye' de kazık yemekten ucuz ürün bulmak mantık dışı geliyor.
    Tıpkı Türkish abazanların Kezbanlar tarafından aşalanması sonucu Rus ve Ukranyalı afetleri kaçırması gibi. "Ulam bende tip yok bişi yok bu kız ne demeye bana baksın. Demekki para için çalışıyor" düşüncesinin olması gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Abi kendini hırpalama millet heycan için alıyor :)
    Bende aldım ne var yani.
    Heycan da mı yapmıyalım :)

Bizde mantık dışı olduğunu biliyoz.
    Sorun hadi orjinal gelirse baka kalmamak için aldık.
    Bende şimdiye kadar sahte ürün geldi.
    Gelmedi de ürün.
    İptal edip sonra gelen oldu :)
    Oldu da oldu...
    RELAKS :)

aynen +
    kendimi hırpaladığım yok,
    neyin ne olduğunu biliyoruz zaten, gerçekten heyecan yaşamak istiyoruz belki :)
    25-30 dolar dolandırılsam batmam heralde, hıyar da çıksın önemli değil, ebay alışveriş eksperti gibi çıkıp başkalarını birşeyden anlamayan saf yerine koymanın anlamı yok bence,
    ha gerçek fiyatından alıp ta hıyar, dildo her neyse çıkarsa üzülürüm bak

• Bari oralara özgü birşey gönderseler, 3-4 aet avakado olabilir
  • cok merak ediyor insan bu işin sonu nolacak diye hadi bakalm :)
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    Buda benim aklıma geldi en az on kişi dispute açsa o satıcıya ebay durumdan suphelenir. Benim burada anlamadığım, satıcı nasil bir strajesi belirledi. Benim düşündüklerimi o da pek ala düşünebilir. Bir kac kişi iptal etmez oradan kar mi elde ederim diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derniere -- 24 Eylül 2014; 15:00:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bari oralara özgü birşey gönderseler, 3-4 aet avakado olabilir

Çin ve avakado diyorsun Evet avakado Çin'in geleneksel bir meyvasıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 24 Eylül 2014; 15:09:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Bari oralara özgü birşey gönderseler, 3-4 aet avakado olabilir

Çin ve avakado diyorsun Evet avakado Çin'in geleneksel bir meyvasıdır

Böcük gelmesinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: carterjr

inşallah abi bi gelsede şöyle resmini çekip atsak foruma

çok merak ediyorum kardeşim gelince kutudan çıkayın şeyin resmini atarsın buraya
  • Ben an be an resimleyeceğim zaten.
  • Beyaz olan listeden kaldırılmış olduguna dair mesaj geldi siparişi geçmiştik sonucta kaldırılmadan, kargoya verildigine dair mesaj gelmesi lazım ebay'den 1-2 güne gelmezse refund isteriz heralde.
    Beyaz olanı sipariş edenler aramızda grup olusturalım.
  • Yıllar önce fırsaturunu diye bir konu vardı.Millet ne sazan avi olmustu.Yok acunda cıktı filan.Yılın dolandırılması olacaktı ki Acun filan araya girmişti adam göze alamadı paraları iade etmişti.

Tuvnere fakir edebiyatı mı yapıyosun 50 lira nereye gitmiyor ki diyerek Donanımhaber mezarcılarının basını çekiyosun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Yıllar önce fırsaturunu diye bir konu vardı.Millet ne sazan avi olmustu.Yok acunda cıktı filan.Yılın dolandırılması olacaktı ki Acun filan araya girmişti adam göze alamadı paraları iade etmişti.

Tuvnere fakir edebiyatı mı yapıyosun 50 lira nereye gitmiyor ki diyerek Donanımhaber mezarcılarının basını çekiyosun :D

Ben de fırsaturununden sipariş geçmiştim ama sorunsuz para iadesi yapılmıştı.
    Hatta "Bana para iadesi yapmayın, 6 ayda olsa ben beklerim bu malları bana bu fiyattan getirin" dediğim halde.
  • quote:

quote:

Yıllar önce fırsaturunu diye bir konu vardı.Millet ne sazan avi olmustu.Yok acunda cıktı filan.Yılın dolandırılması olacaktı ki Acun filan araya girmişti adam göze alamadı paraları iade etmişti.

Hatta "Bana para iadesi yapmayın, 6 ayda olsa ben beklerim bu malları bana bu fiyattan getirin" dediğim halde.

İdolsun sen DH Sıcak Fırsatların

• quote:

quote:

Urun neydi kac paraya aldınız?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.