Şimdi Ara

Full HD 10.1' tablet 50 lira. (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
32
Favori
35.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk kez ebay e bu konu sayesinde uye oldum... ve bu tableti sipariş verdim... kargolandi gozukuyor..

olumsuz bir durumda dispute açın diyor arkdaslar ..

dispute nasıl açılır ve en geç ne zaman açmalıyım.. bir bilen var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanizmir

ilk kez ebay e bu konu sayesinde uye oldum... ve bu tableti sipariş verdim... kargolandi gozukuyor..

olumsuz bir durumda dispute açın diyor arkdaslar ..

dispute nasıl açılır ve en geç ne zaman açmalıyım.. bir bilen var mi ?

http://www.ebaydestek.com/konu-hak-talebi-dispute-nedir-nasil-acilir.html

Burada bir kaç bilgi var, bilgisi olmayan arkadaşlarda bakabilir.

Eğer satıcı takip kodu girmediyse, istediğin zaman dispute açabilirsin.

• okudum anladığım kadariyla DİSPUTE ( ititraz ) paypal ekranlarindan yapiliyor ...

ayni anda ebay ekranlarindan da itiraz etmem gerekli mi ? yapmam gereken bir şey var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanizmir

okudum anladığım kadariyla DİSPUTE ( ititraz ) paypal ekranlarindan yapiliyor ...

ayni anda ebay ekranlarindan da itiraz etmem gerekli mi ? yapmam gereken bir şey var mi

http://www.ebaydestek.com/konu-ebay-saticimdan-satisi-iptal-ettirdim.html

Böyle bir konuda açılmış, burada çok açık bilgiler var ama paypaldan aç ebaya da bildir.
  • derniere kullanıcısına yanıt
    Hayır kargolanmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

bizim elemana olumlu yorum gelmiş, ürün medya player

http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=leibeihua80&&_trksid=p2047675.l2560&rt=nc&iid=151419901882&sspagename=VIP:feedback&ftab=FeedbackAsSeller

İyi feedback bir artması iyi olmuş sakat rakamdaydı, 32 olduğuna göre şimdi ürün gelebilir.

• şarbon çıkmasında
  • shockwave error kullanıcısına yanıt

• mont için traking numarası yazmış ??
    bu işlemlerden sonra leave feedback me yapmam lazım ?

• Urun gelmden feedback yazmayin paypal dispute ebay dan dava acin ama biraz bekleyin bence

• cemre16 kullanıcısına yanıt
    arkadaş tamamen farklı bir ürün ve satıcıdan bahsediyor

• ''The listing you're interested in is no longer available''

maili bana da geldi..google da biraz baktım, ebay sayfasında şu bilgiler var :

http://community.ebay.com/t5/Bidding-Buying/MC999-The-listing-you-re-interested-in-is-no-longer-available/td-p/18943393

-listeden kaldırılmasının nedenlerinden biri ürünün ebayde listelenmesine izin verilmemesi veya sadece belirli şartlar altında listelenebilmesi
    -diğeri ürünün başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmesi

ne yapmak lazım
    -parasını ödemediyseniz hiçbirşey yapmayın
    -ödediyseniz endişe etmeyin, ürününüz hala gelebilir
    -varsa takip numarasından kontrol edin, satıcıyla iletişime geçin
    -farklı bir ürün gelirse yada hiç gelmezsehttp://community.ebay.com/t5/Bidding-Buying/MC999-The-listing-you-re-interested-in-is-no-longer-available/td-p/18943393 bağlantısına tıklayın

yapılan yorumları da okudum , bu şekilde mail alan kişilerin çoğuna ürün ulaşmış, ulaşmazsa da satıcının sayfasındaki contact seller >> Item Not Received (INR) tıklayarak dispute açılabilirmiş.

adamın biri satıcıya da ulaşamıyodum , sonra paypal ödeme sayfamdan mail adresine ulaştım demiş

• Mail gelmiş banada satıcıya ürünü kargoya vermesi için rica ettik diye bakalım ne olcak inşallah gelir tablet
  • quote:

Orijinalden alıntı: carterjr

Mail gelmiş banada satıcıya ürünü kargoya vermesi için rica ettik diye bakalım ne olcak inşallah gelir tablet

sizde ürün kargoya verilmiş görünmüyor mu
    bende kargolanmış ama takip no yok
  • quote:

Mail gelmiş banada satıcıya ürünü kargoya vermesi için rica ettik diye bakalım ne olcak inşallah gelir tablet

cok bekleme derim
  • helluri kullanıcısına yanıt
    ebayde kargolanıp kargolanmadığına nasıl bakılıyor bilmiyorum hocam , ben beyaz tabletten almıştım bide siz hangisinden almıştınız ?
  • quote:

ebayde kargolanıp kargolanmadığına nasıl bakılıyor bilmiyorum hocam , ben beyaz tabletten almıştım bide siz hangisinden almıştınız ?

Evet benimde beyaz olan
    ürün no: 231339452174
    satıcı: zhubajie123789

gönderdikleri maili kopyalayabilir misin buraya
    hocam bu ebayden gelen mesaj
    Deni-merfa ​​Merhaba
    Size biz son zamanlarda kazanılan bir öğe kaldırdık bildirmek için yazıyoruz:
    231339452174 - E-ceros Devrimi Android 4.4 KitKat Tablet - 8000mAh, 2048x1536 IPS Retina

Eğer Bu öğe için zaten ödedim yana, başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Öğe henüz gelmemişse, yakında gelmesi gerekir.

Size eBay tüm iyi dilek ve gelecekteki deneyimler keyifli ve başarılı olacağını umuyorum. Sorularınız varsa, çoğu eBay sayfaların üstünde "Müşteri Desteği" tıklayınız.

eBay hala diğer büyük fırsatlar çok vardır. Githttp://www.ebay.com alışveriş. Biz yakında görmeyi umuyoruz.

Teşekkürler,

eBay

Bu iletiye cevap vermeyin lütfen. Gelen e-postaları kabul etmez bir adresten gönderildi.

buda paypaldan gelen
    Satıcıdan ürünü kargoya vermesini rica ettik.

PayPal'ı kullandığınız için teşekkür ederiz. Tüm işlem ayrıntılarını görmek için PayPal hesabınıza giriş yapın.

Bu işlemin hesabınızda görünmesi biraz zaman alabilir

AusPost Express Post International Parcel kargolanmış sanırım
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.