Şimdi Ara

Full HD 10.1' tablet 50 lira. (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
32
Favori
35.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek Kural Ahmet Kural kullanıcısına yanıt
    Ürünün bana ulaşmaması durumunda Paypal sorgusuz odemeyi iade eder.
    Keza takip numarasi yazmadiklari icin zaten hakli durumdayiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacrymatoire -- 24 Eylül 2014; 12:38:47 >
  • eBay 15 Dolarlık Alışverişe 10 Dolar İndirim.26 Eylül SKT İlgilenenler Pm Atsın

Full HD 10.1' tablet 50 lira.
  • Bana ship edildiğine dair mail geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexel -- 24 Eylül 2014; 13:12:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexel

Bana ship edildiğine dair mail geldi.

aynen benimde ürün kargoya verildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Pipo tablet kargoya verilmiş

Hadi bakalım heycan başladı :)
    Kaç günde gelir usta ya :)

Bizde senin heycanına katılalım diye aldık :)

Önemli not: Takip no yok gibi var mı sizde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 24 Eylül 2014; 13:29:59 >
  • http://inciswf.com/1287946508.swf

• Yukarıda bir genç arkadaşımız var. "ne zaman gelecek, ilşallah gelir" v.s gibi durumlara sokmuşsunuz çocuğuda. Elebaşlarını takip etmiş. Yazık valla

aaksdjhakdh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 24 Eylül 2014; 13:43:43 >
  • Başka satıcılardada var ve ucuz satıyolar bu pipoyu . alayı dolandırıcımı bunların şimdi
  • YA ŞİMDİ YAZMIYAYIM YAZMIYAYIM DIYORUM AMA OKADAR MILLETE GORE HAREKET EDEN INSANLAR VARKI YINEDE IYI NIYETLE KARALAYIM BAZI SEYLER,

URUNU BENDE ALDIM,
    ALDIKTAN 5 DK SONRA EBAY ILE YAZISTIM SATICI YI VE URUNU KONTROL EDERMISINIZ BIR SIKINTI VAR ISE LUTFEN SIPARISI IPTAL EDIN DIYE.
    CEVAP SURESI 24 ILE 48 SAAT.

BU ARADA KENDIM PAYPAL UZERIDEN SATICI ILE YAZISTIM, MALUM SAHIS CEVAP VERMIYOR EBAY UZERINDEN, EGER BIR DOLANDIRICILIK SOZ KONUSU VAR ISE YADA URUN SAHTE ISE LUTEFN IADE ET DIYE ADAM 5 DK ICINDE PARAMI IADE ETTI.

BURADA PAYLASTIM BENIM TAKTIKLE 4-5 ARKADASTA PARASINI IADE ALDI SEVINDIM.

DUN EBAYDAN YANIT GELDI,
    SATICI ZATEN PARANIZI IADE ETMIS, BASKA UYELER ADINA GUVENLIK ACISINDAN CEVAP VEREMIYORUZ SIZE. FAKAT ELEKTRONIK URUN ALIRKEN LUTFEN SATICININ PUANINA VE YORUMLARINA DIKKATLICE BAKIN. SATICI GECMISINDE BU TARZ CIHAZLAR SATMISMI, DOGRU KATAGORIDEMI, SATICI AKTIF MI VS..

IADE SARTLARINIDA VURGULAMISLAR. DIKKAT EDIN DIYE.

SIMDI GEL GELELIM OLACAKLARA.

O KARGO TAKIP NUMARALARI GIRILEN ARKADASLAR EN AZ 40 GUN PARA IADESI ALMAYA CALISACAK. URUNU GERI ISTICEKLER IADE ICIN.. KARGO UCRETIDE SIZIN TARAFINIZDAN ADAMDA NE HESAPLIYOR. DIYOR KI ZATEN BU ADAM BUNU GERI GONDERMEZ GONDERSEN BILE O BOYUTTA BIR KUTU BILE PTT KARGO ILE CIN'E TAKIP NOLU EN AZ 47 TL YE GIDIYOR. (EN AZ PTT SITESINDEN KONTROL EDEBILIRSINIZ). 50 TL NIZI ALMAK ICIN 50 TL MASRAF MI YAPICAKSINIZ???

OLACAKLARI SOYLIYEYIM COGUNUZ MADUR OLUCAKSINIZ.

BENCE COKTA GUZEL OLUR EN AZINDAN DERS ALMIS OLURSUNUZ BU NASIL BIR HIRS ANLAMIS DEGILIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkSalvation -- 24 Eylül 2014; 14:01:10 >

• 50 lirayla mağdur olacaksam olayım
    Neye harcamıyoruz kiğ o 50 liraları biraz da Çinli kardeşlerim nimetlensin
  • Merak etmeyin gümrükte sorun çıkmaz.
    Sim kart girişli de olsa hıyarın gümrüğe takıldığı nerede görülmüş.Çok çok gümrük memuru ucundan bir ısırık alır.

Şaka maka kimse alınmasın ve konu kilitlenmesin lütfen.Sonucu bende merak ediyorum.
    Hiç istemem ama olası bir dolandırıcılık durumunda herkes parasını eksiksiz teslim alır umarım.
  • DarkSalvation kullanıcısına yanıt
    Dediklerini düşünerek bende almadım ama coğu kişiye takip no girilmemis, Bu şekilde dispute acarlarsa iade alabilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iXperia X8 incelemesi aklıma geliyor
    Konu takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EN DOGURUSU, HAYIR YARDIMCI OLMAYA CALISAN ADAMLARIDA COK BILIYORMUS GIBI AZARLIYORLAR, HAKARET EDIYORLAR,

ANLAMIS DEGILIM NEYIN KAFASI BU BENDE YAZMIYAYIM MILET DERS ALSIN DEDIM AMA GORUYORUM, HALA BENDE ALICAM EVE GIDINCE YAZANLAR VAR..

YAZIK GUNAH, AMA KENDILERI BILIR.

BEN INSANLIK GOREVIMI YAPTIM.

AYRICA SIPARIS VERENLERI %70 I YABANCI DILI BILE YOK, MILLET SANIYORKI SAHTE OLSA EBAY ILANI YAYINLAMAZ.

HAYIR EFENDIM YOK OYLE BISI GLOBAL BIR ORTAM EBAY, TEK GARANTI PARANI GERI ALIRSIN URUN ISTEDIGIN GIBI CIKMASSA AMA O DA DEDIGIM GIBI ALIRKEN KI SARTLAR ALTINDA, KARGO IADELI YANI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkSalvation -- 24 Eylül 2014; 14:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

arkadaşlar hangisi alınır sizce?
    bilgisi olan inceleyip geri dönerse sevinirim.

http://www.ebay.com.au/itm/E-Ceros-Vision-10-1-Inch-Tablet-Retina-Widescreen-Display-1920x1200-Pixels-/201175855733?pt=AU_PocketBikes&hash=item2ed703f275&_uhb=1

http://www.ebay.com.au/itm/10-1-PiPO-M9-3G-Quad-Core-A9-1-8GHz-Android-4-1-Tablet-PC-16GB-2GB-DDR3-IPS-/251654649304?pt=AU_Go_Karts&hash=item3a97c935d8

Kardeş milleti soyup soğana çeviriyorlar, uzak durun
    Ürünün satıldığı alt kategoriye bakar mısın!

Cars, Bikes, Boats>Pocket Bikes
    Cars, Bikes, Boats>Go Karts

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

arkadaşlar hangisi alınır sizce?
    bilgisi olan inceleyip geri dönerse sevinirim.

http://www.ebay.com.au/itm/E-Ceros-Vision-10-1-Inch-Tablet-Retina-Widescreen-Display-1920x1200-Pixels-/201175855733?pt=AU_PocketBikes&hash=item2ed703f275&_uhb=1

http://www.ebay.com.au/itm/10-1-PiPO-M9-3G-Quad-Core-A9-1-8GHz-Android-4-1-Tablet-PC-16GB-2GB-DDR3-IPS-/251654649304?pt=AU_Go_Karts&hash=item3a97c935d8

Kardeş milleti soyup soğana çeviriyorlar, uzak durun
    Ürünün satıldığı alt kategoriye bakar mısın!

Cars, Bikes, Boats>Pocket Bikes
    Cars, Bikes, Boats>Go Karts

heyecan arıyorum ben :)
    ya gelirse

• awdasase kullanıcısına yanıt
    İyice nasreddin hoca hikayesine döndü bu iş
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.