Şimdi Ara

Frsatçı esnaflar işe başladı 1lt kolonya 140 TL.. 5 lt kolonya 450 TL.. 1 paket makarna 15 TL Oha ya (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
4
Favori
24.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
180 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başkanlık demek çok daha hızlı müdahale demekti. Müdahale edilsin artık vatan hainlerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklama yapıldığı anda pc basından izliyordum ve hemen migros sanal markete girip 21 liradan 3 tane sipariş verdim 1ltlik kolonya. Ertesi gün sabaha müsaitlik vardı. Ve fakat siparişim iptal edildi. Migrosta fırsatçılığını gösterdi. Şu anda fiziksel mağazasında 32 tl ürün
  • Frsatçı esnaflar işe başladı 1lt kolonya 140 TL.. 5 lt kolonya 450 TL.. 1 paket makarna 15 TL Oha ya

Üşenmeyin şikayet edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç Şaşırmadım şaşırmam.

Haberlerde;
    Elin kekosu trafikte maske satıyor.

Nerden buldun diyo spiker.

Sizce ne işi var onda bir kutu maskenin. Sırf daha fazla kazanmak için stok yap karaborsadan sat.

Akıllı devlet böylelerini zehirler.

Allah içimizdeki hainlerden ülkemizi korusun.

• hükümdar izin vermeden eşkiya kervan basamaz;)

• Bunları satan esnaf kadar paniğe kapılan halk ta suçlu.

Ofiste bir hanım arkadaşımız var, bir haftadır koronavirus Türkiye de çıkacak, sağlık bakanlığı yolunu yapıyor, bir tane değil yüzlerce var, hemen makarna un filan alın vs diye ortalıkta dolaşıyor, Whatsapp gruplarına boş market rafı resimlerini gönderip akşama kadar milleti taciz ediyor.

Neyse dün metro markete gittik eşimle olağan alisverisimizi yapmak için. Hiçbir raf boş değil, hiçbir ürünün de fiyatı geçen ay aldigimizdan farklı değil. Sadece kolonyalara 3 tane ile sınırlıdır demişler ama fiyatları aynı.

Sözün özü belki de gerçekten virüsün en az göründüğü ülkelerden biriyiz ama İtalya dan beter bir kafa yaşıyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7E2A7C465

boyle fırsatçılığı ne yahudi nede hiristiyan yapiyor varsa yoksa cakal Turkler sozde muslumanlar cumaya giderler kendilerini kandirirlar..o fırsatçı esnaf bozuntu hepiniz geberin kazanmayin ihsallah..
    Bu halk gerçek anlamda Müslümanlığı yaşamış olsaydı, insanlar marketleri stoklamaz, birbirleri ile yardimlasir, benim evimdeki bana yeter, olmayan alsın, ihtiyacı olan alsın, bir fakir varsa ona da ben alayım derdi.
    Müslümanligi yaşamıyor halkımız, yaşasaydı tam olarak yukarda yazdığım gibi olurdu.
    Stokculuk yapan YAVSAK tır, namaz kılıp yapanı YAVSAGİN en önde gidenidir, kilmayani da YAVSAK tır.

• Frsatçı esnaflar işe başladı 1lt kolonya 140 TL.. 5 lt kolonya 450 TL.. 1 paket makarna 15 TL Oha ya
    Frsatçı esnaflar işe başladı 1lt kolonya 140 TL.. 5 lt kolonya 450 TL.. 1 paket makarna 15 TL Oha ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 13 Mart 2020; 7:47:48 >

• SouL InvictuS kullanıcısına yanıt
    İnsanların önlem almak istemesi gayet doğal. Fahiş fiyat uygulayan esnafın orman çocuğu olduğu gerçeğini değiştirmez. Sen metro markette boş raf görmedin diye her yer aynı değil. Al 2 gün önce soyak migros un rafları.

Frsatçı esnaflar işe başladı 1lt kolonya 140 TL.. 5 lt kolonya 450 TL.. 1 paket makarna 15 TL Oha ya Frsatçı esnaflar işe başladı 1lt kolonya 140 TL.. 5 lt kolonya 450 TL.. 1 paket makarna 15 TL Oha ya Frsatçı esnaflar işe başladı 1lt kolonya 140 TL.. 5 lt kolonya 450 TL.. 1 paket makarna 15 TL Oha ya

• Çok net: Allah belalarını versin.

Gördüğünüz her aşırı fiyat linkini şikayet edin.
  • xnoname kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı öne çıkarmak lazım. +1

• Fırsatçılık yapanların Allah dünyada da ahirettede yüzlerini gülmesin inşaAllah.
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl kafa la. haram helal ver Allahım senin kulun yer Allahım diyen zihniyet
  • analarını....
  • Valla insan aptal olduktan sonra soyan çok olur.
    Kusura bakmayın ama o fiyattan gidip millet alıyorsa satıcı da istediği fiyattan satar.

Arz talep diye bir şey var. Biraz akıllı olsunlar.
  • Makarna 45 TL den düşmüş, hemen al nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcatraz-TR-

Fırsatçılık yapanların Allah dünyada da ahirettede yüzlerini gülmesin inşaAllah.
    Amin, hem üreticiden, hem de stok yapan halktan fersah fersah çıkarsın.
  • İslam ne diyor; Komşusu aç yatarken tok yatan bizden değildir" diyor. Ama ne hikmetse Müslümanlığı yaşamayan, zerre bilmeyen bazı kişiler stokçuluk yapıyor, ben tok yatayım da kim ne yaparsa yapsın diyor, bir tane stokçuyu dün öğrendim, adama bakış açım yüzde yüz değişti, merhaba merhaba, gerisine gerek yok.

Bu stokçu tayfası menfaatleri çatıştığında ilk en yakınındakini harcar, dikkat edin arkadaşlar.
  • ülkenin büyük çoğunluğu para dinine tapar.tek tanrıları allahları paradır.daha yeni mi anladınız.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.