Şimdi Ara

Frsatçı esnaflar işe başladı 1lt kolonya 140 TL.. 5 lt kolonya 450 TL.. 1 paket makarna 15 TL Oha ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
336
Cevap
4
Favori
24.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 233
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ogameci (11 mesaj) _A_L_İ_ (9 mesaj) geng (8 mesaj) baranel (7 mesaj) Hobar (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (153 mesaj) Mobil (120 mesaj) Mini (17 mesaj) Uygulama (46 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Frsatçı esnaflar işe başladı 1lt kolonya 140 TL.. 5 lt kolonya 450 TL.. 1 paket makarna 15 TL Oha ya
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

• Elini Rakiyla yikasan daha ucuza geliyor. Arada iki yudum da alirsin bogazida temizler. Bence Raki alsin millet
    Allah fırsatcıların eline düşürmesin. Şimdi devletimizin bu fırsatcılara one munit demesini istiyorum
    Az önce almanya’daki arkadaşa sordum. Kaç hasta var 1045 hasta var. Dedimki peki fiyatlar arttımı almanya’da. Hiç fiyat artışı olmamış. Bizde 2 vaka ve ilk günden fırsatcılar meydana indi. Namaz 5 vakit farz lakin ahlak 24 saat farz.
    Almayın internetten, normal marketler böyle fırsatçılık yapamaz, cezası var.

Ayrıca sağlık üzerinden karaborsa ve stokçuluk yapanlar net şerefsiz ve vatan hainidir.
    Arkadaşlar Laborantım kısa bir bilgi vereyim. kimse kolonya antibakteriyel sabun peşine düşmesi almasın aldırmasın.

Virüsler, bakteriler gibi canlı varlıklar değildir bu yüzden kolonya ve alkol bazlı diğer hijyenikler virüslerin yok edilmesinde sabun kadar etkili değildir. Ayrıca antibakteriyel sabunlar da virüsleri yok etme konusunda normal ucuz bir sabundan farksızdır.

20 30 saniye süreyle elin yıkamasının sebebi virüsü koruyan yağ tabakasının sabun bazı tarafından eritilip virüsü oluşturan tüm parçaların dağılmasıdır. Kısacası virüs ve bakteri bambaşka şeylerdir. Kolonya değil normal ucuz sabun alın paranızla rezil olmayın.
    Harbiden beyinde sıkıntın var.

Konu kriz mi akılsız şakşakcı adamlar koronayı fırsata çevirme peşinde senin gibi şak şakçı ahaberci tayfa hala palavra peşinde.
    Kolonyayla maskeyle virüsten korunulsaydı Çinde okadar ölüm olmazdı.Çindeki hastanede full ekipmanlı kıyafetli çalışan doktorlar bile öldü.O yüzden bu fiyatlara bu ürünleri alıpta fırsatçıların ekmeğine yağ sürmeyin.
  • Binbaşı
    1836 Mesaj
    Maske ve dezenfektan fiyatları da oldukça yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheArchaeologist -- 11 Mart 2020; 18:6:13 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1179 Mesaj
    Migros sanal markete baktım fiyatlar resimdeki gibi

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

Migros sanal markete baktım fiyatlar resimdeki gibi

Çok güzel kapak olmuş. Kriz yalanını bakalım devam ettirmek için nasıl cirpinacaklar şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hakkımda ne düşünüyorsan, Allah sana 10 katını versin inşAllah

• Yarbay
    4140 Mesaj
    Allah fırsatcıların eline düşürmesin. Şimdi devletimizin bu fırsatcılara one munit demesini istiyorum

MS4343

Savaş çıksa, bu halk yüzünden millet acından ölür!

senin bölgede stok yoktur, benim bölgede de migros'un 400cc 5 liraya var sadece.
    |
    |
    ghettoinsider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    fırsatçı esnaflar başladıysa mezarcı müşteriler çoğalmıştır.
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Yarbay
    7233 Mesaj
    Ölen yok kalan yok 1 tane vaka görüldü diye ortalığı ayağa kaldırdılar. Fırsatçılara da gün doğdu. Para etmeyecek şeyler 10 katına 20 katına çıktı. Allah ıslah etsin.

Kolonyayla maskeyle virüsten korunulsaydı Çinde okadar ölüm olmazdı.Çindeki hastanede full ekipmanlı kıyafetli çalışan doktorlar bile öldü.O yüzden bu fiyatlara bu ürünleri alıpta fırsatçıların ekmeğine yağ sürmeyin.

Konu kriz mi akılsız şakşakcı adamlar koronayı fırsata çevirme peşinde senin gibi şak şakçı ahaberci tayfa hala palavra peşinde.
    IbrahimAkca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Çok basit bir yolu var.

Devlet bu ürünleri enflasyon sepetinde geçen ay olan fiyata göre üreticiden alır. n11'den falan satışa koyar.

Maske için falan da aynısını yapar konu kapanır.

|
    |

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

yaa hocam ciddiye alma şunu, dalganı geç gitsin. O da zaten milletle alay ediyor aklınca.
    |
    |
    Almayın internetten, normal marketler böyle fırsatçılık yapamaz, cezası var.

Ayrıca sağlık üzerinden karaborsa ve stokçuluk yapanlar net şerefsiz ve vatan hainidir.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    8954 Mesaj
    şikayet edin Allah hepsini bildiği yapsın
    |
    |

Gerçekten utanıyorum bu insanlardan.
    İsterim, fakat bir ölümsüz dost isterim.
  • Yüzbaşı
    739 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Navy Blue

Türk Halkı niye böyle?

Adamlar resmen pusuda bekliyor. Bir şey olsun da, millete çakalım havasında herkes!

Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.