Şimdi Ara

Frostpunk (2018) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
9.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ciddi zeka gerektiriyor oyun. çok zor kararlar verdiriyor namıssızlar :(
  • flonky kullanıcısına yanıt
    DLC'ler ücretsiz bildiğim kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: jemalizm1

DLC'ler ücretsiz bildiğim kadarıyla
    Hayır ücretli. Son çıkan DLC 27 lira mesela.
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    doğrudur hocam. benim aklımda nedense "free" gibi kalmış
  • jemalizm1 kullanıcısına yanıt
    Oo hocam nasılsın ya? Ben gecen sene senin cities yayınlarını takip ediyordum. Noldu artık canlı açmıyomusun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Üstadım esenlikler ve teşekkürler iyiyim sen nasılsın?

Canlı yayını artık YouTube üzerinden açıyorum. müsait olduğum akşamlar 18:00 - 20:00 saatleri arasında açıyorum. ve yine Cuma - Pazar günleri full açmaya çalışıyorum ama tabii ki özel hayat 1 adım önde olduğundan bazen engeller çıkabiliyor :)

Bu arada Sadece Cities oynamıyorum, kanalımda aktif ilerleyen serilerim var. YouTube'a bir göz at istersen (Mafolduktv)
  • Oyun inanılmaz sardı beni ama şu kömür olayı bitiriyor beni maksimum 44 güne gelebildim ölenlermi dersin hasta olup işe gelmeyenmi dersin çıldırıyorum oyun çok güzel

Kömür konusunda tüyo verebilcek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Oyun inanılmaz sardı beni ama şu kömür olayı bitiriyor beni maksimum 44 güne gelebildim ölenlermi dersin hasta olup işe gelmeyenmi dersin çıldırıyorum oyun çok güzel

Kömür konusunda tüyo verebilcek varmı
    geliştirilmiş kömürlere aban. ben oyunu bitirdiğimde 17bin kömürüm vardı deli gibi üretim yapıyordum .
  • Mübarek müzikleri Hans zimmer mi yaptı be arkadaş ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 31 Ocak 2020; 12:55:57 >
  • Ana oyun season pass dahil degil dimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzci takımı gelince birşeyler getiriyor al diyorum almıyor neden acaba oduna falan eklenmiyor neden olabilir birde dışarda çalışan işçilerin üşümemesi için ne yapmak gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Ana oyun season pass dahil degil dimi
    Değil goty edition almanız gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

İzci takımı gelince birşeyler getiriyor al diyorum almıyor neden acaba oduna falan eklenmiyor neden olabilir birde dışarda çalışan işçilerin üşümemesi için ne yapmak gerekir
    Gelen şeyler otomatik olarak kaynaklara ekleniyor dışarıda çalışanlar dediğiniz tesislermi yoksa açık havada bir şeyler mi toplatıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Değil goty edition almanız gerek

Alıntıları Göster
    Tesekkurler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Gelen şeyler otomatik olarak kaynaklara ekleniyor dışarıda çalışanlar dediğiniz tesislermi yoksa açık havada bir şeyler mi toplatıyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    Otomatik alıyor ama nedense sol üstte yükselmiyor hocam evet mesela kömür madeni kurdum kömürü dışarı çıkarıyor ya toplarken soğuk diyor toplama kampımı kurmam lazım acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

geliştirilmiş kömürlere aban. ben oyunu bitirdiğimde 17bin kömürüm vardı deli gibi üretim yapıyordum .

Alıntıları Göster
    başkan oyunu bitirdimden kasıt ne oluyor ben 50. güne geldim kıt kanat 6-7 günlük ciddi bir fırtına bastı sıcakllık -150lere kadar düştü 107nüfus ile bitirdim 50.günde sonra oyun devam etmiyor bitmiş mi oldu oyunun ana senaryosu :d ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hekim Bey -- 15 Şubat 2020; 12:8:47 >
  • Frostpunk (2018) [ANA KONU]

On the Edge'de bitti. Bakalım bundan sonra neler olacak. Yeni DLC'de gelmeyeceğine göre artık umarım oyunun performans sorunlarını çözme konusunda çaba gösterirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 21 Ağustos 2020; 10:12:10 >
  • On the edge’de protez yapabilen var mı? Sadece robot yapabiliyorum fabrikada

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanmıyorum

On the edge’de protez yapabilen var mı? Sadece robot yapabiliyorum fabrikada
    protez kanunu imzala

bu arada ben şunu sormak için girdim aslında edge dlc'sini yeni bitirdim
    oyunun başında londra atar gider yapınca hiç eşya vermedim atara çok gelemiyorum sonra tabi görevden alındım olmadı 2.defa başladığımda ise 2 3 posta gönderdim sonra mevzu çıktı ben bir daha yardım yapmayacağım deyip kendi hallerine bıraktım fakat oyunun sonunda yine onları ben kurtardım, aranızda hiç sürekli sevkiyat yollayan varmı yani olaylar yinede patlat veriyormu yoksa bütün senaryo boyunca onları beslebiliyormusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 24 Ağustos 2020; 0:35:30 >
  • On the edge bitirenler için ufak bir sorum var bu robotları kullanma şansımız yok mu hiç bu dlc de. ana jenaratör olmadığından şarj edemiyorlar galiba kendilerini. Tam bir fabrika yaptım robotu bastım sonra dank etti şarj edemeyeceği. Sinirlendim kapattım oyunu. DLC nin ilerleyen bölümlerinde bunları şarj etme yöntemi varsa save den devam edeyim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.