Şimdi Ara

Frostpunk (2018) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
9.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu oyun tam bir ram katili, 8GB ram bile bu oyunu doyurmaya zar zor yetiyor. İmkanın varsa eğer ramleri 16GB'ye yükselt derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 14 Mart 2019; 7:0:21 >
  • oyun %100 gpu kullanıyor ve 10-15 dk içinde bilgisayar kendini kapatıyor aşırı ısınmadan dolayı. varmı aynı hatayıo yaşayan?
    gtx 1050 ti GPU ve i7 7700hq ve 8gb ram ile SSD üzerinde yaşıyorum bu sorunu
  • Oyunu defalarca bitirdim. Tum bolumleri teker teker en zorda bitirdim diyebilirim. Simdi afetzede moduna kafayi takmis bulunmaktayim.

Bu tur oyunlari cok sevdigimden bikmadam usanmadan oynuyorum. Yeni guncelleme gelecek gelsinde yeni bolumler eklensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Oyunu defalarca bitirdim. Tum bolumleri teker teker en zorda bitirdim diyebilirim. Simdi afetzede moduna kafayi takmis bulunmaktayim.

Bu tur oyunlari cok sevdigimden bikmadam usanmadan oynuyorum. Yeni guncelleme gelecek gelsinde yeni bolumler eklensin.
    bu oyun hiç indirime giriyor mu hocam?
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    İndirimle 30 liraya düşüyor oyun. Bende Banished oyunu vardı. Banished sahiplerine %50 indirim kuponu verdi. Ben öyle aldım. Sonra da Frostpunk sahiplerine %66 Banished indirim kuponu verdi ama bende olduğu için işime yaramadı Takaslayamadım da.

İndirime girer zaten 5 gün sonra yaz indirimi başlıyor. Belki 25 liraya düşer belli olmaz. Ben aldım ama başlamadım henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

İndirimle 30 liraya düşüyor oyun. Bende Banished oyunu vardı. Banished sahiplerine %50 indirim kuponu verdi. Ben öyle aldım. Sonra da Frostpunk sahiplerine %66 Banished indirim kuponu verdi ama bende olduğu için işime yaramadı Takaslayamadım da.

İndirime girer zaten 5 gün sonra yaz indirimi başlıyor. Belki 25 liraya düşer belli olmaz. Ben aldım ama başlamadım henüz.
    oyunun grafikleri çok cezbediyor insanı. ama insan bir süre sonra tekrara düşer mi diye merak etmiyor değilim
    Tekrara düşen bir oyun olsa millet endless mode istemezdi bence. Bakalım ben pek strateji sevmiyorum. en son aoe oynamıştım bir de banished oynadım. uzun bi aradan sonra strateji oyunu oynayacağım. inşallah sıkılmam.
  • quote:

Tekrara düşen bir oyun olsa millet endless mode istemezdi bence. Bakalım ben pek strateji sevmiyorum. en son aoe oynamıştım bir de banished oynadım. uzun bi aradan sonra strateji oyunu oynayacağım. inşallah sıkılmam.
    savaş falan yok sanırım oyunda. ben de en son aoe ve medieval 2 oynamıştım strateji. indirime girsin de alacağım
    savaş var. kendi halkınla girdiğin psikolojik yaşam savaşı :)
  • quote:

savaş var. kendi halkınla girdiğin psikolojik yaşam savaşı :)
    o zaman indirimi bekleyelim hocam. böyle güzel ve Türkçe oyunu korsan oynamaya içim el vermez.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Harbiden öyle..

Oyun aşırı zevkli zamanın nasıl geçtiğinin farkında değilsiniz.

Bu arada 2666mhz 8gb ram a sahibim hiç bir kasma donma sorunu yaşamadım. Oyunu silip tekrar yükleyin
  • Din ile disiplin yerine bar ile genelevi acın
  • Şerbetli adammışım Frostpunk 25 TL'ye düştü varsa ilgilenen haberi olsun.

• Oyunu 14 saat gibi bir sürede bitirdim ilk 3 oyunda ayaklanmada başaramadım sonrada fırtınada başaramadım nerdeyse imkansız gibi geliyordu ama en sonunda gerekli geliştirmeleri ve full mesai vardiya yapınca atölyeyi 15k civarı kömür artırarak çok kolay bitirdim diger modlarına henüz bakamadım fakat bu acayip sarmıştı hırsla oynuyordum 2 gündür diğer modlarda neler var ve ne yapabilirim arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 6 Temmuz 2019; 4:21:37 >
  • Ne zamandır oynamak istiyordum bir arkadaşım istek listemde görünce hediye atmış bu akşam başladım ama ilk oyunda beni sürdüler arkadaş. Halbuki ne umutlarım vardı şirin kraterimiz için . Neyse ilk ilk elin günahı olmaz.
  • hocam sürekli bir şeyler istiyorlar. yönetim başlangıçta zor geliyor. neyi kabul edip neyi reddeceğinizi iyi bilmeniz lazım.
  • Sonsuz oyunda dayanıklılık modunda ekstrem zorlukta 50 ardından 100 gün dayanıp başarımları açmak istiyorum ama baya zorluyor bir tavsiyesi yapabilen biri var mı?
  • Son DLC gerçekten muazzam olmuş bu stüdyo artık kalıbına sığmıyor özellikle bir bitiş sinematiği var ki mest oldum çok orijinal düşünülmüş.
  • Korsan olarak indirdim ama satın alıcam steam sayfasındaki olayı anlamadım. Yeni dlc sezon pass falan diyor 40tl .

Bu arada yeni dlcde 2. aşamaya geçince daha kurulum olmadan herşey yolundayken kovuluyorum. Varmı taktik bişey?
  • Oyunu çıkışının üzerinden iki yıl geçtikten sonra tekrar denedim yine sevemedim. Bu türde oynadığım en dandik oyunlardan biri diyebilirim. Millet nesini bu kadar övüyor anlam veremedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.