DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Foursquare
131
Cevap
1
Favori
18.704
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      9279 Mesaj
      21 Eylül 2011 21:48:58 Konu Sahibi
      merhaba arkadaslar soyle bir aradim ancak foursquare ile ilgili bir konu bulamadim; eger var ise lutfen beni yonlendiriniz'

bu baslik altinda foursquare ile ilgili hem aklimiza takilanlari sorabiliriz hemde birbirimizi ekleriz ne dersiniz?

sanirim mail adresinden ekleme yapiliyor tam olarak bende bilmiyorum mail adresim: ahmed.kaymakci@gmail.com ekleyebilirsiniz

ayni zamanda kullanicilari liste yapacagim

katilimlarinizi bekliyoruz

|
      |

• 21 Eylül 2011 22:11:42
      Merhaba.
      güzel konu,sorular olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.
      bu arada dün yeni güncelleme çıkmış.gerçi yüklemedim,hemen güncellemeye karşıyım,yorumlara göre yüklüyorum :D

--
      Bu uygulama sayesinde , otomatik check-in yapabilirsiniz. gittiğiniz yerlerde checkin olmayı unutuyorsanız bu program tam sizlik.sizin gps durumunuza bağlı olarak yer değişikliklerinizi tutuyor,ve checkin oluyorsunuz. bence gayet başarılı tek eksiği gpsin sürekli açık tutulması.ben sırf bu yüzden kullanmıyorum :) :D gps sürekli açık kalsın gittiğim yerlerde mayor olamıyorum unutkanlığımdan diyenlere birebir :D
      http://itunes.apple.com/us/app/checkmate-for-foursquare/id385889232?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 21 Eylül 2011; 22:23:51 >
      |
      |

• Yarbay
      9279 Mesaj
      21 Eylül 2011 22:33:53 Konu Sahibi
      vay guzel bir uygulamaya benziyor hasan dostum, sen zaten bende eklisin, seni listeye 2.siradan yazacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 21 Eylül 2011 22:43:43
      dostum beni yazma sakın,iç işleri bakanıyla işler karışır :D ben buradan eklileri takip ederim gizlice :D

|
      |

• Çavuş
      93 Mesaj
      21 Eylül 2011 22:55:21
      bizim ulkemizde cok verimli calismasada, yurtdisinda yaptiginiz checkinlerde bircok indirim kazandiran bir uygulama.
      bizde daha cok mayor savaslarina konu oluyor.

• Yarbay
      3472 Mesaj
      21 Eylül 2011 22:55:51
      quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

vay guzel bir uygulamaya benziyor hasan dostum, sen zaten bende eklisin, seni listeye 2.siradan yazacagim

Ekledim hocam. Bakarsınız güzel bir ortam olursa istanbul cevresindekilerle buluşma imkanı bile bulunur haberlesip. :) foursquare güzel uygulama. İnsanı sosyalleşmeye teşvik ediyor bir yerde

https://foursquare.com/user/13070196 dan ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuffkiLLe -- 23 Eylül 2011; 20:38:48 >
      |
      |

Ar-Ge, Elektronik, Kahve, Uzakdoğu mutfağı
    • Binbaşı
      1618 Mesaj
      21 Eylül 2011 23:30:08
      hiç denemedım bu uygulamayı, sanırım sürekli konum paylaşıp yorum yapılan bır sıstem doğru mu ?

• Yüzbaşı
      493 Mesaj
      21 Eylül 2011 23:35:57
      quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

hiç denemedım bu uygulamayı, sanırım sürekli konum paylaşıp yorum yapılan bır sıstem doğru mu ?

Evet

|
      |

• Binbaşı
      1985 Mesaj
      22 Eylül 2011 00:36:06
      Sablonu, güzel bir paylaşım konusu olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

VW Golf 1.4 TSi 140hp ACT, DSG, 2014 U Led BiXenon Farlar, Panoramik Açılır Cam Tavan, ErgoActive Koltuklar, Keyless Entry Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma, Renkli Ekranlı Çok Fonksiyonlu Yol Bilgisayarı, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Park Kamerası, ACC Adaptif Hız Sabitleyici ve Front Asist, DCC Adaptif Şasi, Dinamik Light Asist, Yer Tasarruflu Stepne
    • Yüzbaşı
      808 Mesaj
      22 Eylül 2011 00:40:01
      yurtiçinde kullanmasını bilmeyenlere inat yurtiçindede aynı yurtdışındaki onlarca yere check-in yapılabildiği harika bir portal.

https://foursquare.com/orbi_ arkadaşlıklarınızı beklerim ...
      |
      |

Yardım edemeyeceksen,zara verme !

-Hipokrat-
    • Binbaşı
      1985 Mesaj
      22 Eylül 2011 00:58:00
      Programı da az once indirdim. Bakalım tam manasiyla stabil bir program mı? Yoksa 0.99$'a yazık olur. :)

|
      |

VW Golf 1.4 TSi 140hp ACT, DSG, 2014 U Led BiXenon Farlar, Panoramik Açılır Cam Tavan, ErgoActive Koltuklar, Keyless Entry Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma, Renkli Ekranlı Çok Fonksiyonlu Yol Bilgisayarı, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Park Kamerası, ACC Adaptif Hız Sabitleyici ve Front Asist, DCC Adaptif Şasi, Dinamik Light Asist, Yer Tasarruflu Stepne
    • Yarbay
      10343 Mesaj
      22 Eylül 2011 04:32:44
      Foursquare ücretsiz. 1dolar nedir? :)

• Binbaşı
      1985 Mesaj
      22 Eylül 2011 04:39:02
      quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Foursquare ücretsiz. 1dolar nedir? :)

Paralı olan Checkmate..

|
      |

• Binbaşı
      1835 Mesaj
      22 Eylül 2011 08:45:02
      Güzel konu,o zaman benim bir sorunum var bu uygulama ile ilgili sorayım size. Mesela bir yerde check in yaptığımda bunu paylasirken twitter ve Facebook simgeleri seçili,fakat sadece twitter da paylaşım yapıyor ikisininde aktif olmasına rağmen. Facebook da neden paylaşmıyor olabilir? Saygılar ..

Intel i7 6700 Skylake 3.4 Ghz//MSI B150M Bazooka D4 2133 Mhz//MSI RX 480 GAMING X 8G//Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) 2400 Mhz DDR4 // Western Digital Blue 3.5 1TB 64MB 7200Rpm//DARK N10 USB 3.0//Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze//AOC 21.5" G2260VWQ6 1 ms 75Hz FreeSync Gaming Monitör //Samsung 750 EVO 250GB//Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard//Logitech G502 Spectrum RGB Gaming Mouse

Origin ID : mrhusnu
    • 22 Eylül 2011 12:25:56
      quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Güzel konu,o zaman benim bir sorunum var bu uygulama ile ilgili sorayım size. Mesela bir yerde check in yaptığımda bunu paylasirken twitter ve Facebook simgeleri seçili,fakat sadece twitter da paylaşım yapıyor ikisininde aktif olmasına rağmen. Facebook da neden paylaşmıyor olabilir? Saygılar ..

facebooktan foursquare izinlerini tekrar kontrol et uygulamalardan.
      birde foursquareden kontol et,facehesabınla senkronu sil,tekrar gir o sayfadan bakalım.

|
      |

• Binbaşı
      1699 Mesaj
      22 Eylül 2011 12:29:10
      quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

foursquare internet sitesine giriş yapıp ayarı ordan düzelt. olacaktır.

Apple Macbook Pro 13.3 | Toshiba Satallite P50-B-10F | iPhone 7 Black 128 gb | Samsung UE55H6470 Led TV | Samsung HW-H551 Home Audio | Sony Play Station 4 1TB
    • Binbaşı
      1419 Mesaj
      22 Eylül 2011 12:45:01
      Ben de appstore üzerinden uygulamayi indirdim ama merak ettigim bir konu var. Mesela ben Facebook uygulaması ile gittigim yerlerde kendim check-in yapiyordum ama civarda bulunan başka mekanlar da çıkıyordu konumlar arasında. Şimdi dediginiz gibi foursquare otomatik check-in yapıyorsa o mekanlardan hangisinin doğru mekan olduğunu nereden bilecek? Mesela ben bir cafedeyim ama yakında da kadın kuaförü var. Şimdi program beni yanlışlıkla kadın kuaföründe check-in yapmasin

• 22 Eylül 2011 12:53:13
      quote:

Orijinalden alıntı: BadGuy

Ben de appstore üzerinden uygulamayi indirdim ama merak ettigim bir konu var. Mesela ben Facebook uygulaması ile gittigim yerlerde kendim check-in yapiyordum ama civarda bulunan başka mekanlar da çıkıyordu konumlar arasında. Şimdi dediginiz gibi foursquare otomatik check-in yapıyorsa o mekanlardan hangisinin doğru mekan olduğunu nereden bilecek? Mesela ben bir cafedeyim ama yakında da kadın kuaförü var. Şimdi program beni yanlışlıkla kadın kuaföründe check-in yapmasin

metrik olarak en yakını seçiyordur.
      burada daha çok yer bilgisini girerin doğruluğu önemli.dediğin çok mantıklı,kimi yerlerde dibinde dahi olsak metrik bazlı ikinci üçüncü sırada dahi çıkıyor. zamanla oturur ama :D

|
      |

• Yarbay
      7555 Mesaj
      22 Eylül 2011 13:44:58
      arkadaşlar cahilliğimi mazur görün...tam olarak bu apps ne işe yarıyor..?
      bu arada free değil 0.99 usd

David Coverdaleden Soldier of Fortuneyi indirip dinleyin..iyi gelecektir
      olmazsa neşet babadan..yalan dünyayı..dinleyin..aynı etkiyi yapıyor..
    • Yüzbaşı
      446 Mesaj
      22 Eylül 2011 15:43:41
      Arkadaşlar güzel bir konu başlıgı olmus ama keske programı tam anlamıyla anlatan bır lınk adresı verılse yada burdan ana hatlarıyla anlatılsaydı daha guzel olurdu

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,607
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.