Şimdi Ara

Foursquare (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
20.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitterdaki veya 4sq daki bi arkadasimizla nasıl check in yapabiliyoruz. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackberrylerde explore kısmı açılmıyor neden ? bold 9700 modelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

Twitterdaki veya 4sq daki bi arkadasimizla nasıl check in yapabiliyoruz. ?

bunu bilen yok mu
  • mesela bi mekana arkadaşınla gidiyosun, arkadaşın check in yaptıktan sonra sen yaparsan w/ @falanca diye twitterda otomatik paylaşıyor.
  • benim merak ettiğim blackberrylerde arkadaşların check in yapınca bildirim olarak geliyorken kullandığım telefon nokia c6-01'e gelmiyor. friends sekmesinden görebiliyorum anca. ayarlara da baktım ama...bi açıklaması var mıdır?
  • Arkadaşlar yanlışlıkla açtığım bir yeri nasıl kapatabilirim acaba ? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

Twitterdaki veya 4sq daki bi arkadasimizla nasıl check in yapabiliyoruz. ?

Öncelikle arkadaşın senden önce o mekanda check in yapmalı ve foursquare hesabı ile twitter hesabını eşleştirmiş olmalı. Eğer arkadaşın eşleştirmeyi yapmamış ise sen açıklama kısmına manuel "@.... " twitter kullanıcı adını yazabilirsin.
  • arkadaşlar bir sorum olacak. Telefonum nokia e71 fakat foursquare uygulaması bulamadım... hi socially indirdim fakat check in yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun... Telefondan girdiğim için göremiyorum eğer konusu varsa. Teşekkür ederim...

• arkadaşlar checkin yapan arkadaşlarımın checkinlerini beğenmediğim halde beğenmiş gözüküyorum.normalde bir checkini beğenince kalp işareti kırmızı oluyo ama bende beğenmediğim halde kalp işareti gri ancak beğenenler arasında gözüküyorum.iphone 4 kullanıyorum ios6 yüklü.geçen gün arkadaşımda aynı şeyi söyledi.oda blackberry kullanıyor.aynı problemi yaşayan varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyan

arkadaşlar checkin yapan arkadaşlarımın checkinlerini beğenmediğim halde beğenmiş gözüküyorum.normalde bir checkini beğenince kalp işareti kırmızı oluyo ama bende beğenmediğim halde kalp işareti gri ancak beğenenler arasında gözüküyorum.iphone 4 kullanıyorum ios6 yüklü.geçen gün arkadaşımda aynı şeyi söyledi.oda blackberry kullanıyor.aynı problemi yaşayan varmı acaba ?

Gecen bende farkettim. Sen yaziyor. Begenenlerin basinda ama begenmedigim halde :))

Ne ilginctir ki ayni sorun bende de var.

• oldum olası sosyal hiç bişeyi sevemedim mekanist bazen kullanıyorum
  • Arkadaşlar balckberry fosquareden check in yapıyorum.Facebook sayfama düşüyor.Fakat twitterıma düşmüyor.Nasıl çözebilirim ??? Acil yardım bekliyorum arkadaşlar sağolun ................................
  • quote:

Orijinalden alıntı: serwttce

Arkadaşlar balckberry fosquareden check in yapıyorum.Facebook sayfama düşüyor.Fakat twitterıma düşmüyor.Nasıl çözebilirim ??? Acil yardım bekliyorum arkadaşlar sağolun ................................

Çık geri giriş yap. Twitterdan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

arkadaşlar checkin yapan arkadaşlarımın checkinlerini beğenmediğim halde beğenmiş gözüküyorum.normalde bir checkini beğenince kalp işareti kırmızı oluyo ama bende beğenmediğim halde kalp işareti gri ancak beğenenler arasında gözüküyorum.iphone 4 kullanıyorum ios6 yüklü.geçen gün arkadaşımda aynı şeyi söyledi.oda blackberry kullanıyor.aynı problemi yaşayan varmı acaba ?

Gecen bende farkettim. Sen yaziyor. Begenenlerin basinda ama begenmedigim halde :))

problem bende hala devam ediyor.sende bi gelişme varmı hocam :)
  • quote:

quote:

quote:

Ya bende de aynı sorun var arkadaslar
    Kızın bırını ne yapsa likeliyo gorunuyorum arkadaslar kurtarın beni bu durumdan
    Kız sapık dıyecek ya hanı fazla samımıyetım olsa solucem
    Ya beyler sız samımıysenız sorsanıza ona da likeledi diye mesaj gıdıyomu belki tek taraflı bı sorundur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufoufo

quote:

quote:

quote:

Ya bende de aynı sorun var arkadaslar
    Kızın bırını ne yapsa likeliyo gorunuyorum arkadaslar kurtarın beni bu durumdan
    Kız sapık dıyecek ya hanı fazla samımıyetım olsa solucem
    Ya beyler sız samımıysenız sorsanıza ona da likeledi diye mesaj gıdıyomu belki tek taraflı bı sorundur

valla bende düşündüm aynı şeyi ama sormayada çekiniyorum.derdimizi anlatana kadar kız neler düşüncek :)
  • Arkadaşlar İphone 4 ümde foursquarede son zamanlarda buyuk yavaşlama var.
    Check in in altına yazı yazmakta çok zorlanıyorum.Çok yavaş yazıyorum.

Nasıl çözebilirim ? Geçmişi sil özelliği mevcut değil mi ?
  • Mesajim bulunsun. Bu arada eklemek isteyen icin
    https://tr.foursquare.com/touch/furkanaktas005

• iphone 3g kullandigim icin indiremiyorum eski surumu elinde olan varsa bana ulastirabilirse sevinirim arkadaslar..

• Bir günde çok fazla check yapınca, 4sq den rozet ve puan yok diyor bu sınır ne zaman kalkar bilgisi olan varmı?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.