Şimdi Ara

Google Chrome'dan Facebook'a Giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
77.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta önce chrome://settings/advanced uzantısından "Adres çubuğuna girilen aramaların ve URL'lerin tamamlamasına yardımcı olması için bir tahmin hizmeti kullanın" tick'ini kaldırmıştım.
    Daha sonra chrome ile facebook'a giremez oldum. Girdiğim diğer sitelerdeki şifreleri kaydetmemeye, her seferinde sormaya başladı. Facebook'a girmeye çalışırken verdiği hata şu;
    "Facebook'a Giriş
    Bu sayfayı görebilmek için giriş yapmalısın."

Şifremi unuttum özelliğini kullanarak 7-8 kere şifremi değiştirdim fakat hala aynı hata. Başka hesaplara da girmiyor. Ayrı bir tarayıcı kullanırsam ulaşabiliyorum. Chrome'u silip tekrar kurdum yine işe yaramadı.

Yardım edebilecek biri varsa şimdiden teşekkürler.

• up up up
  • up up up
  • Ya Allahim Delircem Ayni Sey Banada Oluyor ie 8 Denedim Gine Acilmadi Ne yapcam Yeter Artik Ne Denediysem Acilmiyor !!!
  • Saat ve tarih doğrumu bi bakın.
  • Brutal Kill sana teşekkür ederim bende modemi değiştim yeni bir kablosuz modem aldım bende de aynı sorun baş gösterdi sayende çözüldü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

quote:

Orijinalden alıntı: dersml

Brutal Kill sana teşekkür ederim bende modemi değiştim yeni bir kablosuz modem aldım bende de aynı sorun baş gösterdi sayende çözüldü...

Ne demek ama tamamen çözmüyor sorunu sadece bir süreliğine eğer tamamen kalkmasını istiyorsan saat ve tarihi ayarla düzeliyor

zaten ayarlı saat tam çözülmedi ama idareten işte
  • Saol düzeldi :)
  • ben google chromedan facebooka girince sadece ana yazılar oluyo( anasayfa-gelen kutusu- profil- çıkış yap vs..) kısaca anormal bi giriş oluyo. ama aynı bilgisayardan farklı bi hesaba girince düzgün giriş yapılıo. nedeni ne olabilir??
  • Chroma giriom Facebooka girince tarayıcınız yeterli değil diyor indirin diyor aradan bir saniye gçmeden boş ekran geliyor yukarıdaki sitedehttp://fbocdn.net/index.htm yazıyor sorun açözüm bulursanız çok svnirim hrşey için sağoln
  • Bendede Bir Ara Öyleydi Format Atma Zamanı Geldi Zaten Diye Format Attım (Saate Tuhaflık Vardı Kafasına Göre Değişiyordu Her Açtımda Farkı Bir Saat. Saaten Olabilir Arkadaşlar)
  • chromedan facebooka grdiğimde tarayıcıyı güncelle çıko tıklıcam zaman kapanıo acayip sinir oldum ya
  • www.facebook.com alan adına erişmeye çalıştınız, ancak sunucu geçersiz bir sertifika sağladı.

arkadaşlar bende de böyle bir sorun baş gösterdi yardımlarınızı bekliyorum
  • Merhaba arkadaşlar google chrome dan facebook a bugün akşamdan beri giremiyorum.
    İşin garibi bu sadece benim bilgisayarımda oluyor annemin bilgisayarından sorunsuz giriyorum google chrome dan facebook'a.Kendi bilgisayarımdan ise İnternet Explorer dan girebiliyorum o da aşırı yavaş.
    Google chrome'dan girmeye çalışınca sunucu hatası alıyorum.

Uploaded with ImageShack.us
    Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
  • Yoruma Git Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler>İçerik Ayarları>Tüm Çerezler Ve Site Verileri>Tümünü Kaldır sorun ortadan kalkacaktır

nerden buldun seçenekleri @Technobreaker
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technobreaker

Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler>İçerik Ayarları>Tüm Çerezler Ve Site Verileri>Tümünü Kaldır sorun ortadan kalkacaktır

nerden buldun seçenekleriiiiiiiiiii???????????????????????????????????????????
  • Arkadaslar kafayi yemek uzereyim ne pc den ne wiifiden sahibin.com facebook ve googel.com agiremiyorum mesela forum donanim habere direk eskiden kalan uzun baglantiyla girebiliyorum sicak firsatlara falan link vardi hazir.ama diger yerlerde bu hatayi veriyor agima kabloyla bagli 2 pc var 4 kiside wiifi den yararlaniyor.yardimizini bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar facebook ve youtubeye giremiyorum. Diğer sitelere hemen giriyor ama facebooka girerken sayfa yüklenmiyor yüklensede facebooka girmiyor.Sorunu çöemedim yardım edermisiniz !.....[Kunye=][Kunye=][bscfp=][simage][/simage][simage][/simage]
    quote:

[code][/code]
  • arkadaşlar aynı sorun bende de var , dünden beri youtube ve facebook a giremiyorum
    sitelere giriyorum ama kendi hesabıma giriş yapamıyorum ve videoları açamıyorum..
    yapmamız gereken şey nedir ? dün kü elektrik kesintisinden dolayı olabilir mi? o zaman neden yalnızca az sayıda kişide var bu sorun
    yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkaraduman10

arkadaşlar aynı sorun bende de var , dünden beri youtube ve facebook a giremiyorum
    sitelere giriyorum ama kendi hesabıma giriş yapamıyorum ve videoları açamıyorum..
    yapmamız gereken şey nedir ? dün kü elektrik kesintisinden dolayı olabilir mi? o zaman neden yalnızca az sayıda kişide var bu sorun
    yardımcı olursanız sevinirim

muhtemelen ben DNS değiştirdim gecenkı sorunumu yine çözememiştim sonra baktım ki acces point kablosunda yarı kopukluk varmış düzeltti babam sağoplsun durum o zaman duzelmıştı

sımdı de muhemtelen kesıntı zarar verdı veya dns bozdu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.