Şimdi Ara

FOTOĞRAF MAKİNESİ SATIN ALMA REHBERİ VE ÖN İNCELEMELER (237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.733
Cevap
21
Favori
1.196.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • RX100m2 veya RX100m3 modelleri olabilir bütçenize göre bunların fiyatı tam olarak ne bilmiyorum ama bu aralarda olması lazım ikinci el olarak güzel makinalardır, Lensleri değişmez yalnız, Eğer lensi değişebilir modellere bakıyorsanız, Sony a6000 veya olympus M10 M2 modellerine bakmanızı öneririm.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Selam hocam, tek soru soracağım tek cevap istiyorum sizden :)

1695 liraya sıfır Canon 4000D alınır mı?

Edit: Aldım, son üründü tükenecekti. 3 taksit yaptım peşin fiyatına.. Hayırlısı olsun.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45D13A301 -- 23 Kasım 2018; 9:15:57 >
  • Ancak giriş yapabildim foruma, Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • 24mm 2.8 stm al sanat yapmaya başla...ikinci el falan denk getirmeye çalış derim...ha olmadı 50 1.8 II o da olmadı 50 1.8 bunlardan birini alırsan makinenin sanat yapabildiğine şahit olursun hatta başka boyuta atlarsın :) unutulmayacak konu düşük ışıkta olağanüstü olsa da 50mm in 80mm ye tekabül ettiği...24mm ise 38 gibi genel her işe uygun ama portre ama sokak ama ev için iş görür bir lens...Pro sonuç alabileceğin en makul lens bunlar ama croplunun efsanesi olmuş 24 ü bir şekilde edinirdim ne yapıp edip...18 55 kit falan ne varsa verip üstüne tamamlayıp alınmalı...yok diyosan 300-500 e 1. nesil 50 1.8 ile portrenin babasını çekebilirsin...bulunsun...(85 portreciler ağırlıkta 50 tam ideal o iş için...)

Stm nin video etkisini de es geçmeyelim...sessiz yeni nesil odaklamadır...google 24mm 2.8 samples veya 50 1.8 samples diye aratıp fikir sahibi olabilirsin...
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=135970866

• Kısa film ve belgesel için canon markt 2 mü sony a7 mi seçerdiniz arkadaşlar ? Görüntü kalitesi yanında kullanım kolaylığıda önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moviedirector M kullanıcısına yanıt
    Özelliklerine bile baksan a7 olduğunu anlarsın
  • Teşekkür ederim yardımınız için.

• İyi günler. Makine arayışına girdim. Aklımda canon 250d var ama taşınabilirliği yüzünden sonyrx10ü tarzı cihaz da düşündüm.

Aradıklarım ;
    -ev içinde çocukların fotolarını çekerken bulanık çekmemesi
    - manzara çekimi güzel olmalı
    -gece çekimi de iyi olsa olur.

Araştırırken sony rx100 tarzı bi cihaz gördüm

https://www.hepsiburada.com/canon-powershot-g9-x-mark-ii-dijital-fotograf-makinasi-p-HBV00000I685R?magaza=nidaelektronik

Bunu mu almalıyım yoksa yarı prof cihaz mı almalıyım?

Bu canonda 1inç sensör var. Eos250d sensörü kadar olamasa da üzer mi?

Düzenleme: sony a6000 i önerir misiniz? Onu da yeni gördğm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türküdiyar -- 21 Haziran 2020; 23:41:58 >

• satın alma önerileriniz varmı arkadaşlar?

• Efendiler selam herkese, fotoğraf makineleri hakkında hiç bir fikrim yok, ilk defa alacağım 2.300 TL 2. el Sony alpha a35 18-55 almayı düşünüyorum, gezerken manzara, doğa, şehir fotoğrafları çekmek için. Sizce bu bütçeye ve amaçlara uygun bir kameramı telefon kameraları ile kıyaslayacak olsanız yaklaşık hangi iphone modeli ile kıyaslanabilir alırken nelerine dikkat etmem gerek, düşünceleriniz neler yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamsınkuarejma -- 27 Aralık 2022; 1:49:24 >
  • adamsınkuarejma A kullanıcısına yanıt

diğer konuda cevap yazdım ...

• Herkese selamlar, bende fotoğraf makinesi bakıyorum. Bütçem zorlarsam 20k oluyor. Aklımda Sony zv-1 ile Sony zv-10e var. Sizce hangisini almalıyım veya sizin önerebileceğiniz bu fiyatlarda başka cihazlar var mı?

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.