Şimdi Ara

FOTOĞRAF MAKİNESİ SATIN ALMA REHBERİ VE ÖN İNCELEMELER (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.733
Cevap
21
Favori
1.196.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeniden merhaba, a6000i deneme fırsatım oldu tutuş olarak hoşuma gitmedi pek.Fuji film xt10 önerir misiniz?
  • mrtsnk M kullanıcısına yanıt
    Tabii ki.

Video çok önemli değilse sizin için

Fuji ler çok iyi.
    Yalnız xt10 modelinide denemeni öneririm tutuş olarak daha rahatsız hissettirebilir, A6000'deki gibi avuç içine gelen kısım çıkıntılı değil, Bazı kullanıcıları rahatsız edebiliyor bu durumlar.
  • Teşekkür ederim deneyeceğim
  • multimatom kullanıcısına yanıt
    Videodan ziyade fotoğraf önemli benim için.
  • Çok arada kaldım.Sony a6000 ile Fuji xt10 arasında kaldım siz olsaydınız hangisini tercih edersiniz birbiri arasında avantajları ve dezavantajları neler yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsnk -- 24 Aralık 2017; 16:1:9 >
    fuji xt10 birebir eski manuel analog makinelere benziyor yani tarz makine ... benim gibi eski nesil birine fuji xt10 daha tatlı gelir ...
    ancak videosu da iyi olsun diyen biri için sony a6000 öne çıkar ... gözünüze hoş geleni tercih edin ...
    Videodan ziyade fotoğraf önemli benim için = FUJi
    Fuji hakkında pek bilgim yok hocam hiç araştırmadım onu, Tasarım olarak bana hitap etmiyor ama çok şık olduğuda kesin, Elde tutuş olarak A6000 kadar iyi olmayacağını düşünüyorum ( Buda kullanıcı ile alakalı bir durum tabi ), Fuji daha küçük zannediyordum birde gövde olarak ama fark edilir şekilde büyükmüş;https://versus.com/tr/fujifilm-x-t10-vs-sony-a6000
    Seçim sizin zevkinize ve kullanacağınız lenslere göre değişir hocam tabi en önemli faktör bence bütçe.
  • XT10 için 1500₺ makul bir fiyat mı?
  • Merhabalar, umarım herkes iyidir... Sorum ve sorunum şu ki : 1.8 diyaframa sahip 1 inç sensörlü bir fotoğraf makinesi mi yoksa 2.8 diyafram açıklığına sahip apsc sensörlü bir fotoğraf makinesi mi gece çekimlerinde daha başarılıdır...? (öyle olmasa bile diğer bileşenleri eşit kabul edersek...! Öz Türkçe 'si Sony rx 4 mü Fujifilm x70 mi daha iyi ve çok ışık alır...? ) Yanıtlayan olursa ve sebebini de açıklarsa müteşekkir kalırım...
  • merhaba, bana küçük çocuklarımın fotoğraflarını çekebilecek bir makine lazım. istediğim özellik şu: özellikle hareketli hallerini net çekmesi gerekiyor. çocuklar yerinde durmadığı için telefon ile çektiğim fotoğraflarda kafaları hep bulanık çıkıyor. hareketli cisimleri net bir şekilde çeken makine tavsiyesi alabilir miyim?

not: pro çekimler yapmayacağımız için hobi amaçlı olacağı için dslr makineden vazgeçtim. dslr olmayan hangi makineyi önerirsiniz?
  • Merhaba fotoğrafçılığa yeni başlıyorum 3000 TL ye kadar DSLR önerirmisiniz sıfır
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

merhaba, bana küçük çocuklarımın fotoğraflarını çekebilecek bir makine lazım. istediğim özellik şu: özellikle hareketli hallerini net çekmesi gerekiyor. çocuklar yerinde durmadığı için telefon ile çektiğim fotoğraflarda kafaları hep bulanık çıkıyor. hareketli cisimleri net bir şekilde çeken makine tavsiyesi alabilir miyim?

not: pro çekimler yapmayacağımız için hobi amaçlı olacağı için dslr makineden vazgeçtim. dslr olmayan hangi makineyi önerirsiniz?

Sony A6000'e bakın hocam 179 odaklama noktası var ayrıca saniyede 11 kare çekiyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=QGDZbSD-tLA

• quote:

Orijinalden alıntı: UluTonyukuk

quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

merhaba, bana küçük çocuklarımın fotoğraflarını çekebilecek bir makine lazım. istediğim özellik şu: özellikle hareketli hallerini net çekmesi gerekiyor. çocuklar yerinde durmadığı için telefon ile çektiğim fotoğraflarda kafaları hep bulanık çıkıyor. hareketli cisimleri net bir şekilde çeken makine tavsiyesi alabilir miyim?

Sony A6000'e bakın hocam 179 odaklama noktası var ayrıca saniyede 11 kare çekiyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=QGDZbSD-tLA

2. el sony rx100 m3 aldım hocam. teşekkürler yine de...

• yurtdışı 100 dolar dslr önerisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Merhaba fotoğrafçılığa yeni başlıyorum 3000 TL ye kadar DSLR önerirmisiniz sıfır
    Ne tarz fotoğraflar çekeceksiniz sadece hobi amaçlı olarakmı düşünüyorsunuz?
  • Canon 600d kullanıyorum hafıza kartı olarak tavsiye edebileceğiniz var mı
  • GEZİ VE HATIRA FOTOĞRAFCISIYIM. NİKONi canon, SONY ya da FUJİ tavsiyesi istiyorum. japojnya üretimli (daha sağlam oluyorlar) tercih sebebi
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Bende bir fotoğraf makinesi düşünüyorum. bütçe 2 - 2.2k dolaylarında. Bebeğimin resimlerini çekmek, gittiğim tatillerde, gezilerde fotoğraf çekmek, daha çok hobi amaçlı öneriniz var mı hocam?
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.