Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 | ANA KONU | Xbox One X (Doğal 4K) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
9
Favori
22.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AwerlawK

Forza 7 Hepsiburada'da indirime girmiş 155TL şu an xbox one'ı olup forza 7'si olmayan için güzel fırsat. Ah keşke PC sürümü de indirime girse.

https://www.hepsiburada.com/forza-7-motorsport-xbox-one-p-HBV000008M24P?magaza=Pega%20Bili%C5%9Fim
    PC İçin en ucuz kinguin'de 200TL civarında maalesef..
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Kışın 160TL'ya satılıyordu daha da düşer diye almamıştım. Yeni indirim gelene kadar Forza 4 ile idare edeceğiz artık ne yapalım. Ya da Horizon 4 alırız çıktığında.
  • quote:

Kışın 160TL'ya satılıyordu daha da düşer diye almamıştım. Yeni indirim gelene kadar Forza 4 ile idare edeceğiz artık ne yapalım. Ya da Horizon 4 alırız çıktığında.
    valla pc'de assetto corsa, f1 2017 oynuyorum.. arada bir çok nadir belki project cars.

bir de ps4'de de gran turismo sport.

Direksiyon olarak Thrustmaster T300 Ferrari GTE kullanıyorum. Forza horizon 3'ün ilaçlı versiyonunu denedim baya bi oynadım hatta 90 level falan oldum sonra çalışmadı bozuldu karışık işler, işin özü forza horizon 3 ile forza 7'yi alsam mı diye arasıra çok gidip geliyorum. xbox one 'ım vardı ondan önceki xboxlarda forza'nın tüm serilerini oynadım fakat pc olayına girince microsoft xboxları çıkardım elden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

valla pc'de assetto corsa, f1 2017 oynuyorum.. arada bir çok nadir belki project cars.

bir de ps4'de de gran turismo sport.

Direksiyon olarak Thrustmaster T300 Ferrari GTE kullanıyorum. Forza horizon 3'ün ilaçlı versiyonunu denedim baya bi oynadım hatta 90 level falan oldum sonra çalışmadı bozuldu karışık işler, işin özü forza horizon 3 ile forza 7'yi alsam mı diye arasıra çok gidip geliyorum. xbox one 'ım vardı ondan önceki xboxlarda forza'nın tüm serilerini oynadım fakat pc olayına girince microsoft xboxları çıkardım elden.

Alıntıları Göster
    Valla hocam bende şu anlık xbox 360'ım daki kol var. Assetto corsa beni pek sarmadı sarsaydı tmx pro veya g29-g920 alırdım. Forza için de kol ile bile büyük zevk veriyor diraksiyon belki ileride. PC'de fh3 biraz sıkıntılıymış az buçuk anlıyorum sizi xbox'ta horizon 1'in tüm achievementlarını açmıştım bozulsa kafayı yerim sanırım Forza'nın PC platformuna gelmesi benim açımdan çok iyi oldu beni xbox one x aldırmaktan kurtardı. Bence hazirana kadar güzel bi indirim gelmezse Forza 7 almayın şahsen ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Zaten Eylül-Ekim gibi horizon 4 çıkacak bu yüzden horizon 3 almaya hiiç gerek yok online oyuncu sayısı da baya azalacak. Az önce forza 6 apex indi rx560 la bile high'da(2gb vram'den dolayı pist ve araç modellemeleri mediumda) 60 üstünü yakalayabiliyorum(4gb vramim olsaydı ultrayı zorlayabilirim sanırım). Neyse Eylül'e kadar Forza 6, Forza 4 idare edelim o arada direksiyon seti vs. tamamlarsam her akşam bir cadde turu atarım artık

• quote:

Forza 7 Hepsiburada'da indirime girmiş 155TL şu an xbox one'ı olup forza 7'si olmayan için güzel fırsat. Ah keşke PC sürümü de indirime girse.

https://www.hepsiburada.com/forza-7-motorsport-xbox-one-p-HBV000008M24P?magaza=Pega%20Bili%C5%9Fim
    Zaten fiyatı çok uzun bir süredir bu şekildeydi. 159'a almıştım 1-2 ay önce aynı satıcıdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Zaten fiyatı çok uzun bir süredir bu şekildeydi. 159'a almıştım 1-2 ay önce aynı satıcıdan.

Alıntıları Göster
    O zaman ben bayadır takip etmiyordum pardon hocam. Ama böyle bir oyun için gayet güzel bir fiyat.
  • quote:

O zaman ben bayadır takip etmiyordum pardon hocam. Ama böyle bir oyun için gayet güzel bir fiyat.

Alıntıları Göster
    Aynen, kesinlikle. Satıcı muhtemelen Dubai, Katar taraflarından oyunu toptan getirtmiş kutu İngilizce / Arapça sürüm ile geliyor. Fiyat ondan uygun biraz. Bir de oyun Xbox Play Anywhere oyunu yani "DİJİTAL" olarak satın aldığınızda oyunu hem PC hemde Xbox'ta oynayabiliyorsunuz fakat kutulu versiyon sadece Xbox'ta çalışıyor. Buna dikkat.

• Arkadaşlar Merhaba.

dün akşam oyunu aldım.xbox one x konsolum.g920 kurup oynamaya çalıştım ama kontroller inanılmaz.araba yerinde durmuyor.videolarda çok stabil duruyor drift atarken.Sanki şerit takip var gibi hareket ediyor direksiyon zorla şeride sokuyor falan.Bu ayarları nasıl yapıyoruz ?
  • Xbox one X de en iyi grafiği olan oyun Forza 7 herhalde. Bende yeni aldım xbox one x. Forza 7 store de güzel bir indirime girse de alsam. Hem Forza 7 hemde Forza Horizon 3 ü oynamak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Xbox one X de en iyi grafiği olan oyun Forza 7 herhalde. Bende yeni aldım xbox one x. Forza 7 store de güzel bir indirime girse de alsam. Hem Forza 7 hemde Forza Horizon 3 ü oynamak istiyorum.
    Ben buradan aldım en ucuz burada hızlı şekilde faturalı kargoluyorlar . Oyun en fazla 140 TL’e düşmüş çok tutulan oyun olduğu için daha fazla düşeceğini sanmıyorum .http://www.hepsiburada.com/forza-7-motorsport-xbox-one-p-HBV000008M24P?magaza=Pega%20Bili%C5%9Fim

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Store da 140 tl olsa kardeşlikle 70 tl ye alınır aslında. Bu ara çok fazla masraf yaptım şuan alamam.

Oled tv + Xbox one X Pubg falan baya sağlam girdi

• Microsoft sonunda kedi olalı bir fare tuttu. Bu ayki sürpriz güncellemede oyuna eklenen 2018 Civic Type-R bütün oyuncular için ücretsizmiş. Ah be şunu Horizon 3 için de vereydiniz ya... Soldan direksiyonlu üstelik... Alfa Giulia ile beraer FH3 için beklediğim iki aracın da FM7'de olması FH4 için büyük umut ışığı oldu. Muhtemelen ikisi de olur FH4'te.

https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm7_may_update

• quote:

Microsoft sonunda kedi olalı bir fare tuttu. Bu ayki sürpriz güncellemede oyuna eklenen 2018 Civic Type-R bütün oyuncular için ücretsizmiş. Ah be şunu Horizon 3 için de vereydiniz ya... Soldan direksiyonlu üstelik... Alfa Giulia ile beraer FH3 için beklediğim iki aracın da FM7'de olması FH4 için büyük umut ışığı oldu. Muhtemelen ikisi de olur FH4'te.

Civic’i normalde hiç aramam ama SUV vermelerinden iyidir Şu oyunda RUF CTR Yellow Bird ve Toyota Supra ve 2000GT mutlaka olmalıydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

quote:

Microsoft sonunda kedi olalı bir fare tuttu. Bu ayki sürpriz güncellemede oyuna eklenen 2018 Civic Type-R bütün oyuncular için ücretsizmiş. Ah be şunu Horizon 3 için de vereydiniz ya... Soldan direksiyonlu üstelik... Alfa Giulia ile beraer FH3 için beklediğim iki aracın da FM7'de olması FH4 için büyük umut ışığı oldu. Muhtemelen ikisi de olur FH4'te.

Civic’i normalde hiç aramam ama SUV vermelerinden iyidir Şu oyunda RUF CTR Yellow Bird ve Toyota Supra ve 2000GT mutlaka olmalıydı.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam Car Pack konusunda çok ağır s...yor Forza ekibi. FH3'te de paketler faciaydı FM7'de FH3'ten de facia durumda araç paketleri. Zaten Facebook'ta falan sonunda müşterilerinizi dinlediniz doğru düzgün bir araç verdiniz falan yazmış herkes FK8 kasa Type-R verilince. İnsanlar bu araçları istiyor gerçekten o kadar saçma sapan arabalar geliyor ki paketlerde Car Pass almıyorum bu yüzden ve iyiki de almıyorum. Car Pass'te istediğim bir araba verildiği zaman 8 lirayı basıp teker teker alıyorum ne yapayım. Zaten hepi topu 2 yada 3 araç oluyor paketlerin içinde istediğim.

• Forumda satan yok oyunu gelen 1-2 ilanda hemen satıldı yazısını yazıyor ne oyunmuş arkadaş Dijital olarak uygun fiyata nereden temin edilebilir ? Bir el atarmısınız
  • HunTeRFoReWeR kullanıcısına yanıt
    XBL da fiyat indirimine girmesini bekleyeceksiniz hocam ucuza bulamazsınız şuan için.

• Beyler one s kullanıyorum...fm7 fh3 oynuyorum....one x e geçmeye değcek kadar aşırı bir fark var mı?? Televizyonum 4k

• Hayır aşırı fark yok ama sadece bu oyunlar için one x’e zaten geçilmez diğer tüm oyunlar için one x lazım. Her eve one x şart bence hele 4K tv niz var ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 11 Mayıs 2018; 17:09:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

Hayır aşırı fark yok ama sadece bu oyunlar için one x’e zaten geçilmez diğer tüm oyunlar lazım. Her eve one x şart bence hele 4K tv niz var ise.

Teşekkür ederim hocam ben sadece araba yarısı oynuyorum one s le devam edeyim o zaman:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 11 Mayıs 2018; 17:07:57 >
  • Beyler Xbox One X'de Forza 7 oynarken oyun kilitlendi ve oyundan attı 1-2 dakika sonrada konsol kendini tamamen kapattı böyle bir sorun yaşayan varmı?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.