Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 | ANA KONU | Xbox One X (Doğal 4K) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
9
Favori
22.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forza Motorsport 7 Launch Stream Highlights feat. Josef Newgarden and Tanner Foust

• Direksiyonumu sattığımdan beri gamepad ile oynamaya hep uzak duruyordum ama hem geçen ay gold ile verilen Forza 5'i oynadıkça, forza 7 demosunu oynadıkça xbox gamepad'i ile ds4'e nazaran kesinlikle daha çok keyif alarak oynadığımı farkettim. En azından birkaç ay sonra tetik tuşlarını kırmayacağım ondan eminim

Geçen hafta rusya store'daki gibi bir fiyat bulursam hemen; bulamazsam da one x'i almam ile birlikte alacağım Forza 7'yi.
  • Arkadaşlar Merhaba;
    Eşim doğum günü hediyesi olarak bana Forza 7 almış. Yalnız bende Xbox yok. Pc üzerinden oynayacaktım. Kutu içerisinden bir kod çıkacak diye beklerken herhangi bir kod çıkmadı. Gel gelelim play anywhere özelliği sadece dijital satın almalarda geçerliymiş. Eğer burada oyunu almayı düşünen varsa dijital fiyatına vermeyi düşünüyorum. Hatta biraz daha indirim yapabilirim. Eğer buraya yazmam sıkıntı ise mesajı silebilirim.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-kullanilmamis-forza-7-kutulu--129484975#129484975&gid=2&pid=b7e1300ae9418885cb8a29f037afe55f-0-0&f=1

• Arkadaslar Auction House ne zaman acilacak bilgisi olan varmi? Oyun bitecek neredeyse ama hala ses seda yok. Acaba One X cikisi mi bekleniyor? Internette ilk aylik arac paketi ile acilabilir denmis ama, sanirim o da One X gibi 7 Kasimda çıkacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

İşte bunlar hep oyunun aceleye geldiğinin bir göstergesi yarım yamalak oyun cıkartmıs adamlar resmen neyse ki sana sattım da kurtuldum bu çöpten

Hocam ne olursa olsun oynuyoruz Forza serisini Dediğiniz gibi tam olarak oyun açık değil sanki erken erişimde oynuyoruz Bakalım DLC'ler nasıl olacak, umarım Forza 6'daki gibi olmaz.
  • Alfa Giulia geldi efsane bir araba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirime girdiği zaman almayı düşündüğüm oyunlar arasında. Christmas bahanesi ile indirim bekliyorum.
  • xox de yağ gibi akıyor oyun. Herkesin alıp oynaması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun bomba.sanki foto modda gibiyim sürekli.xbox one çöpünün adı batsın

• Xbox one x de sabit 60 fps mi oyun ? Birde forza 6 ya göre fark nedir

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Native 4K ve sabit 60fps. Forza 6 dan farkı 1 yeni pist ve 3-5 pistte görülen dinamik hava şartları başka da bir yenilik yok Forza 6 devam edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tulum’u açmanın tek yolu loot kutusu mudur acaba?

• orctzl O kullanıcısına yanıt
    Level atlarken verilen ödüllerden veya forzathondanda gelebilir hocam

• Project cars 2 ile forza motorsports 7 arasında kaldım arkadaşlar pc2 diyor ama gönlüm fm7 de siz ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrtAltg

Project cars 2 ile forza motorsports 7 arasında kaldım arkadaşlar pc2 diyor ama gönlüm fm7 de siz ne dersiniz

Direksiyon yoksa Forza, Project Cars’ın gamepad ile kontrolleri bir felaket.

• Forza 7 en uygun 179 liraya bulabildim daha uygun fiyata bulma şansımız varmı ? Birde ultimate sürümü çok pahalı farkları nedir bilen biri yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Forza 7 en uygun 179 liraya bulabildim daha uygun fiyata bulma şansımız varmı ? Birde ultimate sürümü çok pahalı farkları nedir bilen biri yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Çıkacak tüm DLC araçları ve VIP dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Forza 7 en uygun 179 liraya bulabildim daha uygun fiyata bulma şansımız varmı ? Birde ultimate sürümü çok pahalı farkları nedir bilen biri yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Anladım hocam standart sürüm aldım şimdi ek paket olarak car pass var 80 küsur lira onu alsam ultimate sürüm oluyor sanırım dimi ?

• quote:

quote:

quote:

Anladım hocam standart sürüm aldım şimdi ek paket olarak car pass var 80 küsur lira onu alsam ultimate sürüm oluyor sanırım dimi ?

VIP de alırsan ultimate olur.

• quote:

quote:

quote:

VIP nin faydasi cok oluyor oyun icinde bilgin olsun. Ben Single player pek sevmiyorum ; Rivals oynuyorum ama VIP olunca X2 Credit aliyorsun ; arac sayisi asiri oldugundan cok ise yariyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.