Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 | ANA KONU | Xbox One X (Doğal 4K) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
9
Favori
22.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

Beyler Xbox One X'de Forza 7 oynarken oyun kilitlendi ve oyundan attı 1-2 dakika sonrada konsol kendini tamamen kapattı böyle bir sorun yaşayan varmı?

Bir kez yarış sonrasında puanların yüklendiği ekrana geçerken siyah ekranda takılıp kalmıştı, menuden oyunu kapatıp tekrar açmıştım. Bunun haricinde sorun yaşamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

quote:

Beyler Xbox One X'de Forza 7 oynarken oyun kilitlendi ve oyundan attı 1-2 dakika sonrada konsol kendini tamamen kapattı böyle bir sorun yaşayan varmı?

Bir kez yarış sonrasında puanların yüklendiği ekrana geçerken siyah ekranda takılıp kalmıştı, menuden oyunu kapatıp tekrar açmıştım. Bunun haricinde sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    20 saatin üzerinde oynama süremde ilk defa böyle birşey yaşadım :( birde bazen kayıtlı veriler yüklenemedi hatası alıyorum verileri sıfırlamamı istiyor sıfırlanınca düzeliyor böyle bir sorun yaşayan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

20 saatin üzerinde oynama süremde ilk defa böyle birşey yaşadım :( birde bazen kayıtlı veriler yüklenemedi hatası alıyorum verileri sıfırlamamı istiyor sıfırlanınca düzeliyor böyle bir sorun yaşayan varmı?

Alıntıları Göster
    400 saati devirdim böyle bir sorun da yaşamadım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

400 saati devirdim böyle bir sorun da yaşamadım :)

Alıntıları Göster
    Maşallah
  • Benimde 130 saat oynama sürem var hiç bir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar hocam

• oyun storda 130 TL' ye düşmüş görünüyor, ilgilenenler baksın.

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/forza-motorsport-7-standard-edition/9n3nk5ww05ht?cid=msft_web_chart
  • quote:

Orijinalden alıntı: tko81

oyun storda 130 TL' ye düşmüş görünüyor, ilgilenenler baksın.

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/forza-motorsport-7-standard-edition/9n3nk5ww05ht?cid=msft_web_chart

Anlaşıldı bu gece oyunun Gamepass’a ekleneceği açıklanacak

• Bu oyunu bugün satın aldım. Eğer GamePass'e eklenirse Microsoft benim için komple biter. İstikrarlı bir yol izlemeyen şirkete güven olmaz. Microsoft'un hiçbir ürününü satın almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Bu oyunu bugün satın aldım. Eğer GamePass'e eklenirse Microsoft benim için komple biter. İstikrarlı bir yol izlemeyen şirkete güven olmaz. Microsoft'un hiçbir ürününü satın almam.
    Ne alaka arkadaş ? Oyunu iade etme hakkın var. Olmasa bile hangi oyunun gamepass e gelip gelmeyeceği belli değil. Hiçbir oyunu satın alma o zaman...

• CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Ne saçmalamışsın be birader valla pes

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    FM7 hiçbir zaman böyle bir indirim görmedi. Gördükten sonra hemen GamePass'e eklemek satın alan insanlara kazık atmak demektir.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 17 Mayıs 2018; 22:47:41 >
  • quote:

FM7 hiçbir zaman böyle bir indirim görmedi. Gördükten sonra hemen GamePass'e eklemek satın alan insanlara kazık atmak demektir.
    İade edersin olur biter.

• Gamepass degilmis, oyunla ilgili gelecek yeniliklermis haber.

• Arkadaşlar Forza 7 P2 satıyorum. 60 TL İlgilenenler pm atabilir.
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Sen diyorsun ki logosunu pp yağtığım firma ps vita çıkardı çöpe attı.Move çıkardı çöpe attı.Onlar çok dedikleri dedik bir firma.Hiç vazgeçmiyorlar.Ama adamlar kendi oyu lafını gamepass a koydular diye tutarsızlar öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Ne alaka arkadaş ? Oyunu iade etme hakkın var. Olmasa bile hangi oyunun gamepass e gelip gelmeyeceği belli değil. Hiçbir oyunu satın alma o zaman...

Alıntıları Göster
    windows 10 üzerinden alınan key'li oyun iade edilebiliyor mu
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Microsoft TR destek hattını arayın yardımcı olurlar. Tabii oyunu alalı 1 haftayı geçmemiş ise.

• Arkadaşlar oyun Nurburgring pistini yüklerken veya yüklendikten-yarışa girdikten birkaç saniye sonra çöküyor. Bunu pistin tüm şekillerinde yapıyor. Sizde de böyle bir şey oluyor mu? Oyunu Xbox One X üzerinde oynuyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 20 Mayıs 2018; 7:19:52 >
  • quote:

Arkadaşlar oyun Nurburgring pistini yüklerken veya yüklendikten-yarışa girdikten birkaç saniye sonra çöküyor. Bunu pistin tüm şekillerinde yapıyor. Sizde de böyle bir şey oluyor mu? Oyunu Xbox One X üzerinde oynuyorum bu arada.
    Oyun bende hiç çökmedi.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.