Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
27
Favori
98.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu oyunu anlamadım. Online oynayabiliyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki. Live Gold gerekli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• En iyisi 30 fps kalite modu.Performans modu normal xbox one'nın 60 fps hali gibi. Peki bu neden oluyor.Tabiki ps4 pro ve one x'deki tablet bozması işlemcilerden dolayı.Bu iki rezalet işlemci olmasa her iki konsolda çok daha iyi frame perfromansı gösterecekti.
  • 60 Fps icin fazla kasmamislar, grafikler performans modunda daha iyi olmaliydi.1080p full detay ile 60fps olabilirdi.

Seceneklere bakinca kalite modu dogru tercih..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sızdırılan araç listesinden sonra resmi liste açıklanınca listede Ferrari 812 SuperFast ve 2018 Civic Type-R'ı göremeyince üzülmüştüm. İki araç ta FM7'de olduğu ve modelleri, çizimleri hazır olduğu için FH4'e taşıyarak araçları ekleyeceklerine emindim. DLC olarak verirler muhtemelen demiştim ama yanılmışız. 812 Ekim'in ilk haftası Type-R ise Ekim'in son haftası ÜCRETSİZ olarak bizlerle olacak. Biliyorsunuz oyunda her hafta mevsim değişiyor. Her mevsime etkinlik tarzı bir şeyler eklenmiş her hafta mevsim ve etkinlikler değişecek. İlk ayın etkinlikleri açıklanmış. Çok hoş. Ayrıca car pass sahiplerine her hafta 2 ADET ARAÇ verileceğini de görmüş olduk. Normalde aylık paketlerle geliyordu araçlar. Güzel olmuş.

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

• Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinji mikami -- 28 Eylül 2018; 0:7:55 >
  • Ultimate edition alan var mı? Bu akşam açılıyor mu oyun?
  • SoruSorcam kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu gece ultimate alanlar için açılacak

• standart xboxone da bile bu kadar iyi yapmışlar süper
  • Şu dışardaki hız/devir göstergesi daha gerçekçi olsaydı iyi olurdu. Need For Speed Porsche Unleashed oynayanlar hatırlayacaktır.

Ne kadar güzel göstergeleri vardı. Birkaç farklı seçenek koysalardı keşke değiştirebilseydik.

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

• Herkese iyi oyunlar an itibariyle oyun açıldı. Bakalım bizleri mutlu edebilecek mi

• nickim Alper141 isteyen ekleyebilir şuan girdim bende.
  • Bu nasıl bir saçmalık oyunun içinde bir yarış yaptım beni oyunda xbox one x in ana ekranına attı

• Oyun çok iyi olmuş, sürüşte kesinlikle gelişme var FH3 ile alakası yok daha farklı.

Tek kelimeyle mükemmel. Daha iyisi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]
  • Türkiye lansmanı başlamış

• Source kullanıcısına yanıt
    Lenovo'daymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 28 Eylül 2018; 20:15:39 >
  • Playground Games yenisini yapana kadar en iyisi bu. Harika olmuş oyun fazla söze gerek yok.

• Gamepassda ne zaman indirmeye açılır bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.