Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

en uygun nerede var beyler bu oyun?
    ea access mevcut.

ayrıca gamepad ile oynanıyor mu acaba rahatça? koltuk + direksiyon almak istiyorum ama oğlandan korktuğum için almıyorum. başından kalkmaz sonra.

Bu oyun koltuk ve direksiyon alınacak oyun değil, Forza7 için bile yazık o paralara. Piyasada direksiyonun hakkını verecek tek oyun Assetto Corsa.

ya maksat eğlence olsun. güzel olur diye düşündüm ama sonra vazgeçtim. fm7 de çok güzel oyun olmuş. ama önce fh3 almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

En son rusya store'dan indirimli 70 TL'ye standart sürümünü almıştım. İndirimleri takip ederseniz ucuza alabilirsiniz.

indirimleri nereden takip edebilirim? 70 lira gayet iyiymiş.
  • Aşağıdaki konudan takip edebilirsiniz. 2 ay önce bir ara indirim geldi, oyunun fiyatı 70 TL oldu rusya store'da. Kış indirimleri gelecek, o zaman güzel fiyata inebilir.

https://forum.donanimhaber.com/xbox-live-indirimleri-gwg-dwg--125372440

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

EA Acsess'de olmaz çünkü oyunun EA ile alakası yok.

Gamepad ile rahatça oynanıyor zaten arcade ağırlıklı bir yarış oyunu.

ben microsoftun oyunu sanıyordum. demek ki değilmiş. pardon.

Oyun Microsoft oyunu da EA Access’in Microsoft oyunlarıyla alakası yok

• Oyun zaten Ms'in ama EA Acsess'de sadece EA bünyesindeki oyunlar yer alıyor ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

quote:

EA Acsess'de olmaz çünkü oyunun EA ile alakası yok.

Gamepad ile rahatça oynanıyor zaten arcade ağırlıklı bir yarış oyunu.

ben microsoftun oyunu sanıyordum. demek ki değilmiş. pardon.

Oyun Microsoft oyunu da EA Access’in Microsoft oyunlarıyla alakası yok

anladım. kusura bakmayın bilmiyordum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

Aşağıdaki konudan takip edebilirsiniz. 2 ay önce bir ara indirim geldi, oyunun fiyatı 70 TL oldu rusya store'da. Kış indirimleri gelecek, o zaman güzel fiyata inebilir.

https://forum.donanimhaber.com/xbox-live-indirimleri-gwg-dwg--125372440

akşam bakayım. 70 liraya bulursam alırım. uygunmuş.
  • 70 TL gibi bir fiyata bulursanız kesinlikle kaçırmayın. Çok keyifli ve uzun ömürlü bir yarış oyunu.
  • quote:

70 TL gibi bir fiyata bulursanız kesinlikle kaçırmayın. Çok keyifli ve uzun ömürlü bir yarış oyunu.

aynen. bir bakayım. o fiyatlara bulursam alırım.
  • 1 ay içerisinde kara cuma indirimleri geliyor o zaman %90 indirime girecektir oyun.rus mağazayı takip etmekte yarar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu oyunu almak istiyorum ama hangi paketli alsam onu bilemedim, hot wheels dlc çok iyiymiş, bu eklentiyi kullananlar yada diğer eklentileri kullanan arkadaşlar burdan deneyimlerini paylaşabilir mi,

birde oyunun zorluk seviyesi nasıl ben forza horizon 1'i oynadım gayet güzeldi, burdaki yorumlara baktım, genelde oyuncular seviyeden memnunlar ama ben çok zor oyunları oynayamıyorum,
  • asabopp kullanıcısına yanıt
    bende kara cuma indirimini bekliyorum geçen sene baya oyun almıştım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gufil35

bende bu oyunu almak istiyorum ama hangi paketli alsam onu bilemedim, hot wheels dlc çok iyiymiş, bu eklentiyi kullananlar yada diğer eklentileri kullanan arkadaşlar burdan deneyimlerini paylaşabilir mi,

birde oyunun zorluk seviyesi nasıl ben forza horizon 1'i oynadım gayet güzeldi, burdaki yorumlara baktım, genelde oyuncular seviyeden memnunlar ama ben çok zor oyunları oynayamıyorum,

Forza Horizon serisini hem Xbox 360da hem Xbox One da oynadim, zorluklari aşağı yukari ayni.

Ayrica Horizon 3de ilk Dlc yi daha cok begendim ben, Blizzard Mountain di yanlis hatirlamiyorsam. Hot Wheels herkese hitap etmiyor bence, alinca mecburen bitirdim fakat Blizzard kadar begenmedim.

Horizon serisi her türlü alinir, en cok zevk aldigim oyunu da bu 3. Oyunudur...

• paylaşım için teşekkürler, bende kara cumada alacağım, 24 kasım 2017 bakalım neler olacak, o tarihi bekleyen arkadaşlarla haberleşelim kardeşlik yapıp alırız, ben 2 eklentiyi de almayı düşünüyorum sağlam bir indirim denk gelirse
  • Merhaba bu oyunun P1 hakkı Xbox ta iken P2 hakkı Windows 10 PC de kullanılabiliyormu ?
  • burakc B kullanıcısına yanıt
    Öyle olmuyor diye biliyorum. Sadece konsoldan geçerli o hak olayı.

• Selam arkadaşlar, oyunu yeni aldım pc ye, online modda dns hatası veriyor, netdeki bütün çözümleri denedim,komutlarla teredo tünelleme ayarları yaptım, diğer ne kadar çözüm varsa uyguladım düzelmiyor, windows 10 creators sürümü kullanıyorum, bunun bir çözümü varmı, yoksa oyunu silip Microsoftdan birdaha hiçbirşey almayı düşünmüyorum :), şimdiden teşekkür ederim.
  • Vpn kullanıp farklı ülkelerden bağlanmayı deneyin belki çözülür.

• Oyunun sahibi degilim ama xbox one sahibi olarak storede gordum ve indirdim 50 gb civariydi. Oyun acilmiyor disk istiyor. Madem oyun disk isteyecek neden indirmeye izin veriyor. Acaba benmi yanlis yapiyorum fikri olan varmi

Hata kodu 0x803f8001

• quote:

Orijinalden alıntı: Sky_Vision

Oyunun sahibi degilim ama xbox one sahibi olarak storede gordum ve indirdim 50 gb civariydi. Oyun acilmiyor disk istiyor. Madem oyun disk isteyecek neden indirmeye izin veriyor. Acaba benmi yanlis yapiyorum fikri olan varmi

Hata kodu 0x803f8001

Oyunun sahibi değilseniz açılmaması normal değil mi hocam? Orada ya sahip olduğunuz diski takın, yada oyunun tanımlı olduğu hesaba giriş yapın diyor. Neden Oyun sahibi olmadan indirmeye izin verdiğini ise bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.