Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam aktif şampiyonan vardır. Olduğu zaman diğerleri kilitleniyor çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun

• arkadaslar forza horiizon 3 ve blizard dagi dlcsine sahibim 400 lvle yakinim yani baya bir oynadim oyunu sizce 4 almalimiyim cok bir fark goremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NusretSamanci -- 27 Eylül 2018; 21:13:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

•  FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)
  • Forza icin Xbox One S almayi dusunuyorum da, Forza Horizon 3 beni tahminen kac ay goturur? Yarislar bittikten sonra oyunda nasil zaman gecire bilirim? Siki bir PS faniyim da Forza icin XBOX istiyorum
  • Noboody N kullanıcısına yanıt
    online oynayabilirsiniz.

Araba modifiyeleyip öyle deneyebilirsiniz.Hız rekoru deneme vb gibi çeşitli şeyler yapabilirsiniz dünyası da baya büyük.

İnsan Forza Horizon oyunları içinde huzur doluyor gerçekten rüya gibi canlı iç ferahlatıcı bir görselliğe sahip.Gerçekten böyle bir seri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 8 Ekim 2018; 21:24:25 >
  • Ne kadar goturur beni tahminen?
  • Hot wheelsta barn nasıl açılıyor arkadaşlar? Ben barn olduğu yere gidiyorum fakat açılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fd_exelero

Hot wheelsta barn nasıl açılıyor arkadaşlar? Ben barn olduğu yere gidiyorum fakat açılmıyor.
    Doğru yere gidince açılması lazım, yolların altında ağaçların içindeydi diye hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.