Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun ustalarına bir sorum olacak oyunu Export zorlukta oynamaya çalışıyorum ama sınıfın en güçlü aracını da alsam daha ilk düzlükte farkı yiyorum upgrade felan mı yapmak lazım nasıl bu kadar fark yiyorum anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    birebir aynı araç da olsa adamlar seni yine geçicektir zorluk ayarı script temelli. virajları iyi almaya çalış yetişirsin. bir de yarışın sonlarına doğru yakalama şansı oluyor araçlar yavaşlıyor gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Oha lan o haritanın büyüklüğü nedir öyle vay anasını dedirtti ilk defa

O nasıl bir ikondur tapmak gibi
  • Selam arkadaşlar. Championship yarışlarını yaparken bazı drivatar lar ben birinci olmama rağmen benden daha yüksek puan alıyorlar. Birinci 20 puan alırken bazı yarışlarda üçüncü beşinci olmasına rağmen 26 puan alan drivatarlar var. Ben her yarışı birinci bitirmeme rağmen toplamda ikinci oluyorum bu durumda. Bunun sebebini anlayamadım.

Bir de This is Forza achievement için şampiyonada birinci olmak şart mı?

• Forza'nin kiymetini bilin. Gt sporta 5 dakika zor dayandim

• Gece indirdim ama bakamadım hala. Biraz bahseder misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: fd_exelero

Selam arkadaşlar. Championship yarışlarını yaparken bazı drivatar lar ben birinci olmama rağmen benden daha yüksek puan alıyorlar. Birinci 20 puan alırken bazı yarışlarda üçüncü beşinci olmasına rağmen 26 puan alan drivatarlar var. Ben her yarışı birinci bitirmeme rağmen toplamda ikinci oluyorum bu durumda. Bunun sebebini anlayamadım.

Bir de This is Forza achievement için şampiyonada birinci olmak şart mı?

Hocam oyunu bitireli uzun zaman oldu, çıktığında aralıksız oynayıp bitirdim ama, dediğiniz sorunu yaşamadım. Hep arkamdakiler benden düşük puan aldı, sıralamaya göre veriliyordu puanlar. Acaba sonradan sistemi mi değiştirdiler diyeceğim de, DLC'lerini de çıktığında alıp oynadık, onlarla da böyle bir duruma rastlamadım Single da. Sizin dediğiniz Multi için değil, değil mi?

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Dün this is forza achievement’ ı almak için 10 yarış ve 100 millik bir championship kurdum. Son 3 yarışa kadar sorun yoktu. 3 yarış kala zorluğu yükseltme önerisi çıktı, kabul ettim. Bu olay da bundan sonra oluyor zaten. İkinciyle aramda 20 puandan fazla vardı. Son yarışta 6 puan kaldı. Yarışı birinci bitirdim ama 4 ya da 6 puan farkla ikinci oldum. Single oynuyorum bu arada ve bu olay birden fazla kez başıma geldi.

• quote:

Dün this is forza achievement’ ı almak için 10 yarış ve 100 millik bir championship kurdum. Son 3 yarışa kadar sorun yoktu. 3 yarış kala zorluğu yükseltme önerisi çıktı, kabul ettim. Bu olay da bundan sonra oluyor zaten. İkinciyle aramda 20 puandan fazla vardı. Son yarışta 6 puan kaldı. Yarışı birinci bitirdim ama 4 ya da 6 puan farkla ikinci oldum. Single oynuyorum bu arada ve bu olay birden fazla kez başıma geldi.

Hocam ben biryeri atlıyor olabilirim o zaman. Ben Ach kasmadığım için, normal olarak oynayıp bitirdim. Champ.'i 1 kez kurdum sanırım, ilk tanıtımından sonra. Sonra onu da kurmadım hiç.

O zaman farklı birşeyler olabilir gibi geliyor. Peki Champ. harici normal yarışlarda durum nasıl?
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Aslında ach kasmakla alakalı değil hocam çünkü kariyer modda oynadığım diğer yarışlarda da başıma geldi bu olay. Kuzenim vardı drivatarda bi ara, yarışları ben kazanıyordum şampiyonayı o

Sonunda çıkardım onu drivatardan ama başka oyuncularla hala devam ediyo bu durum. Arkadaş listemden birileri bazı yarışlarda bu şekilde yüksek puan alıyo. Çok saçma bişey, hiçbir mantığı da olamaz. Zorluk yükseltme önerisiyle ilgili bir bug falan olabilir belki. Çünkü yükseltme teklifini kabul edince oluyor. Şampiyona dışında sorun yok hocam.

• quote:

Aslında ach kasmakla alakalı değil hocam çünkü kariyer modda oynadığım diğer yarışlarda da başıma geldi bu olay. Kuzenim vardı drivatarda bi ara, yarışları ben kazanıyordum şampiyonayı o

Sonunda çıkardım onu drivatardan ama başka oyuncularla hala devam ediyo bu durum. Arkadaş listemden birileri bazı yarışlarda bu şekilde yüksek puan alıyo. Çok saçma bişey, hiçbir mantığı da olamaz. Zorluk yükseltme önerisiyle ilgili bir bug falan olabilir belki. Çünkü yükseltme teklifini kabul edince oluyor. Şampiyona dışında sorun yok hocam.

Ben Kariyer modunda mecburiyet haricinde Şampiyona yapmadığım için sorun yaşamamış olabilirim o zaman hocam. Drivatar'ları güçsüz (az puana sahip) olanlarla değiştirince halen sorun çıkartıyor mu? Bendekileri güçsüz seçmiştim hep

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Ben Kariyer modunda mecburiyet haricinde Şampiyona yapmadığım için sorun yaşamamış olabilirim o zaman hocam. Drivatar'ları güçsüz (az puana sahip) olanlarla değiştirince halen sorun çıkartıyor mu? Bendekileri güçsüz seçmiştim hep

Ben de aksine en çok ilerleme yapanları seçmiştim hep. En bariz sorun kuzende çıktı, onu ya geçemiyordum ya da çok zor geçiyordum. Sabrım tükenince çıkardım onu

Benim bir tek 20 tane şampiyona kaldı oyunda, diğerlerinin hepsi 3 yıldız. Şunları da bitirdikten sonra Forza 5e başlayacağım.

Eski bir GTci yeni Forzacı olarak sevdim horizonu

• quote:

quote:

quote:

Ben de aksine en çok ilerleme yapanları seçmiştim hep. En bariz sorun kuzende çıktı, onu ya geçemiyordum ya da çok zor geçiyordum. Sabrım tükenince çıkardım onu

Benim bir tek 20 tane şampiyona kaldı oyunda, diğerlerinin hepsi 3 yıldız. Şunları da bitirdikten sonra Forza 5e başlayacağım.

Horizon serisinin rakibi yok hocam zaten. Forza Motorsport'da bence yeri ile çok farklı bir tür. Ne tam sim. nede arcade. Gamepad ile rahatça ve zevk alarak oynanılabiliyor. Tam bana hitap ediyor Motorsport serisi de, horizon serisi de

• quote:

quote:

quote:

quote:

Horizon serisinin rakibi yok hocam zaten. Forza Motorsport'da bence yeri ile çok farklı bir tür. Ne tam sim. nede arcade. Gamepad ile rahatça ve zevk alarak oynanılabiliyor. Tam bana hitap ediyor Motorsport serisi de, horizon serisi de

Evet horizon serisi tam eğlencelik olmuş, uzun zaman sıkılmadan oynanıyor. Şu sıralar direksiyon seri alacak durumum yok zaten. Logitech dfgt var ama çoğu oyunda oynanmıyor artık bildiğim kadarıyla. Forza 5e sadece 10 dakika falan bakıp çıktım ve merak ediyorum. Haftaya falan başlama planım var bakalım.

Exelero45 kullanıcı adım hocam, ekleyebilirsin

• fd_exelero kullanıcısına yanıt
    Single oynuyorum hocam ben hep, yinede teşekkür ederim eklerim, gerçi bu arada Gold üyeliğimde yok ama
  • en uygun nerede var beyler bu oyun?
    ea access mevcut.

ayrıca gamepad ile oynanıyor mu acaba rahatça? koltuk + direksiyon almak istiyorum ama oğlandan korktuğum için almıyorum. başından kalkmaz sonra.
  • EA Acsess'de olmaz çünkü oyunun EA ile alakası yok.

Gamepad ile rahatça oynanıyor zaten arcade ağırlıklı bir yarış oyunu.
  • En son rusya store'dan indirimli 70 TL'ye standart sürümünü almıştım. İndirimleri takip ederseniz ucuza alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

en uygun nerede var beyler bu oyun?
    ea access mevcut.

ayrıca gamepad ile oynanıyor mu acaba rahatça? koltuk + direksiyon almak istiyorum ama oğlandan korktuğum için almıyorum. başından kalkmaz sonra.

Bu oyun koltuk ve direksiyon alınacak oyun değil, Forza7 için bile yazık o paralara. Piyasada direksiyonun hakkını verecek tek oyun Assetto Corsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

EA Acsess'de olmaz çünkü oyunun EA ile alakası yok.

Gamepad ile rahatça oynanıyor zaten arcade ağırlıklı bir yarış oyunu.

ben microsoftun oyunu sanıyordum. demek ki değilmiş. pardon.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.