Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• One X ile deneyen oldu mu oyunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

en uygun nerede var beyler bu oyun?
    ea access mevcut.

ayrıca gamepad ile oynanıyor mu acaba rahatça? koltuk + direksiyon almak istiyorum ama oğlandan korktuğum için almıyorum. başından kalkmaz sonra.

Merhaba Hocam,

En uygun fiyat ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim ancak oyunda gamepad - direksiyon kullanım farkı rahatlıkla anlaşılıyor.

Gamepad ile belli bir hız üzerinde kontrol neredeyse 0'a düşerken direksiyon ile rahatlıkla kontrolü sağlayabiliyorsunuz.

Kendi evimde gamepad ile defalarca oynayıp, geçemediğim bölümü, arkadaşın evinde direksiyon ile tek seferde geçince daha rahat anladım.

• wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Oyun kuyruktaydı, öğleden sonra eve geldiğimde inmiş olur. Yalnız bu one x için patchleri aradım aradım bulamadım normal oyunları indiriyor bu one x patch leri nereden inecek bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R0ME

quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

en uygun nerede var beyler bu oyun?
    ea access mevcut.

ayrıca gamepad ile oynanıyor mu acaba rahatça? koltuk + direksiyon almak istiyorum ama oğlandan korktuğum için almıyorum. başından kalkmaz sonra.

Merhaba Hocam,

En uygun fiyat ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim ancak oyunda gamepad - direksiyon kullanım farkı rahatlıkla anlaşılıyor.

Gamepad ile belli bir hız üzerinde kontrol neredeyse 0'a düşerken direksiyon ile rahatlıkla kontrolü sağlayabiliyorsunuz.

Kendi evimde gamepad ile defalarca oynayıp, geçemediğim bölümü, arkadaşın evinde direksiyon ile tek seferde geçince daha rahat anladım.

aynen direksiyon ile çok daha iyi olur oyun. ama benim oğlan başından kalkmaz. 5 yaşında araba hastası. o yüzden almak istemiyorum. belki daha sonra koltuklu bir set alabilirim. duruma göre bakacağım. :)

• Blizzard Mountain DLCsi indirime girmis. Oynamamis olan varsa hot wheels kadar olmasa da cok iyi dlcdir.

https://www.microsoft.com/tr-TR/store/p/forza-horizon-3-blizzard-mountain/9nblggh42rl1?rtc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Oyun kuyruktaydı, öğleden sonra eve geldiğimde inmiş olur. Yalnız bu one x için patchleri aradım aradım bulamadım normal oyunları indiriyor bu one x patch leri nereden inecek bilen var mı?

Oyunla birlikte iniyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

One X ile deneyen oldu mu oyunu?

one x güncellemesi ocakta olacak diye biliyorum.Eğer çıktıysa tekrar temin edip oynamayı düşünüyorum. Bilginiz var mı?

• Ocak ortası gibi çıkacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60Fps + 1080p full detaylar olursa oyun ömürlük olur. Daha da yaris oyunu cikmasin

• quote:

60Fps + 1080p full detaylar olursa oyun ömürlük olur. Daha da yaris oyunu cikmasin

4k@30 fps geleceğini düşünüyorum.

• gold üyeliği olan arkadaşlar, vip paketi 14.06 tl olmuş son 2 günhttps://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/forza-horizon-3-vip/9nblggh4rlgk
  • Gold abonelere özel oyun indirimde şuan, horizon 3 ve 2 yi 180e satıyorlar toplam, sizce bu indirim iyi mi alınır mı yoksa yılbaşını bekleyip indirim mi avlamalıyım?

Bir de mesela oyunu gold indirimi ile satın aldım, gold olmadan oynayamam mı?

• lalala25 kullanıcısına yanıt
    180 TL 2 oyun için iyi bir fiyat. İsterseniz diğer ülkelerin Microsoft Store'lara bakıp karşılaştırabilirsiniz, aşağıya karşılaştırma için link vereceğim. Gold üyeliği sadece online oynamak için gerekli. Single Player için gold üyeliği gerekmez.

xbox-store-checker.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 11 Aralık 2017; 17:55:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

180 TL 2 oyun için iyi bir fiyat. İsterseniz diğer ülkelerin Microsoft Store'lara bakıp karşılaştırabilirsiniz, aşağıya karşılaştırma için link vereceğim. Gold üyeliği sadece online oynamak için gerekli. Single Player için gold üyeliği gerekmez.

xbox-store-checker.com

Dostum verdiğin linke baktım, aynı bundle mısır da 80 lira. Oradan alabiliyor muyuz? Bilgilendirebilir misin konsol henüz dün alındı

• quote:

Orijinalden alıntı: lalala25

quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

xbox-store-checker.com

Dostum verdiğin linke baktım, aynı bundle mısır da 80 lira. Oradan alabiliyor muyuz? Bilgilendirebilir misin konsol henüz dün alındı

Evet alabilirsin ama kredi kartları geçmiyor. Oyunu satın alabilmen için gift card alman gerekecek. Google'dan araştırarak gift card satın alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

quote:

60Fps + 1080p full detaylar olursa oyun ömürlük olur. Daha da yaris oyunu cikmasin

60fps ve 30fps seçenekleri gelsin daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 12 Aralık 2017; 10:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machiavelli.

quote:

quote:

1080@60 ve 4k@30 seçenekleri ile gelirse çok iyi olur geow 4 deki gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Machiavelli.

quote:

quote:

4k@60 gelmeyebilir diye dusunuyorum ;

1-Oyun Forza 7 de gore cok hareketli
    2-Oyun icindeki ayni anda hareketli arac sayisi cok

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.