Şimdi Ara

Forza Horizon 2, PC için listelendi !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
26.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft kanadının Xbox konsollarına özel olarak sunduğu oyunlardan Forza Horizon 2 ve Sunset Overdrive için daha önceden PC söylentilerini duymuştuk. Bu konu resmiyet kazanmasa da, önemli mağazalardan Amazon’un Fransa ayağı her iki oyunu da PC için listeledi. Hatta Amazon Fransa, Forza Horizon 2′nin PC sürümü için ön sipariş almaya başladı bile.

http://www.amazon.fr/gp/aw/d/B00OZNGSKO/ref=redir_mdp_mobile/278-5423206-8175556

http://www.ign.com/articles/2014/11/15/are-forza-horizon-2-and-sunset-overdrive-coming-to-pc

Xbox One exclusives Forza Horizon 2 and Sunset Overdrive could be coming to PC, according to listings on Amazon France. Both the racer and the shooter list Windows 7 or 8 as an available platform, though neither have release dates. According to translations of the pages, Forza Horizon 2 shows a one to two month ship time from Amazon. However, Sunset Overdrive currently has no availability but Amazon customers can sign up for an email notification when the game becomes available.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam gardaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanmiyorum pc ye gelecegini.Ama gelse mukemmel olur

• Aslında çıkacak olsa bu Microsoft'un akıllıca bir işi olur. Oyun kendi tarz ve konseptinde 1 numara olur kafadan. İyi para kazanır. Herkesin işine gelecek bir hamle. Bir de aklıma şu geliyor, acaba Xbox one tarafında istenilen satış rakamı yakalanamadı da bu tarafa da mı salça oldular..
  • Güzel Haber =)
  • Hala bi ses yok değilmi Microsoft kanadından

• bu başlığı sabitlememiz lazım xbox one alma ihtimalim çok düşük ve horizon 2 efsane ötesi
  • W10 ile mağazayı birleştirme yapmayı düşünüyorlardı.Xbox one sahibi olan bir kişi bu oyunu alıp ücretsiz bir şekilde masaüstünde de oynayabilecek.Anlaşılan ortak mağaza işine ufaktan başladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 29 Kasım 2014; 20:45:24 >
  • Oyun windows'a gelirse efsane olur, ama böyle bir şey olacağını zannetmiyorum. Adamlar forza serisini exclusive diye pazarladı.

• horizon 2 pc ye gelsin 100bin lira borcum olsun
  • Ney ney galabamı
  • Gelirse çok acayip olur
  • Gelirse fiyatı ne kadar pahalı olursa olsun alırım

• Şuan sırf Forza Horizon 2 için Xbox One'a geçmeyi düşünüyorum. Pcye gelirse harika olur

• çıkmadı çıkmayacak ne yazıkki.Xbox serisinde tek kaçırdığıma üzüldüğüm seri horizon serisi o kadarda olsun artık ne yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RKeles93

W10 ile mağazayı birleştirme yapmayı düşünüyorlardı.Xbox one sahibi olan bir kişi bu oyunu alıp ücretsiz bir şekilde masaüstünde de oynayabilecek.Anlaşılan ortak mağaza işine ufaktan başladılar.

O zaman halo oyunları veya xbox exc.oyunları da pc de oynanır kimse öyle bişey yapmaz xboxun topuğuna sıkmak olur

• Yaaa çıkarsınlar artık ya vallahi billahi PC ye düzgün araba yarışı oyunu yok hepsini oynadık yeni çıkan The Crew'de haritası dışında dandirik bıktım artık. İçimdeki bu hayvansı araba hastalığını, arzusunu bastırmam gerek istiyorum o oyunu ama konsolum yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopser123

Yaaa çıkarsınlar artık ya vallahi billahi PC ye düzgün araba yarışı oyunu yok hepsini oynadık yeni çıkan The Crew'de haritası dışında dandirik bıktım artık. İçimdeki bu hayvansı araba hastalığını, arzusunu bastırmam gerek istiyorum o oyunu ama konsolum yok :(

Nfs'nin bir sonraki oyunu forza yapısında olacak aha da buraya yazıyorum

Onun dışında grafiklerine takılmazsan tdu oynayabilirsin crew'in atası sayılır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.