Şimdi Ara

Forza Horizon 5 Açılmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Forza Horizon 5'i hem M Store'dan hem de Xbox'tan açmama rağmen açılmıyor (Oyna butonuna tıklıyorum küçük dikdörtgen Forza Horizon 5 resminin olduğu kutucuk geliyor ama birkaç saniye sonra gidiyor ve hiç tepki vermiyor) Kısaca sorunum bu.

133 GB'lık oyunu 3 veya 3'ten fazla kez silip yükledim Defender'ı tamamen devre dışı bıraktım ve birkaç çözüm yolu daha denedim ama tık yok

Ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi bu ekrandan sonra kapanıyor ve açılmıyor.

Yardımcı olabilecek var mı?

• Aynı sorunu Forza Horizon 4 ve 5'de yaşadım, burada çözümünü anlattım, yüksek oranda sorunu çözecektir.

https://forum.donanimhaber.com/forza-horizon-4-2018-pc-ana-konu--132317845-378

• Cpt. Miller kullanıcısına yanıt

Denedim. Sorunum devam ediyor hocam

• Cpt. Miller kullanıcısına yanıt

Denedim. Sorunum devam ediyor hocam

Anlattığınız gibi Windows kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Çünkü bilgisayarı formatlayıp denedikten sonra oyun düzgünce çalışmaya başladı fakat tam 1 gün sonra girmeye çalıştığımda aynı şey ile tekrar karşılaşıyorum. Oyun yine açılmıyor. Windows sürümüm 11

• sorunu çözdün mü çünkü aynı şekilde bende oyna diyorum, küçük pencere açılıyor ama oyun başlamıyor. destek ile görüştüm yine de çözülmedi

• selam. tüm yerli, yabancı forumlarda ve microsoftun kendi sitelerinde söylenen tüm çözümleri denedim ama nafile. oyunu defalarca silip yükledim olmadı. bir tek bilgisayara format atmadım. ama sonunda çözümü kendim buldum. en azından bende %100 çalıştı. benim gibi bu problemi forumlarda söylenen yöntemlerle çözememiş arkadaşlar içinde sanırım çözüm olacaktır. en azından yol gösterir.

sıkıntı ses olayında arkadaşlar. benim bilgisayarda ses çıkışı olarak 1 adet wireless usb kulaklık, 1 adet ses kartıyla usb'den takılı olan kablolu kulaklık olmak üzere 2 adet kulaklık, 1 adet mönitörün hoparlörü ve "realtek digital output" gözükmekte. yapmanız gereken ses çıkışı olarak "realtek digital output"u seçmek. oyuna girdikten sonra kulaklığınıza geçiş yapabilirsiniz. diğerlerini seçtiğimde oyun siyah ekranda kalıyor. realtek'i seçtiğimde sorunsuz girebiliyorum. umarım işinize yarar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.