Şimdi Ara

Forumun Çeşitli Bölümlerinde Şimdiye Kadar Açılmış En Yararlı Konular Arşivi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
856
Favori
57.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
523 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/forumun-cesitli-bolumlerinde-simdiye-kadar-acilmis-en-yararli-konular-arsivi--128294155

Bu da oldukça yararlı bir konu olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel derleme
  • Elinize sağlık forumun index bölümünü gibi olmuş :D
  • +1
  • Seni öpebilirim ya...

7 sayfa favoriyi inceleyip gerçekten faydalı olacakları derledim. Çok yazıp boş yazanlardan olmasın, kaliteli olsun istedim. En aşağı 3 saat sürdü, umarum faydalı olur. :)

Sinema
    KALİTELİ TÜRK FİLMLERİ | 53 FİLM Türkçe güzel filmleri de bulabilmek lazım.

etkisinden kurtulamadığınız filmler Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler tarzında başlıkları sevemiyorum. Bu başlık daha bakılası.

Kişisel bakımhttps://forum.donanimhaber.com/sebepsiz-ban-lar-yuzunden-silindi--102447383 Kişisel bakımla ilgili güzel bir konuydu ama ilk mesajı silindi. Konuda gezinince bir şeyler kapılabilir. Yine de alternatif bulursam memnun olurum.

Yazın sıcaklarda koltuk altı aşırı terleyenlere çözüm; Yaz aylarında işe yarar.

Kitap
    Kitap Blogları Birkaç tane güzel kitap blogu paylaşımı var. Kısa incelemeler gibi. Tek tek aramaktan kurtarıyor.

Türk yazarlara ait güzel fantastik kitaplar var mıdır? Bu başlıkta şimdiye kadar iyi bir eser duymadım gibi bir şey. Bilinmiyorlar. Eklenmeli.

Yemek
    Komikolojimsi Mutfaktaaa! 10.Tarifim Şerefine 10'lu Halleyli (Bim - XL 'lı ) Pastaa [SS'li] 09.08.13 Güzel tarifler paylaşanlar eklenmiş. Bu da eklenebilir.

Müzik
    4000 liraya kadar dijital piyano önerisi Bir tavsiye konusu ama piyanolar hakkınd bilgi almak için iyi.

Tüylerinizi Diken Diken Eden Şarkılar Güzel şarkıları bulmak için.

Konu dışı
    Konsantrasyon Egzersizleri / Güncel Konu (Videolar Eklendi) Başarı.

TSOG-Yurtdisinda Is Bulma Rehberi

Ikili ilişkilerde, kadınlar ile ilgili gerçekler, bilgiler rehberi. Tecrübe yaşanarak elde edilir elbet ama başkasının yaşadığından ders çıkarabilmeli insan. Şunlar bilinmeli.

Yatak Eksperi: Yataklar Hakkında Hersey Yataklar hakkında bilgi almak için.

Theologist'in açtığı konular

Duvarını güzelleştirmek isteyenlere Oldukça farklı duruyor.

Ozguven Sahibi Olmanin Yollari [rashid52] Açık olayım okumadım. Böyle bir sorunum olmadığı için önemsemedim ama göz attığım kadarıyla güzel gözüküyor. Yine de okumayı düşünüyorum. Üç yıldır düşündüğüm gibi...

4. Yilimiz! 22 Ağustos Meksikaya yolculuk! (Türkiye-Meksika Uzun mesafe ilişkim var) Her okuduğumda duygulanırım, benzerini görmedim gerçekten. Maşallah...

Gezi
    2 Gündür Sokakta Kalıyorum. Okuması keyifliydi. Böyle bir insanı tanımak benim için iyiydi.

Japonyada Hayat Kurmak ile ilgili Olan Herşeyi anlatıyorum [ANA KONU] Faydalı şeyler söylüyor gerçekten. Japonyayı düşünenler mutlaka bakmalı.

%80 e VARAN KARGO İNDİRİMLERİ-ARAS KARGO-YURTİÇİ KARGO-SÜRAT KARGO-MNG KARGO-PTT KARGO Ufacık şeyler için devasa ücret alan kargo firmalarını düşününce çok çok iyi bir konu oluyor.

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) İş yapıyor olabilir ama çok faydalı bir forum başlığı olduğunu değiştirmez. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim, acaip kaliteliler. Çok da iyi bir esnaf. Konuda gezinin anlarsınız zaten.

Not: İlk mesajda aratıp bulamadıklarımı ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mofire -- 11 Ağustos 2017; 17:10:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gehomd

Seni öpebilirim ya...

7 sayfa favoriyi inceleyip gerçekten faydalı olacakları derledim. Çok yazıp boş yazanlardan olmasın, kaliteli olsun istedim. En aşağı 3 saat sürdü, umarum faydalı olur. :)

Sinema

etkisinden kurtulamadığınız filmler Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler tarzında başlıkları sevemiyorum. Bu başlık daha bakılası.

Kişisel bakımhttps://forum.donanimhaber.com/sebepsiz-ban-lar-yuzunden-silindi--102447383 Kişisel bakımla ilgili güzel bir konuydu ama ilk mesajı silindi. Konuda gezinince bir şeyler kapılabilir. Yine de alternatif bulursam memnun olurum.

Kitap
    Kitap Blogları Birkaç tane güzel kitap blogu paylaşımı var. Kısa incelemeler gibi. Tek tek aramaktan kurtarıyor.

Türk yazarlara ait güzel fantastik kitaplar var mıdır? Bu başlıkta şimdiye kadar iyi bir eser duymadım gibi bir şey. Bilinmiyorlar. Eklenmeli.

Yemek
    Komikolojimsi Mutfaktaaa! 10.Tarifim Şerefine 10'lu Halleyli (Bim - XL 'lı ) Pastaa [SS'li] 09.08.13 Güzel tarifler paylaşanlar eklenmiş. Bu da eklenebilir.

Müzik
    4000 liraya kadar dijital piyano önerisi Bir tavsiye konusu ama piyanolar hakkınd bilgi almak için iyi.

Konu dışı

Ikili ilişkilerde, kadınlar ile ilgili gerçekler, bilgiler rehberi. Tecrübe yaşanarak elde edilir elbet ama başkasının yaşadığından ders çıkarabilmeli insan. Şunlar bilinmeli.

Ozguven Sahibi Olmanin Yollari [rashid52] Açık olayım okumadım. Böyle bir sorunum olmadığı için önemsemedim ama göz attığım kadarıyla güzel gözüküyor. Yine de okumayı düşünüyorum. Üç yıldır düşündüğüm gibi...

4. Yilimiz! 22 Ağustos Meksikaya yolculuk! (Türkiye-Meksika Uzun mesafe ilişkim var) Her okuduğumda duygulanırım, benzerini görmedim gerçekten. Maşallah...

Yabancı Diller
    Aşağıya ekleyeceklerim @rat.planet hocamın konuları ama ilk mesajdaki tüm konular linkinin içinde yok bunlar. Çok değerli birisidir. Tüm konuları okunup incelenmeli.

----İskelet Gramer Yöntemi------

★ Kelime Öğrenmenin EN ÖNEMLİ Püf Noktası ★

★Dil Öğrenirken Online Olanakları Nasıl Kullanmalıyız?★

Gezi
    2 Gündür Sokakta Kalıyorum. Okuması keyifliydi. Böyle bir insanı tanımak benim için iyiydi.

Japonyada Hayat Kurmak ile ilgili Olan Herşeyi anlatıyorum [ANA KONU] Faydalı şeyler söylüyor gerçekten. Japonyayı düşünenler mutlaka bakmalı.

%80 e VARAN KARGO İNDİRİMLERİ-ARAS KARGO-YURTİÇİ KARGO-SÜRAT KARGO-MNG KARGO-PTT KARGO Ufacık şeyler için devasa ücret alan kargo firmalarını düşününce çok çok iyi bir konu oluyor.

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) İş yapıyor olabilir ama çok faydalı bir forum başlığı olduğunu değiştirmez. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim, acaip kaliteliler. Çok da iyi bir esnaf. Konuda gezinin anlarsınız zaten.

Çok sağolun hocam katkınız ve emeğiniz için.

• Siz de çok sağ olun. Baş ucu konusu gibi bir şey olacak benim için. Dönüp dönüp bakacağım. :)
  • Sağlıklı yaşam forumunda da iki güzel konu mevcut onları da ekleyebilirsin ilk mesaja, Darkness arkadaşımızın konuları:
    Şınav, Mekik ve Barfiks Programları
    Dambıl İle Evde Vücut Geliştirme
  • İyi derleme elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Lesser Faith

Sağlıklı yaşam forumunda da iki güzel konu mevcut onları da ekleyebilirsin ilk mesaja, Darkness arkadaşımızın konuları:
    Şınav, Mekik ve Barfiks Programları
    Dambıl İle Evde Vücut Geliştirme

Teşekkür ederim paylaşımınız için,kesinlikle çok yararlı konular ama dediğiniz gibi sağlıklı yaşam forumundalar ve o forumunda yararlı konularını eklediğimde konuya mutlaka ekleyeceğim ikisini de

Teşekkür eden ve konuyu takip eden dostlar sağolun,ilerleyen zamanlarda çok daha da güzel olacaktır konu bazı bölümlerin eklenmesi ve bazı arkadaşlarımızın burada olmayan konuları paylaşması gibi paylaşan diğer dört arkadaşa da yeniden teşekkür ederim bu arada.

• Gerçekten çok yararlı olmuş kardeşim eline sağlık.İnşallah bböyle yararlı konuların devamı gelir.

• On numara konu olmuş devam

• quote:

Orijinalden alıntı: MichealCorleone

quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

Önlerden yerimizi alalım bu konu tutar.

Ben kendime böyle bir liste yapmıştım favorilere ekleyerek.Ama bu daha derli toplu olmuş.Eline sağlık devamı gelir ve sürekliliği olur inşAllah

Teşekkür ederim,konu çok daha kapsamlı olabilir tabi ama bunun için başkalarının da burada olmayan ama kendi favori listesinde bulunan konulardan paylaşması gerekiyor ama gördüğünüz gibi şu an için paylaşan çıkmadı

Bilgisayar donanım bölümündende konular paylaşsan hiç fena olmaz aslında :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gehomd

Seni öpebilirim ya...

Sinema

Kitap

Yemek

Müzik

Konu dışı

Yabancı Diller
    Aşağıya ekleyeceklerim @rat.planet hocamın konuları ama ilk mesajdaki tüm konular linkinin içinde yok bunlar. Çok değerli birisidir. Tüm konuları okunup incelenmeli.

----İskelet Gramer Yöntemi------

★ Kelime Öğrenmenin EN ÖNEMLİ Püf Noktası ★

★Dil Öğrenirken Online Olanakları Nasıl Kullanmalıyız?★

Gezi

Teşekkürler

• çok güzel bir arsiv.
  • Bu konu da bir gün unutulacak sonra başka biri böyle bir konu açacak ve bu konunun linki paylaşılacak ve bu sonsuz döngü devam edecek.
  • Elinize sağlık hocam. Yer imlerine ekledim. Öne çıkardım
  • çok iyi konu olmuş favoriye aldım

• Hocam elinize sağlık. Yararlı bi konu olmuş.
  • Güzel konu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.