Şimdi Ara

Forumda neden wolksvagen düşmanlığı var (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
1
Favori
13.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

İşte bakın ibret alın adamlar daha okuduklarını anlamıyorlar. Yukarıdaki arkadaş senin anladığını yazmamış başka bişey yazmış. Biraz kendini zorla doğruyu bulacağına inanıyorum. Eğer bulamazsan açıklamamı istersen haberdar et buralardayım

Alıntıları Göster
    Türkçem iyidir. Ya sen anlamadın ya da bu arkadaş ve senin türkçeniz sıkıntılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilim85

Yahu utanır insan şunları yazarken bir hondacı olarak.

Adamlar size bir güzel göçüklü arabaları çaktı. Bir gittiniz adamlara dediniz abi bu arabada göçük var dediniz. Adamlar top çarpmıştır hondada göçük felan olmaz dedi. Grup halinde toplandınız gittiniz alın bu araçları toplayın istemiyoruz dediniz. Adamlar bi güzel dayak attı s...tr etti galeriden sizi. Gelmiş burda distribütörü eleştiriyosun.

Alıntıları Göster

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir sey merak ediyorum diger araclarin sansimani sorunsuz mu calisiyor bir sey olmuyor mu sadece vag dami sorun oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Polo 208'in olduğu segmentte ancak kuyruk olur.

Alınma ama passattan daha iyi görünüşü var talismanin
    Kalitesini bilemem tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Srht73

Alınma ama passattan daha iyi görünüşü var talismanin
    Kalitesini bilemem tabi
    Herkesin zevki. Ben passatın tipini seviyorum:
    Önden agresif duruşu
    Arkadan led stopları
    Yandaki ütü izi
    Ön göğüsteki boydan boya ızgara ve ortasındaki saat

Kalitesi zaten tartışılmaz talismanın yanında

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Polo 208'in olduğu segmentte ancak kuyruk olur.
    Bu komikti bak.

cam tavanli patlıcan renkli passat kendine baktırır zaten .Ama boş paket passatlar hakkaten çok biçimsiz. Talisman değil megane 'la felan kiyaslansa olur yani .Hele ki beyazlarının

• quote:

Orijinalden alıntı: Srht73

cam tavanli patlıcan renkli passat kendine baktırır zaten .Ama boş paket passatlar hakkaten çok biçimsiz. Talisman değil megane 'la felan kiyaslansa olur yani .Hele ki beyazlarının
    Ön led far ve karartılmış camlar hariç boş pakedin dıştan bir farkı yok. İçten de ambiyans aydınlatması, deri döşeme ve ahşap görünümlü kaplama dışında bence bir fark yok.

Hiçbir arabanın beyazını beğenmiyorum araçların çoğu beyaz olduğu için ama yine de patlıcan renginden yeğdir.

Cam tavan bence de çok güzel bişey arabanın markası ne olursa olsun

• Sırf dış görünüş, içinde bir kaç şeyi iyi onun dışında parasını hak etmiyor. Özellikle Arteon.

Tercih sıralaması,

Mercedes - BMW - Audi.
    Kodaman - Sportif - Sportif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 10 Temmuz 2019; 2:15:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlusEx

Bir sey merak ediyorum diger araclarin sansimani sorunsuz mu calisiyor bir sey olmuyor mu sadece vag dami sorun oluyor
    cift kavrama olan tum araclarda sorun var dsg edc woswos seat skoda audi bunlarin otomatik sanzimanlarda hep sorunlu ya sifir alicaksin surekli servise para yedireceksin yada aldiysan garantisi bitmeden saticaksin ki zaten herkes boyle yapiyor

• quote:

Yahu utanır insan şunları yazarken bir hondacı olarak.

Adamlar size bir güzel göçüklü arabaları çaktı. Bir gittiniz adamlara dediniz abi bu arabada göçük var dediniz. Adamlar top çarpmıştır hondada göçük felan olmaz dedi. Grup halinde toplandınız gittiniz alın bu araçları toplayın istemiyoruz dediniz. Adamlar bi güzel dayak attı s...tr etti galeriden sizi. Gelmiş burda distribütörü eleştiriyosun.

Alıntıları Göster
    "hondacı" nedir ya?
    hondacı nedir?
    babamın malı mı
    nasıl bir kafa bu sizinkisi hayret!
    2012 jazzım var
    garanti süresince ya dasonrasında hileli ayıplı herhangi bir şey olsaydı ve servis benden para isteseydi yıkardım o servisi ben!
    ben burda başka bir şey anlatmaya çalışıyorum
    adamın yazdığına bak
    pes
    gerçekten pes
    kafaya bak tertemiz boşboş pırıl pırıl

tekrar tekrar yazıyorum
    üretici sahtekar
    dağıtıcı sahtekar
    kullanıcısı ondan da sahtekar

hala şu forumda olumsuz yorum yazılmasın da aracımın değeri düşmesin diye debelenen enayiler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maligezgin -- 10 Temmuz 2019; 11:42:55 >

• Golfü kullanıp gidip Focus, Civic, 308 vs. beğenen adam ya arabadan anlamıyordur ya da algılarında bir problem vardır. VW araçları kaliteli kardeşim işte kabul edin çok zor değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi passmo -- 10 Temmuz 2019; 12:6:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

"hondacı" nedir ya?
    hondacı nedir?
    babamın malı mı
    nasıl bir kafa bu sizinkisi hayret!
    2012 jazzım var
    garanti süresince ya dasonrasında hileli ayıplı herhangi bir şey olsaydı ve servis benden para isteseydi yıkardım o servisi ben!
    ben burda başka bir şey anlatmaya çalışıyorum
    adamın yazdığına bak
    pes
    gerçekten pes
    kafaya bak tertemiz boşboş pırıl pırıl

tekrar tekrar yazıyorum
    üretici sahtekar
    dağıtıcı sahtekar
    kullanıcısı ondan da sahtekar

hala şu forumda olumsuz yorum yazılmasın da aracımın değeri düşmesin diye debelenen enayiler var

Alıntıları Göster
    Vw hiç değilse sorunu kabulleniyor ve en azından sorunu nasıl çözeceğini de biliyor. Senden işçilik ücreti dışında herhangi bir ücret almıyor 7 yıl boyunca. Tabiki servis bakımlı olmak şartıyla. Garantim olsun istiyorsan kusura bakma gideceksin servise. Sanki bunu bir tek vw yapıyor buyrun okuyun Honda garanti koşulları neymiş
    https://honda.com.tr/6-yil-garanti

Sen arabana servis bakımı yaptırma garanti sürecinde de bir arıza yaşa git bakalım sorununu parasız halledebiliyor musun? Neymiş orayı yıkarmış Honda da ondan korkuyodu zaten

Bu arada Sahtekar distribütör ve firma nedir izle ve gör. Yapılan açıklamaları oku.

https://www.youtube.com/watch?v=Aovnj3ZRfHY

• Bir BMW kullanıcısı olarak vw kullananlarda gördüğüm:
    1- polo: diğer arabalardan üstün hatta astra ve focustan daha güzel. Bastın mı gidiyor. 2. Eli güzel. Dsg süper anlamıyorsun hiç. ZF8 den de güzel(ohaaa) eee dsg sorunlu: 3 yıl sonra satar yenisini alırım.
    2- golf: (beyaz renkli orta donanım ek paketli) araba süper çok az yakıyor(1.2 tsi. Yumurtayı bırakın kırmayı gaza basıyor mu hiç anlamıyorum bunu söyleyenler) bastın mı uçuyor. Çok sessiz(kesinlikle haklı- f30 dan bile daha sessiz) kullanışı çok keyifli 1 serisinden bile iyi( 2. Ohaaaa) dsg ile yine aynı söylemler. Araba basınca gidiyor sandığı için arkasına geçince yol da vermiyorlar. Geç kardeşim ortaya işte ben geçeyim sen yine arkama geç. Hayır olmaz.
    3- passat: (siyah-beyaz 2.0 dizel) araba süper. Mercedes herkeste var ondan aldım(hadi lennn) , bastın mı uçuyor(doğru) yol vermezler, premium alamamasının ezikliğini yaşarıyorlar maalesef. Öyle çok seviyorum ediyorum falan hikaye. Kendisini ortama girdiğinde övmeye başlarlar, ortadaki analog saati övüp premium derler( gerçekten duydum) yol vermezler(söylemiştim sanırım) bir de dsg patlama muhabbetinde bunlarınki zf den iyi derler tekrardan. 320i den iyi olduğunu daha hızlı olduğunu söylerler. Yav hehe diyip gel 0-100 asılalım diyince kaçarlar. Sessiz kütüphane gibi( doğru ) rahat(doğru) içi geniş(doğru) kocaman bagaj(doğru)
    Şimdi burada atıp tuttukları ve araçlarını inanılmaz övüp haklı oldukları konular harici(sürüş zevki.dsg-zf8 mükemmel ötesi bilgileri vb.) bilgileri olduğu için artık bu insanalrdan hem araç dışında hem de trafikte kaçıyorum.
    VW araçları ile ilgili sorunum yok, kullanıcıları ile ilgili var. %80 i bunu yapıyor. Artek he deyip geçiyorum. Allah akıl fikir versin.
    Haa tabi bir de doğus oto nun mükemmel satış öncesi ve sonrası hizmetlerini de göz ardı etmemek gerekir. Ülkemin bu insanlarına kesinlikle hakettikleri gibi davranıyorlar.

• Amerikanın yaptığını yapamıyor devletimiz. VW grubu Türkiyede yatırım yapmıyor mu? Yapmıyor. Koy extra vergi araçlarına. Bu kadar müşteri potansiyeli varken bakalım vazgeçebilecek mi Türkiyeden.
  • atilim85 kullanıcısına yanıt
    İyi ki diyorsun vw sorunu kabulleniyor diye. Sorunlu şanzıman için hem işçilik alıyor yaparken hem de servise gelme şartı koyup müşteriyi yoluyor. Sizin gibi müşteriler de memnun bir şekilde hem fazladan para veriyor ve bununla övünüyor. İşte bu yüzden forumda vw düşmanlığı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secure_34

İyi ki diyorsun vw sorunu kabulleniyor diye. Sorunlu şanzıman için hem işçilik alıyor yaparken hem de servise gelme şartı koyup müşteriyi yoluyor. Sizin gibi müşteriler de memnun bir şekilde hem fazladan para veriyor ve bununla övünüyor. İşte bu yüzden forumda vw düşmanlığı var.
    Yahu gören de her dsg kullanıcısı mekatronik değişimi yapıyor felan sanacak. Kavrama manuel araçlarda dahi tükenen bir parça. Servis bunu garanti kapsamında değişiyorsa bunun neresi kabahat. Yukarıda yazdım bak honda da diyorki benden başka bir yere bakım yaptırırısan garanti kapsamı dışında kalırsın diyor. Sanki diğer firmalar bize sadece arıza yaşadığınızda gelin servis bakımlarını dışarda da yaptırabilirsiniz diyor!!!

Var mı böyle diyen bir firma varsa gidip ordan alalım. Onlar servise tıpış tıpış gidince kazıklanma olmuyo da biz gidince mi kazıklanıyoruz?

Ya bir de ben ne diyorum adamlar hayatında vw in kapısını açmamış bırak dsg araç sürmeyi. Yorum yapıyo yea dsg patlar alınır mı?

150 bin tl arabaya veren adam da 700 tl işçilik masrafına bakacak? Belki 10 yıl kullansa 1 kez kavrama değiştireceği için fazladan vereceği 3-5 bin tl ye bakacak. Adam patlasın diyor ya yarı otomatik şanzuman konforuna alışıyor ve çok seviyor bu riski de seve seve alıyor size batan ne?

• Sorun olmayan sansimani kullanan araclardan ornek verebilirmisin.bende de golf 5 var 2006 korkuma kullanamiyom bi sey olacak diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yahu gören de her dsg kullanıcısı mekatronik değişimi yapıyor felan sanacak. Kavrama manuel araçlarda dahi tükenen bir parça. Servis bunu garanti kapsamında değişiyorsa bunun neresi kabahat. Yukarıda yazdım bak honda da diyorki benden başka bir yere bakım yaptırırısan garanti kapsamı dışında kalırsın diyor. Sanki diğer firmalar bize sadece arıza yaşadığınızda gelin servis bakımlarını dışarda da yaptırabilirsiniz diyor!!!

Var mı böyle diyen bir firma varsa gidip ordan alalım. Onlar servise tıpış tıpış gidince kazıklanma olmuyo da biz gidince mi kazıklanıyoruz?

Ya bir de ben ne diyorum adamlar hayatında vw in kapısını açmamış bırak dsg araç sürmeyi. Yorum yapıyo yea dsg patlar alınır mı?

150 bin tl arabaya veren adam da 700 tl işçilik masrafına bakacak? Belki 10 yıl kullansa 1 kez kavrama değiştireceği için fazladan vereceği 3-5 bin tl ye bakacak. Adam patlasın diyor ya yarı otomatik şanzuman konforuna alışıyor ve çok seviyor bu riski de seve seve alıyor size batan ne?

Alıntıları Göster
    Yurt dışında vw veya ithalatçısı aynı zihniyetlemi hizmet veriyor? Yoksa türkiyede mi farklı?
    Aynıysa lafım yok!. Boşuna böyle firmaları savunmayın.
    Zorun sadece dsg de değil. Hertürlü garanti olayında, ülkemizdeki ithalatçılar sıkıntılı. Görev devlete düşüyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.