Şimdi Ara

Forumda neden wolksvagen düşmanlığı var (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
1
Favori
13.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arda3436

selam arkadaşlar sıze bırşey danışmak ıstıyorum 2016 Polo trend modeli var ben buna Çelik jant almak ıstıyorum orijinal jantı 14 15 alsam be gıbı sorunları olur söyleseniz sevınırım tşkler
    https://kolayoto.com/lastik-uzmani/lastik-olcusu-hesaplama.html

Bu bağlantıdan eski ve yeni ölçüleri karşılaştırın fark belirtilenden fazla çıkmasın.
  • Selam arkadaşlar sizler bırşey danışmak ıstıyorum 2016 Polo trend modeli var jantlarını degışmek ıstıyorum orijinal jantı 14 inç ben 15 inç taksam ne gıbı bır sıkıntı yaratır bana yardımcı olursanız sevınırım tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadım ama bıraz daha acık olsa tşkler

• hala araca sahip olamayanlar ,kullanmayanlar deniliyor ?
    ula bu ülkede artık bu araçları bilmeyen mi kaldı :)

bu forumda artık firma elamanları cirit atıyor ,diğer türlü senelerdir aynı saçma sözlerle savunma yapmak normal mi yani :)

başka ülkelerde tam garanti var ,fabrikasyon hatası olduğunda firmanın canına okuyorlar ,bizde şartlar böyle olsa kimse bir şey demez (gülü seven dikenine katlanır)

biraz konfor var diye milletin bu kadar büyük riske girmesi ?
    ya arabadan anlamayan bir millet olduğumuzu yada riski çok sevdiğimizi gösterir

çoğu ülkede alt sınıfın ucuz diye aldığı arabaları ,bizimkiler lüks diye alıyor ,birde methiyeler düzüyor :)
  • Selam arkadaşlar sizler bırşey danışmak ıstıyorum 2016 Polo trend modeli var jantlarını degışmek ıstıyorum orijinal jantı 14 inç ben 15 inç taksam ne gıbı bır sıkıntı yaratır bana yardımcı olursanız sevınırım tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah_38

bizim insanlar neden corolla alıyor, fiyatı uygun olduğu için
    corolla ile golf aynı fiyat olsa hepsi gidip golf alır
    vw nin farkı da bu zaten pahalı olmasına rağmen çok satıyor
    arabanın kapısını açıp içine körü oturtsnız farkı anlar ama gözü olanlar anlamıyor işte
    vw alternatifi diye vasat araçları öneriyorlar burada
    amerıkanın en çok satılan sedanı corolla.
    başlangıç fiyatı 20,000dolar.

vw golf 19,000, jetta 18,500 dolardan başlıyor.
    amerikada vw toyotanın yarısı kadar bile satamıyor.

bizim ülkemizde de vw çok satıyor. bir markanın çok satması iyi oldugu anlamına geliyorsa corolla dünyanın en iyi arabası o zaman
    bana göre vw: çok satıp çok kar yapmak adına her türlü hileyi yapabilecek potansiyelde bir marka...

• Emisyon hilesi yapıp milleti zehirlediler. Emisyon hilesi yapıp kolaya kaçtılar ve dizel motorların geleceğiyle oynadılar.

Muadil araçlardan pahalılar ve buna rağmen hile yaptılar. Bir Alman markasına yakılmayacak şekilde alman araçlarının yüz karası oldular.

Hileyi fiat reno pejo yapsa yerden yere vururdunuz mesele adı lazım olmayan marka yapınca gaz salanları getirin bize biz bineriz dediniz.

İşte bu yüzden bu markayı savunan ve bu markayı alanla ilişiğimi kestim. Tanıdığıma malum marka aracını sattırıp ford aldırdım.

Ve en son olarak

Gift-Wagen “Das Töten” 🚙💨💨💨🥴🤢🤮🤮☠️⚰️

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    egea ucuz olduğu için çok satıyor
    vw benzeri modellerden pahalı olduğu halde çok satıyor bununda sebebi kaliteli olması
    burdakilere kalsa vw alacağına şunu al bunu al derler ama millet daha fazla ödeyip vw alıyor
    çelişki yok çok satan iyidir demedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda3436

selam arkadaşlar sıze bırşey danışmak ıstıyorum 2016 Polo trend modeli var ben buna Çelik jant almak ıstıyorum orijinal jantı 14 15 alsam be gıbı sorunları olur söyleseniz sevınırım tşkler

• Sahiplerinin henüz Volkswagen yazamadan ve okuyamadan arabalarini yere göğe sığdıramadiklari ve bu profili 'Garanti'de Öptükleri için.

• Arda3436 A kullanıcısına yanıt
    Mevcut ölçüleri nedir lastiklerin? Ona göre ne olur hesap yapalım.
  • Bu markadan nefret etmemin tek sebebi var pahalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne düşmanlığı ya sizin sayenizde değerinin altında satılan çok değerli arabaları milenyum polo fiyatlarında kullanabiliyoruz,sıfır polo fiyatına bir üst segment sıfır araç bulabiliyoruz,zaten volkswagen volkswagenciyi gurbette
  • Türk halkini kaz gibi gördüğü ve bu ülkede bir kuruş yatırımı olmadığı için gıcık oluyorum.Büyük konuşmaktan Allaha sığınırım ama ww almam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çünkü; Almanyada fosfos satan bir Türk satış elemanı araba alacak olan Türk arkadaşa şunu demiş : OTOMATİK ALMA GARDAŞ KIRILIYOR.
  • Bazı arkadaşlar demiş dünya sıralamalarında VW ilklerde diye.
    Bizim sıkıntımız VW TR-Doğuş-Fanlar ile ilgili. DSG'ye sıkıntısız-yemeyince İNG-o da yemeyince dışarıda yapın diye diye puta tapar gibi full savundular
    Amerika'ya Jetta'da 8 ileri tam otomatik vites koyup 6 yıl/120.000 KM garanti verdiler
    Dışarıda daha ucuza yapılmasına rağmen İNG isterseniz serviste bakım yaptıracaksınız dediler.
    8 yıl full serviste yaptırmasına rağmen 7 yıl garantisi bitmiş olduğu için 43.000 TL fiyat çektiler vs. vs.
    Liste uzar gider.
  • Emisyon der giderim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

Iki arabayida cok iyi bilen biri olarak, vw konfor ve rahatlik bakimindan c serisinden katmer katmer iyi bir arabadir.

C serisi mercedesin arka koltuguna 1.78 boyumla sigamiyorum. 2018 polo aracimdan 3 parmak fazla diz mesafesi var.

Passatta 1.5 karis fazla diz mesafesi var kendi aracimdan.

Passat uzun yolda cok rahat bir aractir. C serisi hele amg paketse, 120 den sonra lastik 140 dan sonra ruzgar sesi alir.

Iki arabayida uzunca sure kullandim.
    Passat benim gozumde c serisi merco dan daha degerli bir aractir.

Alıntıları Göster
    Passat dünyanın en iyi arabası. Diğerleri çöp tamam.
    Bırakın bu fanboyluğu.

iç hacim genişliği dışında yol tutuş,konfor,kalite gibi konularda tabiki c200d daha önde. Tartişmaya gerek yok bile..
    Mercedes ile passatı karsilastirmakla atla eşegi karsilastirmak arasinda bir fark yok. Yol sesi içinde en önemli kriterler lastik ve aracın donanım paketi. Ben eşit şartlardan söz ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

"Millet kaliteden ve konfordan anlıyor "

Bizim millet bilgisiz ve cahil olduğu için gösterişe önem verir . Buna dayanıp gider wv alır. Konforla ve kaliteyle alakası yoktur fiyatına bakıldığında.
    2018 model 1.6 passat sıfırı 180 bin TL iken
    2017 model 1.6 mercedes c serisi 20-30 bin km de 180 bin TL dir.
    Kaliteyse mercedes at, wv eşektir. Konforsa mercedes nere passat nere. Gerçekci olmak lazım.

Alıntıları Göster
    Aracı almak çok kolay giderim 70 bine Chrysler alırım o zaman neden b markası aldım örneğin aracı yürütmek bakımını yapmak önemli aracı almak en kolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Passat dünyanın en iyi arabası. Diğerleri çöp tamam.
    Bırakın bu fanboyluğu.

iç hacim genişliği dışında yol tutuş,konfor,kalite gibi konularda tabiki c200d daha önde. Tartişmaya gerek yok bile..
    Mercedes ile passatı karsilastirmakla atla eşegi karsilastirmak arasinda bir fark yok. Yol sesi içinde en önemli kriterler lastik ve aracın donanım paketi. Ben eşit şartlardan söz ediyorum.

Alıntıları Göster
    Iki arabayida haftada en az bir kez suruyorum.
    Onceki dediklerimin arkasindayim.
    B7 passat c amg den katmer katmer konforlu ve sessiz bir arabadir.

Passat tabiki en iyisi degil, ancak kiyas konusu mercedes c amg ise her turlu daha konforlu.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.