Şimdi Ara

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
6
Favori
31.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Biraz daha açar mısınız hocam, son sayfaya git butonu mu çalışmıyor. Sayfa yükleniyor ama hata mı veriyor ? Kolayınızdaysa bir de ss şahane olur valla.

Alıntıları Göster
    bugün, mobil sürümden konulara girip, listeden en son sayfayı seçince "aradığınız konu bulunamadı ana sayfaya dön" şeklinde uyarılar aldım.ama şu an sorun yok sanki.
  • Android cihazlar altına Oppo altkonusu açılmalı
  • quote:

Burası var ama

Alıntıları Göster
    Aaa farketmemişim

Açtığım konuyu oraya taşımak için kime başvurmam gerek lazım acaba?

https://forum.donanimhaber.com/apple-tv-ana-konu-1-kasim-2019--137148830

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sitedeki en büyük sorun ve siteyi kullanmak istemememin en büyük nedeni dengesizce konuşan üyeler. Ama bu üyeleri banlayamıyoruz. Sadece banlayınca yorumlarını görmemeye başlıyoruz. İyi de bunu yapmak için banlamaya gerek bile yok. Yorumlarını tıklamayız ve bakmayız aynı mantık. Önemli olan bağlantımızın kesilmiş olması. Facebooktaki gibi bir banlama sistemi getirilmeli. Ben X kullanıcıyı banlıyorsam yorumlarım ona görünür olmamalı, konularım ona görünür olmamalı. Aynı şekilde o beni banlıyorsa, ben de onun konularını,yorumlarını görememeliyim.

Forumu on binlerce kişi kullanıyor. Ve bu üyelerin içinde ağzı bozuk olan, cahil olan, kalitesiz olan ve içi boş tartışmalara giren üyeler var. Bu kişiler forumun kalitesini düşürüyor. Kalitenin yükselmesi için, banlama sistemi getirilmeli.
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Sakin olun hocam, mesajınızdan sonra bir kaç kontrol sağladık, bazı özel karakterli kullanıcı adlarında ve üyelik tarihi kaydı olmayanlarda bir sıkıntı var evet, çözümü için çalışıyoruz.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bana pm atın hocam.
  • Küçük bir hata ama belirtelim. Mobil tarayıcıda "spor " bölümü aynı adıyla konsolda da var. Buda mobilde karışıklıga sebep oluyor. Spor bölümüne gitmek isterken kendimi pes konularında dolanırken buluyorum .

Küçük bir ekleme yapılırsa mesela konsol spor bölümü diye değiştirilse güzel olur

Bahsettiğim yer Popüler Konular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 15 Ekim 2019; 18:38:59 >
  • Direk forumun arayüzü değişsin :D
    Cidden yıllardır takip ediyorum (üyelik bugüne nasipmiş :D)hala bir upgrade gelmedi
    Sdn ve ya teknopat benzeri bir arayüz iyi olur :)

• Bir cominiti manager olmasam da

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri

@Jeolog.
  • Tekrar ediyorum,
    Eey dhForum sahibi kişiler, bazı kullanıcılara yönetim hakkı verin,
    olumsuz şeyleri kullanıcılar çok çok daha önce farkediyor ve müdahale şansı oluyor.

Kullanıcıların iyileri ile kötülerini ayıklama konusunu da siz halledersiniz
    artık kendi aralarında puanlama mı getirsiniz, rütbe mecburiyetimi sizin bieceğiniz iş
    İş yapacak adam çok iş veren yok
  • yazılan mesaj kullanıcı tarafından değiştirilince alıntı yapılan mesajda ki yazdığımızda değişsin kısacası

örneğin yanlış içerik barındıran yazılar kullanıcı tarafından düzeltilince alıntı olarak sabit durduğunda değişmiyor ve yanlış anlaşılmaya yol açabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 5 Ocak 2020; 20:16:58 >
  • Din bölümü açılsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    +++

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri

konulardaki konuya özel bölümüne 'konudaki mesajlarım' bölümü eklenmeli. Bazen sayfalarca büyüklükteki konularda kendi mesajımızı bulmak zor oluyor.
  • 36 sayfa'nın tamamını okuma vaktim olmadı ne yazık ki belki öneri belirtilmiş olabilir, öncelikle benim önerim alt forum önerisi olacak;

Müzik forumuna göz gezdirdiğimde gerçekten karışık bir düzene sahip olduğunu fark ettim, bu karışıklığı düzene dökmek müzik türlerine ait alt forumlar açılabilir, bu müzik türlerine ait yapılan paylaşımlar da gerekli alt forumlara taşınır, lakin bir çok müzik türü olduğundan bunu kalabalık olmadan nasıl yapılacağı konusunu tartışarak geliştirmeyi umuyorum.

Böyle bir öneri yapıldıysa neden hayata geçirilmediği, veya geçirilmeyeceği konusu hakkında da bilgi almak isterim, öneri mantıklı gibi görünse de müzik türleri fazla olduğu için düzene koymak zor olacaktır tahminen, lakin geliştirilebileceğini umuyorum..
  • Mesaj atma yada cevap yazma sayisi yukselse veya bekleme suresi kisalsa iyi olur 724 dakika nedir admin( cek satis bolumu)

• Email dogrulama kodu ile giris veya sms dogrulama kodu ile giris istiyorum . Bunu 3 sene oncede dile getirmistim . Sadece sifre yazarak hesap guvenligimiz saglanmiyor . Hesabimiz baskasinin eline gectigi zaman direkt maili degistirebiliyor ana mail hesabindan kod istemedem . Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 36 -- 6 Ocak 2020; 0:39:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Android cihazlar altına Oppo altkonusu açılmalı
  • quote:

Alıntıları Göster
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.