Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
683
Cevap
5
Favori
19.293
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 23 saat 34 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    Yillardir soyluyoruz. Biktik artik. Bloklanan kisilerin hic bir konusunu mesajini gormek istemiyorum. Istedigi kadar arti alsin populer olsun. Bunu cozemiyorsaniz birakin bu isi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    kayra bölümü açılmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı:

Yazıldı mı bilmiyorum ama "Cevaplanan" kısmında mesela örnek olarak "Apex Legends [Battle Royale][Free2Play]" adlı konu 67 sayfa var gözüküyor ama konu gerçekte 69 sayfa.
    Kimi konularda böyle eksik gösteriyor sayfaları. Ancak konuya girdikten sonra son sayfaya gidebiliyorsunuz.
    Kontrol edelim hocam.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı:

Foruma kayıt olurken, insanlar eğilimlerini belirtsinler, mesela aşırı milliyetçi, lgbt, mütefeyyin vs. Biz de ayarlarda,... üyeleri şefffaf olarak görelim, yok gibi olsunlar, herkes rahat etsin
    Ayarlara "milliyetçileri blokla, lgbtleri blokla" gibi konfigürasyonlar da getirelim bence hocam.

Forum kültürünün anonimlik özelliğine çok uymuyor bence isteğiniz. Kaldı ki mesajlarından da bir süre sonra fikir sahibi olunabiliyor zzaten.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Yillardir soyluyoruz. Biktik artik. Bloklanan kisilerin hic bir konusunu mesajini gormek istemiyorum. Istedigi kadar arti alsin populer olsun. Bunu cozemiyorsaniz birakin bu isi.
    Blokladığınız kişilerin konularını konu listesinde görmüyorsunuz zaten hocam. Anasayfadaki öne çıkarılanlar listesinden bahsediyorsanız o kısmın çok fazla özelleştirilebilir olması gerekmiyor
    quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

kayra bölümü açılmalı
    Buna katılıyorum gerçekten.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

Hocam forum iyice yavaşladı. Sayfalar 5-6 saniyede açılıyor.

Alıntıları Göster
    Sadece mobilde mi deneyimliyorsunuz bu yavaşlığı hocam.
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Blokladığınız kişilerin konularını konu listesinde görmüyorsunuz zaten hocam. Anasayfadaki öne çıkarılanlar listesinden bahsediyorsanız o kısmın çok fazla özelleştirilebilir olması gerekmiyor

Alıntıları Göster
    Simdi adam beni alintiliyor bildirimde goruyorum. Ayrica populerde de gormek istemiyorum ama gormek zorunda degilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Simdi adam beni alintiliyor bildirimde goruyorum. Ayrica populerde de gormek istemiyorum ama gormek zorunda degilim.

Alıntıları Göster
    Blokladığınız kişilerden gelen bildirimleri de size push etmiyoruz aslında. Sadece listeye girdiğinizde orada görüyorsunuz. Popüler forumlar kısmı forumun geri kalanından haberdar olabilmeniz için var hocam.

Ama bu kadar şikayetçiyseniz bu sistemden siz ve diğer arkadaşlar, tabii ki konuşulur bu konu.

• Yüzbaşı
    727 Mesaj
    quote:

Sadece mobilde mi deneyimliyorsunuz bu yavaşlığı hocam.

Alıntıları Göster
    Sadece mobil'den giriyorum hocam. Normal sürümü bilmiyorum fakat mobil sürüm çok yavaş.

|
    |

Sen birini blokluyorsun ,adam senin yazdığını görüyor sen onun yazdığını göremediğin için sana yaptığı alıntıda küfür hakaret biele olsa göremiyorsun tabi şikayet edemiyorsun.Biri görecek ,işine gelecek şikayet edecek ohooo.Ölme eşeğim ölme.Hatta aksine hoşlanmadığı biri olunca orada kalsın istiyorlar o mesajın şikayet edip silinmesini bırak.O mesaj günlerce kalıyor belki orada.

Twitter ve Facebook buna çözüm bulmuş.Birini engellediğinde sen onu göremiyorsun o seni göremiyor birbirinize mesaj atamıyorsunuz.
    Ama başkaları sizin yazdığınızı görüyor.Blok sistemi böyle olur.
    Hiç koymasanız kaldırsanız daha iyi bu şekliyle.
    |
    |

Blokladığınız kişilerden gelen bildirimleri de size push etmiyoruz aslında. Sadece listeye girdiğinizde orada görüyorsunuz. Popüler forumlar kısmı forumun geri kalanından haberdar olabilmeniz için var hocam.

Ama bu kadar şikayetçiyseniz bu sistemden siz ve diğer arkadaşlar, tabii ki konuşulur bu konu.

Alıntıları Göster
    hocam benden duymuş olma ama Forum Donanım Haber de '' Favoriler'' kısmında ki bildirim lambasını kapatmayı başarabilen yazılımcı '' Cern'' parçacık hızlandırıcıdan dolgun maaşla İŞ TEKLİFİ alıcakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESOES1981TR -- 10 Ekim 2019; 3:24:28 >

• Community Manager
    4039 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

hocam benden duymuş olma ama Forum Donanım Haber de '' Favoriler'' kısmında ki bildirim lambasını kapatmayı başarabilen yazılımcı '' Cern'' parçacık hızlandırıcıdan dolgun maaşla İŞ TEKLİFİ alıcakmış

Alıntıları Göster
    Yazılımcıların suçu yok hocam ben ilgilenemiyorum o konu ile.

• Yüzbaşı
    908 Mesaj

yok hocam emin ol şakasına gülümse diye espiri yapmaya çalışarak bi mesaj atayım dedim yoksa suçlama ya da şikayet tarzı bir durum yok bize gene düşüncelerimizi dile getirmemiz için böyle bir forum ve olanak sağladığınız için teşekkürler
    |
    |
    Jeolog. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya da direkt eksi butonu getirin ki içimize atmayalım. Bazı kişiliksizlere ufacık söylemde müebbet yiyoruz. İçimize atmak zorunda mıyız :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi registermy -- 10 Ekim 2019; 18:17:26 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

yok hocam emin ol şakasına gülümse diye espiri yapmaya çalışarak bi mesaj atayım dedim yoksa suçlama ya da şikayet tarzı bir durum yok bize gene düşüncelerimizi dile getirmemiz için böyle bir forum ve olanak sağladığınız için teşekkürler

Alıntıları Göster
    Görünce bi güldüm valla yalan yok.
    |
    |
    Fotoğrafa tıklayınca açılsın, harika bir özellik olmaz mı sizce de

Tıkladığım ya açılmıyor ya da turuncu bir yuvarlak dönüp duruyor

|
    |

DH Anasayfa/Portal'da gezerken(mobil vers.) yeşil alandaki açılan menüde fb-tw-ig gibi sosyal medyalara ulaşım var ama youtube yok.Direk basıp gidebilsek ne güzel olur, bu haliyle sinir bozucu ve pratik değil.

Çok zor olmamalı bir buton eklenecek.

Edit: Buraya sadece forumla ilgili öneriler mi yazılıyor? Benim muhabbet anasayfa ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bualix -- 10 Ekim 2019; 21:20:0 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Jeolog.

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||

tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.

• Kesinlikle internetten para kazanma sekmesi ya da alt formu olmalı

|
    |

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.