Şimdi Ara

Forum Canlandırma Çabaları v1 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Manyak mısın lan seni niye sileyim ben............................................................................................................

Edit: Irisi almadan bırakmam seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmopasa -- 6 Haziran 2017; 1:30:18 >
  • Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    Iris başladı oyuna bu arada, 3 tane max level healerı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ver Iris'i, al benim b.tag'ı
  • oyun canlanmadıkça forum nasıl canlansın ki ? ilk çıktığı zamanları hatırlıyorum da oyun hakkında bilgi vermek ve sorunların çözümü için e-mail adresimi vermiştim bir konuda. ordan en az 500-600 kişi eklemişti yıl içinde heyy gidi günler hey
  • Şu konu bile ön ayak olabilir bence, millet geliyor sövüyor falan, yazacak bir şeyler bulabiliyor yani
  • oyunda yeni oyuncu yok ki foruma gelip öğrenmek istediği bi şey sorsun :)
    3-5 hafta karakter kasıyor bi bakıyor herifin biri emerald normale bile 900+ item sınırı koymuş, yapacak bişeyi yok oyunu siliyor
    şu oyunda tankların ve healerların %80 nin de olan ego bu oyunu bitiren en büyük faktörlerden birisidir

+5 keye bile 900+ item koyan benciller olduğu sürece bu oyun yeni oyunculara kapalı, doğal olarak forumada kapalıdır :)

blizzardın getirdiği yeniliklerde pek iyi değil.. quest bulamamış adamlar broken shoreda son queste 100 tane demon slain demiş shklds
    verdiği mountlar zaten içler acısı.. 7.2.5 te myth pluslara gelecek olan yenilikler ve ToS ile biraz canlanır, umarım iyi olur
  • Sende haklısın şimdi, yeni başlayan ve çevresi olmayan böyle saçmalıklarla karşılaşmakta. Her ne kadar kendiniz grup kurun desek bile pek de sağlıklı sonuçlar alınamamakta. Gerçi bir guilde girerek çoğu sıkıntısını giderebilir ama bu da kişiye göre değişen bir olgu. Sonuçta karşında ki kişi kaç yıldır oyunu oynayan biriyken sen yenisin, sana göre doğru olanlar onlara göre yada wow'a göre yanlış olabilmekte. Bu durumda da uyuşmazlıklardan ötürü yine yalnız kalıyor. Yani bu işin çözümü burada değil blizzardda xD

Healer/tank adamların da egosunu yada çıldırma sebeplerini anlayabiliyorum. Adam senden önce çekip seni kite'lıyor. Ee sonra aggro tutamadı vs. He gereksiz derecede aşırı egolu olanlar saçmalamakta ama çok da tevazulu olmaları beklenmemeli. Hakeza healer da aynı şekilde. Manasına bakmadan topluyorlar yada kendi/healer'ın cd'sine bakmadan, yada en olmadık şeylerden kaçayım derken mob çekmeler, saçma sapan şeylerden hasar almalar falan. İnsan çıldırıyor bir yerden sonra

Sonuç olarak ölenle ölünmez yani. Bugün yarın yeni raid gelecek. Yine aynı konular açılacak. Sadece konu açmak için mi var burası ? :P

• adamın amacı hamallık yapmak değil ki, hızlıca bitirmek, 880 altındaki adam partiye yük oluyor birde bu adam oyunu bilmiyorsa insanları çileden çıkarabilir. onu geçtim hiç raid yapmadan dungeon girmeden zaten 880+ olunuyor şuan.
    ha item level'ı yüksek olan herkes iyi mi, hayır tabiki de. ama en azından az çok bişiler biliyordur yada achie var mı diye bakıyor millet.
    raid de mesela pug kuruyorsan bu tipleri direkt kicklemek veya hiç almamak zorundasın, olmuyor çünki. diğer oyuncular da bunları görüp partiyi dağıtabiliyorlar.
    tank ve healer da ego bırakta azıcık olsun, bi cacık olduğu zaman ilk hedef tahtası onlar zaten
    oyununu düzgün oynayan adam istediği kadar ego kasabilir bana göre. haklı çün ki çoğu yerde.
    ------
    ekleme: yeni oyuncu gördüğüm zaman yardımcı olmaya çalışan birisiyimdir, elimden geldiğince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 7 Haziran 2017; 16:37:23 >

• Hala oynuyor musunuz olm ?

Şaka şaka Legion'u da durdurdunuz, yine iyisiniz zıpırlar. Old god mold god derken iyi kılıf buldular lore için.
  • aslında 100 kişi falan toplanıp vanilla serverı kurmalı aile arasında söz keser gibi raid, bg yapardık

• Ben hala illuminati konusunun neden kapandığını öğrenemedim?
  • RIP WOW
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi1ReD

Forumdaki saçma insanlari temizlersek bence sorun çözülür. Mesela ne gibi adam oyunu birakmış yada oyundan soğmuş bir adam gelmiş bir soru sormus bu adamda: git google yaz ayda yotube yaz bak şeklinde itici cevaplar yerine açıklayıcı bilgiler olabilir.

Öreneğin adam token için nasıl para kazaniblirm diyor. Cevap geliyor, Youtube gold farm yaz bak şeklinde...

Yani madem doğru düzgün cevap vermiceksin hiç yazma. Madem birşey yazıcan adam gibi yaz.

Bu tipler dediğim gibi ya oyunu birakmiş yada oyundan zevk almayan tipler...

Bunu yöneticilere söylemek lazım. Forumdaki tüm trollere müsade eden yine kendileri oldular. Kaç senedir tek bir kelime bile yazmadım foruma bu yüzden.
  • Oyunu oynayan 100 kişi de kalsa oyunu konuşan 10 kişi de kalsa benim için farketmez. Ben oyunu kendi zevkim için oynuyorum. Bi DG ya da Raid girmek istediğimde hemen girebiliyorsam guild aradığımda hemen bulabiliyorsam bana yeter. 700 milyon aktif oyuncu olsa ne yazar.

Forum da canlı olursa takılırız olmazsa takılmayız. Bunun reddit i var youtube twitch i var wowhead i falan var içerik bol

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Oyunu oynayan 100 kişi de kalsa oyunu konuşan 10 kişi de kalsa benim için farketmez. Ben oyunu kendi zevkim için oynuyorum. Bi DG ya da Raid girmek istediğimde hemen girebiliyorsam guild aradığımda hemen bulabiliyorsam bana yeter. 700 milyon aktif oyuncu olsa ne yazar.

Forum da canlı olursa takılırız olmazsa takılmayız. Bunun reddit i var youtube twitch i var wowhead i falan var içerik bol

Valla bence bu oyun kolay kolay ölmez bayağı oyuncu kaybetti biraz daha eder belki ama ölmez ta ki blizzard oyunun sonu diyene kadar. Ne olursa olsun oyunu bırakmayacak o kemik kitle var.
  • Ben zaman zaman ara veriyorum zaman zaman dönüyorum. Hesapta bi token hazırda oluyor.

Bi süre sonra aynı şeyler tekrara bağladığı için sıkılıyorum. Ama adamlar 7.2 7.2.5 7.3 falan sürekli yeni bişeyler getiriyor. Haliyle dönüyorum.

En basitinden ben oyunu en çok hikayesi için oynuyorum. Görevleri okuyup yaparım falan. E hikaye ilerledikçe de çekiyor beni.

Eski wowcu değilim WoD un son dönemlerinde başladım. O yüzden kıyaslayacak bi Catac WotLK dönemim de yok. Gayet kafam rahat

• oyunun ölmeyecek olmasının sebebi bence blizzardın çakallığı. mythic + sistemi mesela oyuncuların büyük kısmını oyunda competitive pve yapmalarını sağlayan şeylerden biri. diğer mmorpglerde böyle bir sistem göremezsin.

gearlanırsın gearlanırsın sonra her dungeonda bossa tek atarsın. seni zorlayan bişey olmaz.

wowda ise her zaman seni zorlayan ve dişine göre content bulabiliyorsun. kimisi mythic +20 yaparken kimisi +10 yapıyor. 20 yapan 21de patlıyor 10 yapan 11 de patlıyor. sonra hırslanıp 21'i kesmeye girişiyorlar vs vs kısacası wowda sürekli insanları zorlayan bir pve contenti var. haliyle sıkmıyor.

bide güzel ortamın varsa muhabbetle güzel gidiyor.

ben şuan heroic raidleri pug ile yapıyorum, mythic dungeonlarıda arkadaşlarla yapıyoruz. idare ediyor. başka mmorpg'de content hemen bitiveriyor. wowda sürekli yeni zorluk sürekli ilerleme mevcut. bu sebeplede kimsenin bırakası gelmiyor. gametime büyük sorun yalnız.

• Canlansın bakalım
    Bu arada 7.3 Retri Paladin BG Gameplay çektim. Casual bir çekim, macrolar vs. ayarlı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Canlansın bakalım
    Bu arada 7.3 Retri Paladin BG Gameplay çektim. Casual bir çekim, macrolar vs. ayarlı değil.

Mouse ile skill basıyorsun macron olupta ayarlamadığın konusunda şüpheye düştüm

• Evet mouse ile bastıklarım var ama seri olduktan sonra engel degil

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.