Şimdi Ara

Formula 1, Kasım ayında seyircili olarak Türkiye’ye geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
7.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Formula1 de radikal değişiklikler yapılmadığı sürece artık 7-8 yıl önceki efsane zamanlarına dönmesi çok zor.

• Korona filan derler iptal olur. Kasıma kim öle kim kala...

• Garibanın yüzü gülür mü? Siz sanıyor musunuz ki bizim gibi halka F1 izletirler. Bende bilet fiyatlarını minimum 2.800 bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seyircili olsun olmasın. Max Verstappen'i Türkiye'de ağırlamak bizim için şetefdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jesipikmin J kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı çekme dön ülkene, ülkene derken Türkiye'ye.

Ülkeden gitmek zor, dönmek çok kolay, al biletini dön.. Yazık çektiğin sıkıntıya..

• Sağlık bakanı ve bilim kurulunun gözleri yaşlı. :) Bilete 500 lira verecek adam, koronadan dolayı o piste gitmez zaten. Boş sözler vermişler.

• Formula 1, Kasım ayında seyircili olarak Türkiye’ye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B9F331545 -- 18 Ağustos 2020; 15:14:13 >
  • Ah ah çocukluk zamanımda 2005 yılında gitmiştim. Yok böyle bir ses, sağır edercesine yüksek motor sesleri, pistin dışında bile aşırı yüksek gelen motor sesleri. Birisi bir şeyler söylerken duyması imkansızdı. Hele araçlar start-finish düzlüğünden geçerken, kulak tıkaçsız durmak imkansızdı. Şimdi ise elektrik süpürgesi gibi arabalar, seyir ve rekabeti öldüren tonla kural kısıtlamalar. Açıkçası şuan F1 için her şey o zamanlardaki gibi olsa 1000-1500 verirdim de. Şuan için gideceğimi sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Sıkıntı çekme dön ülkene, ülkene derken Türkiye'ye.

Ülkeden gitmek zor, dönmek çok kolay, al biletini dön.. Yazık çektiğin sıkıntıya..

Düzeni burda kurduk malesef ha diyince gelemiyoruz. Türkiye de yaşamak çok çok istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesipikmin

Düzeni burda kurduk malesef ha diyince gelemiyoruz. Türkiye de yaşamak çok çok istiyorum.

Alıntıları Göster

Hep aynı bahaneler bi bitmediniz. Bırakın bu işleri Formula 1, Kasım ayında seyircili olarak Türkiye’ye geliyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: jesipikmin

Alıntıları Göster
    Ha deyince gelirsin be. Asgari ücretle de bulursun bir iş.. Mesleğin varsa mesleğini yaparsın. Bahane üretme şimdi, hadi gel bekliyorum.. Çok çok istesen gelirdin. Ne yapacaksın elin gavurunun memleketinde, onlara çalışıyorsun. Gel burada islam ahlakıyla yaşa..

Hiç yoksa ayağını yerden kesen bir otomobilin vardır, kaç bin euro ediyor araban, sat onu gel işte.. Buraya gelinceye kadar euro'yu 9-10'la çarparsın tl'ye çevirirken.

* Düzeni orada kurduysan da buradaki düzen'den şikayet edenleri görüp, ta oralardaki düzeni kurulmuş halinle yorum yapma. Sen orada düzen kuruyorsun burada düzen kurulmuyor işte. Rahatı yerinde olan konuşuyor, rahat mı batıyor anlamıyorum. Yaşamak istediğin ülkene gel deyince yan çiziyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bunlar ilgi yok diyip çekilmedi mi ülkeden şimdi niye geri geldiler ki ?

• Ülkede güzel şeyler de oluyor

• çok seviyorum ben F1 gelsin hemen gidip en önden izliyecem Formula 1, Kasım ayında seyircili olarak Türkiye’ye geliyor 

• Bana neden söylüyorsun ki bunu. Formula yönetimine söyle. Lastik değişebilir. Çünkü 50 tur atıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Bana neden söylüyorsun ki bunu. Formula yönetimine söyle. Lastik değişebilir. Çünkü 50 tur atıyorlar.

türkiye bu yüzden karşılayamıyor. full masraf

• seyirci garantilimi peki

• quote:

Orijinalden alıntı: djkubi

Telefona 12 bin tl verenler bilet 500tl diye isyan ediyor

Iyi de 12 bin TL verdikten sonra , uzun yıllar kullanıyorsun + satmak istediğin zaman iyi bir fiyata satabilirsin.

• Şuradaki yorumlara bakıyorum da bir tek bu arkadaşla aynı duyguları paylaşıyoruz sanırım. Anlayan anlamayan herkes bir yorum yapmış.

Kesinlikle harika haber.

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Bilet parası çıkıyor yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.