Şimdi Ara

Formula 1, Kasım ayında seyircili olarak Türkiye’ye geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
7.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah sabah çok sevinmiştim ama sonra ekonomi aklıma geldi, üzüldüm. Bilet alamam muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona 12 bin tl verenler bilet 500tl diye isyan ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gösterilen ilgi düşük olduğu için o parayı karşılayamıyoruz. Dediğim şeye geliyor yine. Bilet geliri düşük, sponsorlar ilgi göstermiyor. Organizasyon sadece 3-4 gün sürüp bitiyor ve unutulup gidiyor. Tüm bunların sebebi Türkiye'de F1'e az ilgi gösterilmesi.

• 2007'de 18.000rpm çeviren v10 motorlar varken burda canlı izlemiştim.kulak tıkacı takmak gerekiyordu.şimdi hem izlemesi çok daha sıkıcı hem 10 misli bilet parası isterler

sesi açıp şunu dinleyin

• Bu yılın benim için en güzel haberi ! Korona bir işe yaradı.

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    2007' de V8 motorlar kullanılıyordu. V10'ların kullanımı 2005'te son buldu.

• Gelirse biletler nerden satılır acaba bilgisi olan var mı?

• Yillardir Turkiyeye tekrar gelmesi icin cimer yada bakanlik mail attim belki biraz olsun katkim vardir💪

• gokhanvai kullanıcısına yanıt

Boş durmuyor yarışlar ve pist günleri yapılıyor aktif olarak kullanılıyor pist.

• belki de F1 in türkiyeye gelmek için şansı. Intercity bunu biliyor. Gelirse devlet finansmanı olmadan gelecek. Ve sosyal mesafeden dolayı az seyircili olacak. Intercity zengin kesimi hedef alır, o yüzden burada yazılan 700-800tl rakamlar çok çok iyimser. Influencerlerin, Youtuberlerin desteğiyle zengin kesime 4 rakamlı fiyatlardan itelerler. Keşke gidebilsem diyorum ben de çünkü inanılmaz sevindirici haber. Keşke diyelim.

• Son zamanlarda Türkiye’de F1’e ilgi çok arttı seyircili olduğu taktirde tribünlerin her şartta dolacağına inanıyorum, F1 yönetimi açısından da Avrupa yarışları sonrası İstanbul lojistik açıdan bulunmaz fırsat.

• RElS kullanıcısına yanıt
    "AKP çocukları hariç kimseyle dolduramazsın"
    onların da para vereceğini sanmıyorum.

• Gitmeyi isterdim şahsen farklı bir deneyim olurdu. Ama Papua Yeni Gine’nin bile parası benim paramdan değerliyken bilet almam imkansız. TV de izleriz tabi onu da ücretsiz verirlerse, çilem bülbülüm çilem, çilem bülbülüm allahh

• benden bi 300 350 çıkar ama olursa galiba daha pahalı olur

• Oglum para verip pistin uzak kosesinden niye arabalarin gecisini izleyeyim:)) her noktaya hakim olamiyorsun ki :))

• Şuan rezalet bence f1in hali. İzlerken hiç zevk alamıyorum. Mercedes önden tın tın sürüyor. Kalanlarda kendi aralarında takılıyor.

• seyircili mi?

koronavirüs (temsili),

Formula 1, Kasım ayında seyircili olarak Türkiye’ye geliyor
  • bunca zamandır gelmeyipte pandemiden sonra gelmeside düşündürücü

• jesipikmin J kullanıcısına yanıt
    Benim ülkem ama Almanya’da yaşıyorum, ironik geldi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.