Çavuş
18 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Dün twitterda bir reklam gördüm açıkçası çok hoşuma gitti.

Kol düğmeleri ile alakalı bir markanın reklamıydı. Ben de babama kol düğmesi almak istiyorum ama daha önce onu kol düğmesi kullanırken görmedim. Acaba alsam kullanır mı ya da bir kenarda durur mu diye karar veremedim.

Merak edenler için linki aşağıya bırakıyorum.

Döviz kurlarının son durumuyla beraber tatil hayallerim iyice suya düşmeye başladı. Tırım tırım aranıyorum nasıl yapsak diye çünkü bu yaz da bir yerlere gitmezsem kafayı yiyeceğim heralde. 2019'da tura turizmin phuket turuna katılıp çok memnun kalmıştım rehber erol bey vardı onunla da baya anlaşmıştık. Şimdi kupon satıyorlar 2023'e kadar kullanma imkanı var ama emin değilim ülkenin durumu alayım diyorum ya o zamana kadar her şey düzelir heralde.

seni çok bekledim diye bir dizi çıkacakmış cuma günü. Uzun süredir paylaşılıyodu baya meraklandım çok iyi oyuncular var kadrosunda başrolde. Fragmanı falan acayip iyi gözüküyor ama tam çözemedim de konuyu bakalım ne çıkacak.

twitterda gördüm bunu gerçekten hislerime tercüman olmuş yani yıldık resmen #BiGit2020

rönesans holding yılın gökdeleni ödülünü almış böyle zamanda cok güzel bir haber. rusyada Lakhta Center diye bi bina yapmışlar. valla avrupadaki en yüksek gökdelenmiş. 462 metre yükseklik nedir abi....

Haberi de burda: https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/dunyanin-en-prestijli-gokdelen-odulu-lakhta-center-ile-ronesansin-1795368

TUSAŞ'ın temel eğitim uçağı olarak tasarlayıp geliştridiği Hürkuş ile TRT Çocuk'un sevilen karakteri Aslan'ın macerasını anlatan animasyon film. 13 Mart'ta vizyona girecek filmin müziğini de Manga'nın Ferman yapmış. Dikkat, 30 saniye dinlenince şarkı insanın ağzına dolanıveriyor. Klibi izlemek isteyenler için link burada.
https://www.youtube.com/watch?v=BAUoyUhVHG8
adamlar çok iyi noktaya parmak basmış ya! yıllarca çok klişe dediler durdular hepimizi soğuttular ayılardan. resmen algı operasyonu gibi. #seniseviyorumayı

merak edenler için video linkini buraya bırakıyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=36gfHNJ3Uwo
Durex'in son reklamlarını gördünüz mü? Şemsiye, yağmurluk, kask falan var reklamda. Nereden alabiliriz biz bunları?

Tarım orman bakanlığı, tarım, orman, balıkçılık, gıda, hayvansal üretim ve sağlığı gibi bir çok konuda fikir topluyorlar. bence güzel bi hareket gerçekten güzel fikirler ortaya çıkabilir sitelerinde görüş bildirirebiliyorsunuz fikirlerimizi sunalım bizde belki güzel fikirleri olan arkadaşlar vardır :)
Corolla Hybrid'in peşinden RAV4 ve Camrynin 2019 modellerinide Hybrid olarak piyasaya sürdüler. Sanırım Corolla'dan güzel geri dönüşler filan aldılar malum Türkiyede vergi indirimi filan oluyor hybrid araçlara. Yeni bişeyler de eklemişler dikiz aynası kamerası, kablosuz telefon şarjı gibi bide arka koltuktan müzik çaları kontrol etme getirmişler o bayağı hoşuma gitti nedense
Araçların tasarımlarıda gayet modern olmuş;

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 74
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 72)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 28 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Anasayfa Haberleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.