Şimdi Ara

Chevrolet kalos 1.4sx hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ilk aracimi alicam malum kasko sigorta vs cok olacagi icin uygun bir arac almak istiyorum daha once chevrolet kalos 1.2se kullanmistim(acikcasi tek kullandigim arac bu.) Yokus cikamamasi ve hizlanamamasi disinda guzel bir arac bana gore.

Simdi chevrolet kalos 1.4sx 16valf 94hp buldum 114bin kilometrede ve 1700 tl hasar kaydi var. Fiyati 19500 e kadar dusurdum sizce bu arac ilk arac olmaya uygun mu? Chevrolet parca bulunmaz satilmaz vs diyorlar ben fazla anlamiyorum yardimci olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat çok pahalı sakın onu alma daha ucuza bulursun kalos

• Moonel M kullanıcısına yanıt
    latife mi yaptiniz yoksa ciddimisiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkrcm

latife mi yaptiniz yoksa ciddimisiniz hocam

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-temiz-aile-araci-347311602/detay

Bak 2 daha koy aveo al daha rahat satarsın hem.fiyatlarda baya uçmuş.kalosa o kadar para verilmez ederi 17 onun. bende alıcam aveo bu sene uni okuyorum.

• Attığım ilan çok iyi bak kaçırma

• ozgurkrcm O kullanıcısına yanıt
    fiyatı hakkında bir yorum yapmayacağım artık o konu sizin bileceğiniz iş ancak ilk aracı 2004 model 1.4 sx kalos hb olan biri olarak bu aracı tavsiye ederim, acemiliğinizi atmak açısından işinizi görecek araçlardan biridir. ben, 2004 model ve 35.000 km kalosumu 14.000-TL'ye (2007 yılında) ilk sahibinden almıştım, 3 yıl kullandım ve ilana koyduktan 3 saat sonra -aldığım fiyatın üzerine- sattım! ikinci eli yoktur diyenlere kulak asmayın, parçasına gelince, opel ile aynı motoru (ecotec) kullanıyor ve birçok parçası da ortak, servis olarak da opel servisleri hizmet veriyor dolayısıyla bu konuda da bir sıkıntı yaşatmaz, yalnız 1.4 motor olmasına rağmen lpgsiz kullanmak sizi üzebilir ben aracı aldıktan yaklaşık 6 ay sonra lpg taktırmıştım, lpg ile gayet ekonomik bir araç olur.
  • Arac lpg li hocam. Icime sindi baya ama 2. Eli yok parcasi bulunmaz diyenler korkutuyor

• Up lutfen yardimci olabilirmisiniz yarin almayi dusunuyorum araci

• ozgurkrcm O kullanıcısına yanıt
    Hangisini,moonel in attığını mı ? Aveo ise düşünmeden al derim,bayan kullanıcı ise debriyajı kontrol ettirmek lazım :)

Bu arabalar 2-3 sene 13-14 bine satılıyordu ne ara bu fiyatlara çıkmış.Kaldı ki o zamanlar Türkiye'den çekilmemişti chevy.
  • Hayir moonel in attigi degil hocam benim bahsettigim chevrolet kalos

• parçasını bulursun o konuda için rahat olsun. fiyat da normal seviyede. üste 2 koyup aveo alman da çok zor, aveolar 23-23 ten başlıyor temizleri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.