Şimdi Ara

Focus to do uygulamasında günde +10 saat çalışan tipler. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
2.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

aynı gruptaydım kendisiyle uçuk sayılara çıktığı çok oluyordu her zaman olmasa da sonra da uygulamayı silmişti galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafayı yemişiz biz kullanıcısına yanıt

Çok detaylı hakkını vererek çalışan biriydi ama

• kafayı yemişiz biz kullanıcısına yanıt
    Evet doğru uugulamayla çalışıyordu o saatlerde pardon
  • geçen yıl sınava doğru kullanmıstım vardı günlük 15den aşşağı düşmeyenler bazıları iyi yerler de kazandı da bazıları sayacı açıp 18+13 çekiyodu yani yalan yok

• Ders başında masada oturulan 12 saat < verimli 3 saat

• Eve kapandığımızdan beri 8 saati görmedim taş çatlasın 6 o da en fazla olanı söylüyorum anlamıyorum nasıl yapıyorlar ilginç.

• 5 6 saat çalıştığımda bile bu gün istediğim gibi çalışamadım yine iyi olmadı yarın daha çok çalışıcam diyip en fazla 5 saat hatta genelde daha az çalışabiliyorum. Odaklı bir şekilde 10 12 saat çalışabileceğimden emin değilim son zamanlar belki.Yine de artırmam lazım çalışma saatlerimi benim de moralimi bozuyor biraz. Sürekli evde olduğum halde yine de az çalışıyorum hissi oluyor insanda
  • Focus şeyini kullanmadım ama son 5 ay günde 9 saatin altına düşmeden çalışmıştım tamamen keyfi olarak üstüne de çıkmıyordum gayet rahat çalışılıyor başladığın saate bağlı. Ben 2 saat ders yarım saat mola yapıyordum sabah 6 da başlıyordum
    6-8
    8:30-10:30
    11-13
    Arada 1 saat mola yemek için
    14-16
    16:30-17:30

Akşam da bazen kurs merkezine gidiyodum onu da eklersek 12-14 saat ediyor günde çalışılabilinir saatler bunlar yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hekim99 -- 4 Aralık 2020; 19:9:58 >
  • Pomodro yapandan hayır gelmez.

• Altına imzamı atar geçerim. Şov erkek adamı bozar.

• Önemli olan doğru yöntemle çalışmak, verimli bir 4-5 saat bu sınavda ilk 5k için yeterlidir, en azından bana yetmişti. Çok çalışmaya değil eksiklerin üzerine gitmeye odaklanmak lazım. Zaten bildiğin bu konu üzerine uzun süre daha çalışmak pek bi şey katmaz.

• delikanlı dediğin açar dersi gittiği yere kadar. öyle dandirik pomodorolarla 25 dakikaya bir 5 dk molalarla uğraşmaz

• Bak aq oldu mu şimdi. Kardeşim sabahın köründe kalkarsam tek işimde ders çalışmaksa evet 10 saati hayli geçtiği bile oluyor.

Uygulamayı çalıştırıyorum ara verdikçe kendini yeniliyor otomatik zırt pırt uygulamaya dokunmuyorum 2 saatte 1 durduruyorum sadece o da yemek için falan ama 3 günde bir 10 saati geçiyorum. ort 7-8

• Ayrıca siz özel sektörün 8-5 olduğunu yani dünyada çalışan tüm insanların 9 saat çalıştığını unutuyorsunuz galiba?

• CemCetin16 C kullanıcısına yanıt

ee aslan özel sektörün verimli olduğunu kim söyledi

• Hocam bu uygulama ücretli diyorlar doğru mu
  • orientis O kullanıcısına yanıt
    sadece premiumu. premiumun zannedersem tek farkı bedava sürümde süreyi sadede başta belirliyorsunuz. premiumda istediğiniz zaman. süre seçerken sonsuza kadar da var zaten. apksı da var zaten
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.