Şimdi Ara

focus 2 mi punto tjet mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

27 bin tl civarı bir bütçem var

aklımdaki arabalar punto tjet 1.4 120hp lpg uygulanabiyor

ilan örnektir (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2009-t-jet-sport-158854365/detay )

focus 1.6 tdci 110 hp (ilan örnektir)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-cok-temiz-1.6-tdci-ghia-focus-hb-110-hp-214723626/detay

üniversite öğrencisiyim
    performans için kalbim puntodan yana ama aklım ford focus diyor
    sizin değerli görüşlerinizi almak istedim
    şuanki aracım 1997 model e36 bmw 316i

• Focus
  • Punto performansından dolayı cezbedici tabi ki ama lpg takıp yazık etme bence motora, benzin masrafı ağır gelmeyecekse kesinlikle punto al
  • tjet sportum vardı tr de değeri bilinmeyen bir araç gerçekten çok güzel gidiyor ama piyasası yok satmak için 3 ay beklersiniz tek kapı oluşu sıkıntı
    focus2 dizelde güzel araç puntodan daha kaliteli oturaklı araç dizel olduğu için güçte yerinde 2.elide kuvvetli sonuç focus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punto size daha uygun genç arabasi. Yalni t-jetlerin 2. Eli yok gibi bisey. Hele 3k ise vay haline.

• Birgün bende tekrar öğrenci olacağım ve bmw 3.16i alıp kampüste sıfır çizeceğim...

T-jet performans olarak 0-100 9sn lakin LPG olarak kaliteli kit taktırmanız lazım.Focusa gelirsek temiz düşük km bulunursa gerek segment gerek kalite olarak puntodan üst seviyede.Ben olsam focus alırdım,yol tutuş ve direksiyon tepkileri çok methediliyor.
  • Arkadaş tamam focusu sevmiyorsunuz anlarız da punto mu focus mu demek de ne oluyor Allah aşkına punto 200 beygir olsa ne olur draglara katilmiyorsan
    He punto almak istiyorum fikir verin de ama punto mu focus mu deme ya

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

Arkadaş tamam focusu sevmiyorsunuz anlarız da punto mu focus mu demek de ne oluyor Allah aşkına punto 200 beygir olsa ne olur draglara katilmiyorsan

Niye Focus'un fiyatı 200bin dolar mı ?
    İkisi de 27000 Tl arkadaş iki aracın arasında kalmış fikir almak için soruyor gayet normal bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punto'nun ilan tarihine baktın mı? Şuanda o fiyata temiz T-Jet bulamazsın. Galeri harici Focus 2 de bulamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

Arkadaş tamam focusu sevmiyorsunuz anlarız da punto mu focus mu demek de ne oluyor Allah aşkına punto 200 beygir olsa ne olur draglara katilmiyorsan

Niye Focus'un fiyatı 200bin dolar mı ?
    İkisi de 27000 Tl arkadaş iki aracın arasında kalmış fikir almak için soruyor gayet normal bir şey.

Alakaya maydonoz
    Fiyat ile ilgili bişey mi söyledim ben?
    200.000$ ne alaka?

• Bence arada yüz farkı var biri neredeyse sıfır gibi duruyor ve km si az, daha hızlı. Biri ise yüzü eskimiş arabaya binen binmiş. Tabiki eski bile olsa focus kat be kat kalitelidir ama karar senin hız ve güncel yüz önemli dersen Punto fena değil ama dersen ki genişlik te lazım çok hız değil(Focusun performansının puntodan çok çok aşağı kalır yani yoktur) kalite arıyorum o zaman focus
  • Tabiki focus hocam basta segment farki var aralarinda

• Forumdaki performans tutkusunu anlamıyorum. Sanki 0/100 1 saniye geç çıkınca breitling saatlerinize bakıp vay geç kaldı bu sefer araba diosunuz. Zaten bir çoğumuz istanbulda yaşıyor sahil yolu 70e kitleniyor geri kalanıda trafikten ilerlemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhen -- 30 Mayıs 2015; 12:25:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.