G

Teğmen
06 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Aveadan iphone6 16gb almıştım ancak son 1 aydır telefonumun kullanım sırasında veya beklemedeyken kendi kendine şebeke yok moduna geçiyor bazen kapatıp açınca bazen de kendi kendine şebeke geri geliyor. Bu da ben farketmediğim zaman sıkıntı yaratıyor arayanlar ulaşamıyor vs. Geçenlerde ise defalarca açıp kapamama rağmen bu olay düzelmedi sonra kendi kendine geldi şebeke. Ne yapmam lazım garantiden randevu alsam böyle böyle desem prosedür nasıl ilerler?
Dostlar,ağabeyler emektar vitomuzu dün sattık babamla benim ortak kullababilceğim bir araba alabilmek için vito malum yaşıma hayli ağır ve gereksiz duruyordu (23 yaşındayım) dün babamın bir arkadaşı ev almak için aracını satıyormuş bildğimiz bir araç megane 2 kasalardan 2010 model 79binde dizel authentiq 30bin civarı fiyat söylemiş arabaya daha tornavida deymemiş bildiğimiz bir araç. Kronik bilinen bir sorunu var mı ve authentique donanım nasıldır diye size bir sormak istedim ? Orjinalinden çelik jantlı ancak aux girişi vs var mıdır ?
İos youtube uygulamasında full hd seçeneği neden yok ?
https://instagram.com/p/v2t5kKqIxN/?taken-by=anastasiya_kvitko

Bu resimdeki canavar kılıftan nasıl bulmuş başka birkaç resimde daha var ışıklı logosu çok hoşuma gitti heryerde aradım yok bi yardım beyler
arkadaşlar hobi olarak uçurmak için maximum 200-250 tl arası 4 pervaneli olan modellerden(sanladığım kadarıyla quadcopter diye geçiyor) almak istiyorum. Ancak bu konuda hiç bilgim yok ne model önerebilirsiniz? hangi sitelerden alabilirim paypal hesabım yok yalnızca kredi kartım var. Şimdiden çok teşekkürler
Herkese iyi günler abiler kardeşler Bizim 2003 vito muz var babam aracı çok sevsede ben rahat kullanamadığım için başka bir araç bakıyoruz. Önce hachback modellere baktık kafamızda bir fiesta var
örnekhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-degiseni-yok-hasar-kaydi-yok-2009-model-temiz-sahibinden-176202214/detay
Bir de babam da ben de ortak kullanabileceğimiz onun da seveceği volvo aklımıza geldi ve s40 en tutulan modeli onun da ikinci elleri 20-24 arası gidiyor. Bizim merso da eski model olmasına ragmen elektırıksel (gösterge ışığı ve körük pompası-merkezi kilit) sorunlar haricinde motor ve yürüyeninde 300 bine yaklaşmasına ragmen hiç sorun olmadı.Bizim araç 23-25 civarına gider diyor. Temiz bir fiesta için biraz kredi çekmemiz lazım üstüne volvo içinse belki kafa kafaya belkı bıraz para kalır üstüne
Ancak babam birçok marka kullanmasına rağmen volvo hiç kullanmadı kafada soru işaretleri var ben de foruma danışayım dedim
Temiz bir s40 çok masraf çıkarır mı(model eski malum) parça durumu kronik problemı varmı(bizim vitonun körük sorunu vardı) Yakıt durumu nasıl (lpg tabiki varsa dizel modellerde)

Şimdiden çok teşekkürler
Beyler uzun zamandır oynamıyorum usko oynuordum eskıden eskıden dedıgım yıllar oldu 5 senesı var en az sonra soyulmustum bıraktım bende hatta 78 lvl ıtemlı bır prıestımde vardı ama sıfresını bulamadıgımdan oda yalan oldu. Unıversıtede yurtta cok bos zamanım oluyor sıkıl sıkıl artık ne kadar sıkıldıysam aklıma knıght onlıne zamanları geldı. Yenıden oynamak ıstıyorum ancak euko flan dıyorlar ne oluyor bırısı bana neler degıstıgını anlatabılırmı. Benım zamanım cok guzeldı en basları ancak sonra cok bozmuslardı. ben exp kasarkan sabaha kadar kosp flan yoktu bı cınlılerde vardı sımdı ne durumda hala charlar soyuluyormu sebepsız yere
Arkadaşlar Tayyeap amca harçları kaldırdım dedi ancak ö.i elimize ulaşan evrak yok diyor harçlar kalktımı ne oldu bilen varmı
Ağabeyler-arkadaşlar başlıktaki gibi üniversite öğrencisiyim ve edirnede okuyorum bu sene aıle bıraz heveslı gelıcek bı para var eger gelırse bana araba almayı planlıyoruz. Bu bölümü uzun zamandır sessız sedasız takıp edıyordum ancak tam anlamıyla bana uyan bır öneri isteği olmadıgından kendım acmak zorunda kaldım. Cok uzattım gelelım ozete
Ayda 1 yada 2 kere İstanbul-Edirne arası yol yapıcam
Bunun harici haftada yapacagım yol en fazla 50 km dir belki bulmaz bile.
Yakıtı az yaksın istiyorum ancak tüplü araç hic kullanmadm dizel araç hatta minibus bile kullandım
Hb 4 kişilik 3 yada 5 kapı fark etmez bu fiyatlarda bir araç ne öneririsiniz. Babam fransız arabası aldırmaz pejo hıc aldırmaz belkı cıtrone zorlarım. Dacia flan aldırmaz. Babamda araba alım satımı yapar ancak tam eskı kafalı bı f/p nedir bilmez sadece satışda düşen fiyatına bakar birde parça ucuzluguna o yuzden size danışmak istedim. Bazen leasınglerde ucuz araçlar olabılıyor pıyasanın altında alabılcegım fıyatlara arabalarda oluyor
Arkadaşlar forum.forzabesiktas.com a üye olan varmı? yıllardır üyelik bekliyorum ancak olmuyor nasıl üye olabilrim
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 469
İkinci El Bölümü Mesajları: 95
Konularının görüntülenme sayısı: 12.959 (Bu ay: 89)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 89 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.