Şimdi Ara

focus 1 hatchback pandizot nasıl yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar focus 1 hatchback aracıma pandizot yapmak istiyorum fakat malzemeleri nelerdir nerden alırız nasıl yaparız hiç bilmiyorum bi kaç resim gordüm ama focus için göremediğim için fazla güvenip de yapmaya yeltenemedim bana yardımcı olabilecek varmıdır acaba .

• Kendinizin yapabileceğini sanmıyorum.Orjinallerde nasıl bilmiyorum ama ses sistemi için yapilacak pandizotların fiberden döküldüğünü sonra da kaplandığını görmüştüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi kac video izledim biraz zahmetliye benziyor ama yaparim diye dusunuyorum malzemeleri nasil bulabilirim onun hakkında bilgim yok yardımcı olabilen vardir diye buraya yazdım ama kimse cevap yazmıyor nedense
  • hazır olanlarıda gordum ama ben bide kapasitör koyacam o yuzden istediğim modeli bulamıyorum bulamadığımdan dolayıda kendim yapmak istedim
  • Hocam ses sistemi için yaptıracaksanız en uygun maliyetli çözümü mdf, bunuda kendiniz yapamazsınız diye düşünüyorum. Onun dışında fiber veya orjinal aksama çok yakın olan bir materyal kullanarak kendiniz üretmeye hiç çalışmayın malzeme mundar olur

Çıkmacılardan pandizotunu bulursunuz Focus mk1 in bulunmayacak bir aksam değil. He dediğim gibi ses sistemi içinse veya başka bir düşünceniz var ise 50-100tl arasında değişen ve mdf üzerine kumaş kaplamadan pandizot üreten yerler var, oturduğunuz yere en yakın aksesuarcı ile görüşün yardımcı olacaktır.
  • hocam mobilyacılarla görusun.oraya uygun mdf kestirin.uzerine deri yada kumaş kaplatın.fiber işi çok zahndtlidir.kalıp vs gerektirir.bu işin en kolay yolu mdf dir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.