Şimdi Ara

RDS özellikli radyo tavsiyeleriniz yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bugün bir çok yeri araştırdım fakat istediğim gibi RDS özellikli bir radyo / mp3 / mp4 bulamadım.
    Baktığım ürünlerin bir tanesinde RDS özelliği var, bu ürün MP4 Philips gogear aria 8gb sa4ara08kf97
    http://www.philips.com.tr/c/mp3-ve-mp4-calarlar/gogear-aria-8gb-sa4ara08kf_97/prd/

Bu üründe RDS özelliği var fakat RDS sadece bir kez geliyor. Bir dahada gelmiyor. Hareket etmiyor yani kaymıyor.

RDS Özelliğini açıklayayım :

Oto Teyplerinde eminim görmüşsünüzdür, o an çalan şarkıyı, radyo adını ve radyo telefonlarını ve nereden yayın yaptığını gösteren radyo veri sistemi (Radio Data System)

Örnek resim:  RDS özellikli radyo tavsiyeleriniz yardım

Benim sizlerden istediğim bu şekilde araba radyolarındaki aynı RDS özelliği olan taşınabilir bir radyo önermeniz. Bunlar ; MP3,MP4, El Radyosu olabilir.

Forumdonanimhaber
    Şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meraklı1 -- 8 Haziran 2012; 20:36:59 >

• başlık cevapsız kalmış. ben de mutfakta kullanmak için böyle bir radyo bakıyorum ama bulamadım.

• o kadar aradım bulamadım bu ürün gözümden kaçmış teşekkürler.

Grundig Music 61 White Taşınabilir Radyo modelini hepsiburada'dan 98TL'ye aldım. bu ürünün konusu açılmamış ürün geldikten sonra bu başlık altında ufak bir inceleme yaparım.
  •  RDS özellikli radyo tavsiyeleriniz yardım

Tasarım ortalama. koyduğunuz yere göre şık durabiliyor. malzeme kalitesi güzel.

• 4 büyük jumbo pil ve 2 standart kalem pil ile çalışıyor ayrıca prize de takılabiliyor.
    • kalem piller hafızasını korumak için
    • tüm piller çıkarıldıktan sonra bile bir süre daha çalışıyor ve hafıza korunuyor.
    • ses kalitesi boyuna göre güçlü ve hacimli. beklediğimden iyi çıktı açıkçası...
    • RDS özelliği gayet sorunsuz çalışıyor ekran biraz ufak ama kanal bilgilerini görebiliyorsunuz

[\ul]

şimdilik fena durmuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.