Şimdi Ara

Flyff Başlangıç Rehberi (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.468
Cevap
1
Favori
120.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Aşşağıda Vereceğim Linkteki Videoda Blade Bi Skill Vuruyor Ama Anlamadım Hangi Skill Olduğunu Bilenler Bir Söylerse Sevinirim Many hp dedikten sonra karşıdaki 87k Vuruyor Sonra Blade Bir Skill Vuruyor Hangi Skill Bu Skill

http://video.mmosite.com/display.php?vid=10777&gid=71

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueDangeR -- 19 Ekim 2009; 21:06:08 >
  • Skill vurmuyorki.
  • beyler oyunu indirdim kurdum patch leri yükledim ama oyun açılmıyor win7 ile alakası olabilir mi?
  • Büyük ihtimal ama hata falan alıyosan hatayıda söylede ona göre bişey diyeyim.
  • kerow009 pm gönderdm oyun hakıkında
  • hata vermiyor start diyorum sonra bi ekran kararıyor tekrar açılıyor oyun kapanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MetalGirL_

Beyler Aşşağıda Vereceğim Linkteki Videoda Blade Bi Skill Vuruyor Ama Anlamadım Hangi Skill Olduğunu Bilenler Bir Söylerse Sevinirim Many hp dedikten sonra karşıdaki 87k Vuruyor Sonra Blade Bir Skill Vuruyor Hangi Skill Bu Skill

http://video.mmosite.com/display.php?vid=10777&gid=71

87k vuran asal vuruyor 80lvl da açılıyor mp ve str ile alakalı

benim full str 85lvl bp 47k vuruyor

• Aibatt'a oynuyorum
    Nick: TechNoFire
    30 lvl magician
    hafta içi her akşam onlineyim hafta sonuda full denebilir
    pm atabilirsiniz.bende yeniyim elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • Sa byLer ben Demianda oynuoRm 61 Lv bLade qorduqume qore çoğu türk aibatta aibatta char acıcam ne acayım Ve aibatta oynayanların nick ney ?
  • Beyler mercanary nasıl olmalı bilen biri detaylı anlatabilir mi acill lasım :S
    arkadaşın mercenary 30 lvlde 500 vuruyo normal mi :S
    biri statları ve skilleri nasıl verceğimi söyleyebilir mi detaylı bi şekilde lütfen
    bu mercenary arkadaşımın.

Ben aibatta oynuyorum..
    TechNoFire ismim.
    40 lvl mageyim..
  • statlar ve skiller için offical foruma göz atmanızı öneririm.
  • Peki flyff için penya satın alabilceğimiz siteler var 200m penya 5$ felan
    bana penya alabilceğim site önerebilir misiniz güvenilir yoksa herhangi birinden alıyım sorun çıkmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechNoFire -- 10 Ocak 2010; 20:08:07 >
  • Arkadaşlar çoğunluk hangi serverda??
  • 14 Nisan 2010 Günü v15in Betası Cıkıcak..Herkeze Duyrulur..

Oyundaki Degisiklikler:

1)121-H Olan level Sayısı 129 a Cıkarılacak

2)125 Level Setler Gelicek(Her Joba)

3)Buff Pet Sistemi Olucak

4)Guild Ev Sistemi Gelicek

5)Yeni Silahlar Gelicek(Lusaka ve Crystal Lusaka Weapon)

6)ve En güzeli bu bence:D Artık özel Aksesuarlar(Accessories
    ) Gelicek Bu Aksesuarlar Set Özelligi Göstericek (2 Set Giymis Gibi Olucaksınız)

Bu arada Kern Serverda Oynuyorum....Cabuk Level Kasan ; 1-2 Ayda 80-90 Level Olabilecek Ve 2 Yılda Hero Kasabilecek Pro Oyuncu Arıyorum.... Ve herseyden Öncesi Ticaret ve Parayı Iyi yapan biri arıyorum...ve Arkadaşlık yapabilecegimiz Biri...

Amaç :

Siege Guild Kurmak ;

Ve

Oyunu Tanınmıs Charları Arasına Girmek

Bu arada Bana Ulasmak Icin t.mac.1994@hotmail.com msni ekleyip Irtibahata gecebilirsiniz...

>>v15 geldikten Sonra Baslayın Cünkü v15 geldikten sonra 1 hafta boyunca exp event gelicek O arayı Iyi degerlendirin....

Sıfırdan baslamaniz Sorun Olmiycak merak etmeyin sadece gereken özelliklere sahipseniz msnimi ekleyin...

2 günde bir cw yaptıgım Icin para sıkıntısı cekmiyceksiniz...Ilk 75 lvle kadar paranızı Karsılıycam...Sonrasında Siz kendi Özel Hünerlerinizi Ortaya cikarip Gh Yaparak ve ya Eventleri Takip ederek Charini geliştirinirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meto213 -- 5 Nisan 2010; 20:48:06 >

• v12 den beri oyun sisteminde köklü bi değişiklik için bekliyorum ama bunlar gene hep aynı şeyleri değiştirip değiştirip bize satıolar şu an için oyun boş bence başta güzeldi ama yapacak bişey kalmayınca gerçekten kalmıyo.
  • LoRdFurkan Kerne gelsene
  • Rehber için teşekkürler. V15 ten sonra baya değişti oyun, bir kısmı düzeltilmeli ama ana hatlarıyla çok faydalı olmuş.

Aibatta oynayanlar için nick: eehbee

Oyun içinde mail atıp iletişime geçebilirsiniz. Türk guildimiz bile var, yardımlaşırız.
  • 4-5 sene önce bırakmıştım, hala oynayan var mı yahu bunu? :)
  • Olmaz mı yav. Daha yeni başlayanlar da var, yeniden başlayanlar da var. Oyun basit ve arkadaşlarla (en azından muhabbet edebildiğin kişilerle) oynanınca daha zevkli oluyor.
  • Bilmez miyim 92 level jester vardı, kim bilir ne haldedir şimdi :p
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.