Şimdi Ara

Flyff Başlangıç Rehberi (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.468
Cevap
1
Favori
120.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu ve bu oyunla ilgili başlıklar bu kadar tık alıyorken bir alt bölüm de bu oyun için açsalar ya. daha rahat iletişim imkanı olur ve rehber başlığında oyun muhabbeti yapmamış oluruz. Kime müracaat edeceğiz?
  • ben 15 lwl oldum ama daha kasamıorum ne kesersem keseyim exp 0.00 kafayı yemeden önce biri bana yardım etsin nolur

• bu oyun çok güzel ama dediğim gibi exp gelmio 15 lwlden sonra sizede oluomu biztek banamı oluo
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheOzi

ben 15 lwl oldum ama daha kasamıorum ne kesersem keseyim exp 0.00 kafayı yemeden önce biri bana yardım etsin nolur

sanırım bu konuya giren ek çok kişi yok çünkü ben hala yukardaki sorumun cevabını alamadım lütfen yardım edin yaaaaa

• Vagrantlıktan kurtulup job alacaksınız, exp gelmez yoksa.
  • lawolfda HnR Varsa oynuyalım tekrar baslayabilirim 83lvl HnR ile oynuodum en son Lawolfda eleman yok ama işte
  • lawolfda oynuan varsa eklesin .. HeALeR
  • quote:

quote:

ben 15 lwl oldum ama daha kasamıorum ne kesersem keseyim exp 0.00 kafayı yemeden önce biri bana yardım etsin nolur

sanırım bu konuya giren ek çok kişi yok çünkü ben hala yukardaki sorumun cevabını alamadım lütfen yardım edin yaaaaa

İlk sayfada rehberin sahibi yazmış ama ben yine kısaca söyleyeyim. İlk görev alma zamanınız gelmiştir. Hangi mesleği seçecekseniz ona karar verip onun görevini yapana kadar size exp gelmez. Lvl 60 da da ikinci görev seçimi zamanı aynı konu geçerlidir. Hangi server da olduğunu söylersen oradan yardımcı olanlar olabilir.

• selam beyler tekrardan başladım bir kaç sorum olucak

1 yha ben akşamları oyuna giremiyorum karekteri seçiyorum accep diyorum bekliyo bekliyo sonrada dc veriyor amam sadece lawolf serverında yapıyor

2 re skill nekadar yapar ??

3 son olarakda cupid wings ne işe yarıyor ???

lawolf da oynayan varmı ???

Nick:BAYmanyakTURKIYE
    LvL:31
    Server: Lawolf

gelen varsa msn ine eklesin

mertkaanboz@hot.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Psycho -- 31 Mayıs 2010; 18:38:40 >
  • off yhaa sadece la wolf serverıdaki charlara girmiyor yhaa

nedenini bilen varmı sabah giriyor akşam girmiyor...

bide guild kurmak için ne gerekiyor ve kaç lvl olmalıyım???
  • Başlamak konusunda kararsız kaldım siz ne dersiniz ?
  • geç bile kaldın hemen başla lawolfa gel istersen
  • feck_@hot ekleyın beyler yeni başlıyorum
  • Yha beyler lawolfta oynayan yokmu varsa yardım etsin yeni basladım.
  • arkadaşlar bende başlamayı düşünüyorum hangi serverde çok türk var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucufer06

arkadaşlar bende başlamayı düşünüyorum hangi serverde çok türk var?

hangi serverda daha fazla Türk var bilmiyorum ama ben Clockworks serverında oynuyorum. Oyundaki adım bilgehan şuan itibariyle 89 lvl billposter'ım. 3 seneden fazla oldu oyuna başlayalı. bazen 6-8 ay ara verdiğim oldu. sürekli exp kasmaktan ziyade ticaretle uğraştım. gerçekten hoş bir oyun. tabii zevk meselesi.
  • Demian(PK) Ranger AOE 62 LV şuan x) Mail atarsanız sevinirim. Nick: DarthPrince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bosbardak -- 28 Haziran 2010; 20:32:11 >
  • bende yeni başladım lawolftayım nickim anarkiTR yardım edebilecek biri var mı?
  • Arkadaşlar benim aibatta 61 lwl psy var 65 lwl yapmak istiyorum aoe yapmak istiyorum nasıl hemen lwl atlıya bilirim Oyunu oynayamalı çok oldu stat sistemimi değişti.Ve bir ranger gördüm adam full int yapmış dedim sen nasıl ölmeden aoe ediyorsun magic block die birşey dedi.(Ve aoe de 12k vuruyormuş)Dedim benim 64 sta var aoe iyi yapar mıyım dedi sen full int gitmeliydin benim kafam karıştı açıkçası.Eskiden magic block die bişey yoktu.
    Birde expin altında Bt var benim %0 one açıklayabilecek olan varmı?
    Aibatta olanlar bir nicklerini yazabilirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerocknuq -- 6 Temmuz 2010; 13:18:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Psycho

selam beyler tekrardan başladım bir kaç sorum olucak

1 yha ben akşamları oyuna giremiyorum karekteri seçiyorum accep diyorum bekliyo bekliyo sonrada dc veriyor amam sadece lawolf serverında yapıyor

2 re skill nekadar yapar ??

3 son olarakda cupid wings ne işe yarıyor ???

lawolf da oynayan varmı ???

Nick:BAYmanyakTURKIYE
    LvL:31
    Server: Lawolf

gelen varsa msn ine eklesin

mertkaanboz@hot.com

Ağustosta Eylülde flan 100mil 150mile çıkar paranız varsa alın 2 tane flan saklayın ilerde köşeyi dönün.
    Flyffda öle bir özellik var activationa event geldi aibatta activationu 100mile satıyorlar.Sakla zamanı gelir zamanı.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.