Şimdi Ara

Flyff Başlangıç Rehberi (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.469
Cevap
1
Favori
120.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2007-2009 yılları arasında oynamıştım bu oyunu.ne charlar geçti elimizden ahh ahhh ne günlerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2yıl oynamıştım,oynadığım zamanda 4-5kişi Türk vardı her konuda yardım ediyorlardı,oynarken pek yüksek yerlere gelemesemde oynadığım en iyi oyunlardandır.

Serverdaki 4-5kişi birbiri ile kavgalıydı :) ve 36 civarı internet cafeci bir abim vardı oyunda tanışmıştık ve sohbetimiz iyiydi burdan ona selamlar :D

Eğer oyuna şuan grupça başlayan olursa bende hemen indiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanhulk -- 30 Ocak 2014; 7:22:30 >
  • Geçen günlerde yokluktan indirmiştimde sonra oynucak potansiyeli kendimde bulamadım bende :D Zamanında bir süre oynamıştım keyifli günlerdi
  • yav bende aynı muhabbetten indirdim şimdi 2008 civarıydı sanırım oynardım baya keyif alırdım. online oyun bulamadım bu aklıma geldi. hala oynayanı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

yav bende aynı muhabbetten indirdim şimdi 2008 civarıydı sanırım oynardım baya keyif alırdım. online oyun bulamadım bu aklıma geldi. hala oynayanı var mı

Yaz başında takıldım biraz,güzel kastım para yaptım falan ama bu oyun miladını doldurdu artık,hala aynı zevki veriyor fakat amacı düşününce sıkılıp kapatıyorsunuz.
    Edit:Ben de o yıllarda oynuyordum,gpotato bünyesinde değil artık zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iconic -- 14 Ekim 2015; 2:03:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iconic

quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

yav bende aynı muhabbetten indirdim şimdi 2008 civarıydı sanırım oynardım baya keyif alırdım. online oyun bulamadım bu aklıma geldi. hala oynayanı var mı

Yaz başında takıldım biraz,güzel kastım para yaptım falan ama bu oyun miladını doldurdu artık,hala aynı zevki veriyor fakat amacı düşününce sıkılıp kapatıyorsunuz.
    Edit:Ben de o yıllarda oynuyordum,gpotato bünyesinde değil artık zaten.

anladım hocam zaten indirememiştim launcher takılı kalmıştı bende sinirlenip sildim :)
  • Oyunu hala oynayan var mı? Varsa haberleşelim ona göre başlayacağım.
  • Türkiyenin ilk flyff serveri açıldı hemen yerini kap !http://flycatonline.tk/forum.php
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.