Şimdi Ara

Flyff Başlangıç Rehberi (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.469
Cevap
1
Favori
120.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer aoe yapmak istiyorsan sta ve Int e statlarını vermeliydin genelde ideal olanı 110sta gerisi full Int tabii bu magician için ayrıca aibatta olanlar nicklerini yazabilirler

Myketia:61 lvl bow jester
    Mnemosyne:62 lvl blade
    Miyosen:51 lvl acrobat
    Tressa:29 lvl assist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myketia -- 7 Temmuz 2010; 17:44:57 >
  • fakat ranger aoe benimde vardı 110sta gerisi full dex vermiştim ben yani safran öyle demişti..
  • Sen bana niçin çemkiriyorsun ki? ben sadece bana söyleneni söyledim ne yaparsın yap. umrumda değil
  • @Myketia: Ama sen beni hic dinlememissin. Bu arada hic on da gormuyorum seni. Hayirdir engelledin mi yoksa beni? ( eehbee )

Neyse reskiller arkadasin dediği gibi eylülde para etmeyebilir. Çünkü benim gibi 1 milyona 200-300 tane istifleyen cok oldu. 2011 den önce fiyat 20m i gecmez.

Bu rada aibatta istediginiz kadar activation scroll u 1m e alabilirsiniz.

Kimsenin taktigine karismamak lazim herkes kendine uygun olani secmeli. (İsteyen sta ile isteyen pure int ile aoe yapar karışmamak lazım)

Bir arkadaşta BT yi sormuş exp in altında, o da master aprentice sistemi puanınız olması lazım.
  • woooooaw... flyffin bu kadar hayran kitlesi varmıydı ya türkiyede 5 yıldır ilk defa güncel bi topik gördüm
  • ya 2.serverdayim ben yeni basladım pvp diye bir serverda 2kat fazla exp geliyor 7lwlimde 98expte kaldi adam buff basti hp 900 felan oldu canavarlara 400vurmaya basladim tek basima 9 10lwl olurdu ama 98expte kaldi 7lwlken benim msn ekleyin crazydjburak_41@hotmail.com tam anlayamadim daha bu oyunu??
  • Beyler ben başlamayı düşünüyorum hangi server daha kalabalık?
    Teşekkürler.
  • Yakında Türkiye server ları yine aktif olur diye bekliyorum. Onun için başlayacağına antrenman olarak da başlayabilirsin. Aibatta heyecan her zaman var ama diğer server ları bilmediğimden yorum yapmayayım.
  • beyler oyuna başlamak istiyorum ama hangi servera geleyim türklerin çoğunlukta olduğu server olursa sevinirim.
  • beyler bi sorun yasşıyorum serveri seçince cannot connect to game. please check your network. diyo ne yapmalıyım??
  • beyler glaphan serverinde full itemli char satıyorum isteyene penya da satılır 10perin(1b) 25tl

Charın fiyatı:350tl

http://img844.imageshack.us/img844/8347/flyff00059.jpg

Charın özellikleri:

78lvl-Master Yoyo Jester(stat full str)

+10restra set 28%atk (süper awakeningli)

ultimate +2/+10element historic yoyo 5/5 +10str awake

+15 str ringler

+14 hp kolyesi

+18 demoller vs...

NOT:ilgilenen arkadaşlara charı serverinde gösterebilirim iletişim için VIPflyff@hotmail.com adresimi ekleyiniz.

NOT:Bitanede 90lvl-Master yine Bow Jester(stat full dex) Satılık fakat char itemsizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glaphan -- 10 Eylül 2010; 17:11:48 >
  • lawolfda tekrar başladım kimse var mı oynayan
  • MİA ' da oynayan var mı?
  • Suan ındırıyorum...
    Umarım gzl dır Mage olabilirim...
  • Daha Oyuna Yeni Başlıyacağım flyff turk oynayan varmı ? bide guıld turk varmı hangısı server gecelım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burgerkral -- 31 Aralık 2010; 1:13:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burgerkral
    Daha Oyuna Yeni Başlıyacağım flyff turk oynayan varmı ? bide guıld turk varmı hangısı server gecelım

+1 yariin basliyicam biri yardim edebilir mi?????
  • SonruH nıck hangısı server gecelım ?
  • Bende Basladım nıck:Diecoolen...
  • arkadaşlar dl yaptım ama girince oyuna id şifresen sonra connection erro please check your network diyo :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gw4ihir

arkadaşlar dl yaptım ama girince oyuna id şifresen sonra connection erro please check your network diyo :S

O hatayı veriyorsa senin internetinden kaynaklanan bir problem var ya da server maintanence saatinde girmeyi denemiş olabilirsin.Sürekli mi aynı problemi veriyor? Eğer sürekli ise internetinden kaynaklı bir problemin var.Bu problemi bende yaşadım tamamen internetinle alakalıdır eğer her denediğinde aynı problem varsa.Çözüm için internetini biraz rahatlat hızın düşük olabilir birşey indiriyorsan kapat, antivirüs programı kullanıyorsan devre dışı bırakıpta girmeyi deneyin.Güvenlik duvarındanda kaynaklanabilir olmazsa onuda kapatıp bir deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakeMeLaugh -- 12 Ocak 2011; 21:10:27 >
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.