Şimdi Ara

fluence geç çalışıyor videodan sorunu söyleyebilecek var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sıfır akü sıfır ısıtma bujisi sıfır enjektör var araçta 1,5 dci fluence 216 bin km de araç biraz yatınca böyle gün içinde çalışmasında sıkıntı yok sabahları böyle sonrası iyi duman atma yok araçta

NOT: video da aracı ben istop ettirdim kendi etmiyor normalde

• bu parçalar değişim sonrası adaptasyon yapıldı mı ?

aklıma o geldi

enjektör adaptasyonu ?

• fluence geç çalışıyor videodan sorunu söyleyebilecek var mıHIZAL POMPAyoutube
    arkadaşlar sorular için lütfen vatsap no 0507 751 45 36
    https://www.youtube.com/watch?v=cXgNVpxyNrg
  • Egzantrik sensörü de aynı sorunu yapar Euro 3-4 Motorlarda çok başıma geldi.

• 1.5 DCI Qashqai aracımda da var aynı durum. Özellikle kışın soğukta sabahları böyle.
  • Yarın aracı sanayiye bırakacağım adam biz bir çalıştıralım dedi bakalım ne diyecekler

• Dwayne35 D kullanıcısına yanıt

Mantıklı bu Aslında sensör alıp deneriz düzelmezse iade ederiz

• soulstriper kullanıcısına yanıt

Hocam sıcak soğuk aynı biraz yatınca böyle oluyor

• infinite kullanıcısına yanıt

Aracı yeni aldım hiç bilmiyorum satıcıyı arasam döverim büyük ihtimalle o yüzden sormadan çözeceğim

• mazot filtresini de değiştirmeyi unutmayın, ayrıca pompa da geri kaçırırsa yapar bunu
  • Deliben D kullanıcısına yanıt

Parcacilar iade almiyor oto ahmet ivedikte sanayide adam dukkana yazmis elektronik parcalarda iade yok diye onceden sormak lazim

• Kızdırma bujisi orjinal olsun. Piyasa kalitesiz kızdırma dolu. Ancak bu kadar etkilemez sanki. Benim 2 si patlaktı sadece biraz 0.5 saniye değilde 1 sn uzatıyordu çalışması. Clip cihazı bulunan özel reno servisinde bir baktırırsanız iyi olur.

• Geçen sene 1.6 TDCi motorda aynısı başımıza geldi. Büyük ihtimalle mazot filtresi veya mazot pompası.

• gece beklediği zaman mazot geri kaçırıyor muhtemelen bu yüzdende sabah zor çalışıyor. Sabah aracı çalıştırmadan önce kaputu açıp sol tarafta duran mazot elcik pompasını 3-4 defa sıkıp-bırakın ondan sonra aracı çalıştırmayı bi deneyin hocam.

fluence geç çalışıyor videodan sorunu söyleyebilecek var mı
  • benim 1.5 dci de böyle. mazot filtresini orijinal mais ile değiştirin bir nebze iyileşiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.