Şimdi Ara

Flavor Wave ve Sinbo 5002 mucize fırın incelemeleri! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
4
Favori
106.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapmayın,geride veremiyorum ya!Şimdi yani flavor alan keklendimi?
  • Bence öyle düşünmek yersiz bende flavor wave alanlardanım. sinbonunda bir-kaç ürününü kullanıyorum ve şikayetimde yok . Belki bende 3 hafta boyunca gezmiş olduğum migros'larda sinboyu bulsaydım alacaktım ama ne yazıkki bulamadım. bende sonunda şu an kullandığım ürünü aldım vede mennunum. örnek vermek gerekirse piyasada ızgara olarak 50 liralık sunny markada var 250 liralık tefalde var. eee her ikiside sonuçta ızgara yapmıyormu. tefal veya benzeri markaları alanlar kekleniyormu yani. bu örneği istediğimiz kadar çoğaltabilirizde. şimdi burada önemli olan hangi marka olduğundan ziyade bu ürünle neler yapabileceğimiz olamalı bence.
  • Bu fiyat performans olayınına dikkat etmek lazım.
    Aldığımız büyük objelerde ev, araba gibi nasıl fiyata dikkat ediyorsak
    küçük olanlarda da dikkat etmek lazım. Şimdi 20 000 tl lik bir sedanla
    yaklaşık aynı özellikte bir arabaya 5 kat fazla fiyat verip alır mısınız?
    İkiside 1400 motor, ikisinin bagajı da 500 litre, ikiside 5 kişilik... Eminim Flovar Vawe
    alanlar Sinbo'yu görseler onu alacaklardı. Ancak şöyle bir durum da var.
    Sinbo su ısıtıcım bozuldu. Servisi Ankara Sincan'daydı. Benim evime çok ters bir yer.
    TAmir gördü garanti kapsamında tekrar bozuldu.Aleti 30 TL'ye almıştım.İki kere Sincana'a gidip gelmem 10 TL'ye mal olacaktı.
    İkinci sefer gitmedim. Teknosadan Arzum aldım. Sinbo'da daha dikkatli davranırsa insanlar bu markayı niye tercih etmesin?
    Ürün rakibinden pahalıysa bir artısı olma ihtimali yüksek. Esas soru bu artı ödemeye değip değmeyeceği.
    Benim her iki cihazı kullananlara bir sorum olacak. Patates, biber kızartmalarında normalde bir kavanoz yağı boca edewriz tavaya.
    İşlem bitince süzeriz. Acaba bu cihazla hiç yağ kullanmadan kızartma falan yapılamıyor mu? YAşlılara, şeker hastalarına falan kızartma yasak.
    Bu cihazlar yaşlıların haşlama lapa v.s. gibi şeyleri bırakıp sağlıklı, lezzetli şeyler yemelerine imkan sağlar mı?

• fantomasds, zaten bu cihazın özelligi yag kulanmadan yiyicekleri pişirmesi ayrıca yagsız patateste çok güzel oluyor bunca sene boşuna damarlarımızı yaglamışız yazık
  • Bende dün akşam Forum Ankara teknosa dan aldım, arızalı çıktı bugün gittim değiştirdim, yanlız değiştirirken denettirdim, 3 tane kutu açtık 3 de arıza çıktı fanı çalışmıyordu, sonunda çalışan bir tane buldum, alacak arkadaşlar denesinler mutlaka aldıkları yerde.
    Az önce tavuk but ve patates pişirdik harika oldu...
  • Ankara Forum alışveriş merkezindeki Teknosa'dan Sinbo 5002 model konveksiyon fırını almış bulunmaktayız.
    Ankara'da Forum ve Antares'deki alışveriş merkezlerinde Teknosa Exxtra mağazaları bulunuyor.
    Fırınlarda bu mağazalarda. Fırını 60 TL'ye aldık. Evde denedik. FAnı kapağa sürtüyordu. Tekrar gidip değiştirdik.
    Teknosa yetkilileri denetmiyoruz deselerde satın aldıktan sonra deneyin. Git gel masraflı ve yorucu oluyor.
    Evimiz Ankara Forum'a ters bir yerde. Metro ringinin önünden geçtiği antares tercih edilebilir. Dedikleri gibi çok kısa
    sürede pişirmiyor. Patatesleri elma dilimi yapıp 15 dakika pişirdik. Çiğdi. 25 dakika pişirdik eh şöyle böyleydi.
    İkinci bir denemede tavuk kanatları üst rafa patates ve biberleri alt rafa koyup 1 saatlik bir sürede pişirdik. Arada kapağı açıp tavukların altını üstüne getirdik.
    Sonuç leziz ve az yağlı bir yemek. Pişirme öncesi patatesleri yufka yağlama fırçası ile az biraz yağladık.
    Alt rafa orta boy iki patates ve 3-4 biber anca sığıyor. Tekrar söyleyelim, kalabalık ailelere göre değil.
    Yeni evlilere, bekarlara, ömrünün sonbaharında olup tatlı tuzlu şeyler yemek isteyenler için ideal.
    1300 watt'lık bir lamba kullandığı düşünlürse hafta 1 çalıştırılırsa aylık faturanızı çok etkilemez. Ama devamlı kullanımda epey müsrif olacaktır.
    Diğer artısı ise yemek pişerken etrafa koku vermiyor. BAlık pişirirken büyük avantajı olacağı kanaatindeyim.
    Kurban bayramı yaklaşıyor. Umarım bayram sonrası etin bol olduğu daha değişik tarifleri de paylaşabiliriz.
    Flovar Wave ile tamamen aynı görünüyor. Belki malzeme kalitesi farklıdır. Ancak Flovar fiyatına 4 adet sinbo oluyor.
    Yani flovar bozulduğunda bizde 2. sinbo'nun ömrünün yarısına gelmiş oluruz. Sinbo'nun Türkiye çapında servisi olması da cabası.

• ben herzaman dedim fiyatından başka farkı yok dedim para kaptırmaya gerek yok şimdi yaptıgımız ürünleri yazalım
  • iki kişilik porsiyonu 40 dakkada çıkartıyorsa bana gelmez. biz 6 kişiyiz.

olcak iş değil.

kalabalık ailelere önerebilecek bir şey varmı ?
  • UP FOREVER
  • arkadaşlar fırın kesinlikle bahsedilen sürelerde pişirmiyor o yüzden elektrik tüketimi kafama takılmaya başladı 1300w ampül var içinde sonucta. çok fazla bi sarfiyat olmuyo mudur?kullananlar ne düşünüyor?

buarada kesinlikle kek pişiremiyor. altı pişmeden kaldı ve süre de öyle 15 dk filan deil yarım saati geçti baktım pişeceği yok ben de daha fazla uzatmadan kapattım.
  • bu kek yapmaz yagsız ızgara yapar
  • sinbo 12lt olandan almaya niyetlendim ama hiçbiryerde bulamıyorum ,
    ne sanal mağazalarda var ne de migrosta ?
    yardımcı olabilecek varsa iyi olur arkadaşlar ..
  • Evet beyler, ben de Sinbo 5002'yi hiçbir sitede bulamadım, hepsiburada.com'a göre fabrika üretimi durdurmuş. İstanbul içinde Sinbo 5002 bulabileceğim bir yer ya da ona benzer yine aynı fiyat aralığında bir ürün önerebilir misiniz?
  • Bende buradaki;www.hilton.net.ua (CGO 0907 modeli)

ürünü 40 dolara aldım.

Genel kullanımı buradaki yorumlar gibi,

Mutfağa ısı yayıyor! En fazla 3 - 4 kişinin yemeğini pişirebilir.

Türkçe kullanım klavuzu olan arkadaşlardan link bekliyorum.

Saygılar.
  • Arkadaşşalrr bu ürünüü istanbulda nereden bulabilirim...SİNBO olanını...
  • YOKMU IZGARA YAPIP PAYLAŞAN ,BEN GENELDE BALIK YAPIYORUM ŞAHANE OLUYOR
  • Evet arkadaşlar ürünle ilgili fikir alışverişi çok yaptık birazda yaptığımız yemekler ve tarifleri paylaşsak?
  • Konuyu ben açmıştım ama ben 50 liraya Era marka dumansız, kapaklı elektrikli ızgara aldım.
    Tek seferde 1 kg tavuk (incik) koyuyorum, 20 dakikada mis gibi pişiriyor, inanın mangaldan hiç farkı yok. Balık da güzel oluyor.
  • Sinbo yok artık piyasada zaten, ne oldu ise piyasaya sürülmedi bir daha. İyiki 2 tane almışım...
  • Öğrenci Ve Tavuk,Balık,Patates Kızartması Seven Biriyim , Bu Durumda Bu Sinboyu Bana Önerirmisiniz ???
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.