Şimdi Ara

Flavor Wave ve Sinbo 5002 mucize fırın incelemeleri! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
209
Cevap
4
Favori
106.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Hortlayacak ama , Kullanım Önerileri nerde buluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Arkadaşlar Hortlayacak ama , Kullanım Önerileri nerde buluruz
    biraz açıklarsanız daha iyi anlaşılır, "Kullanım Önerileri" derken tam olarak ne sormak istediniz ?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

biraz açıklarsanız daha iyi anlaşılır, "Kullanım Önerileri" derken tam olarak ne sormak istediniz ?..

Alıntıları Göster
    Mesala Hangi ürün ne kadar sıcaklıkta pişecek , kaç dk pişecek gibi
  • Ürünü alali 10 seneyi geçmiş. Hala taş gibi calisiyor. Sinbo marka baska hicbir cihaz yok evde. Guven veren bir marka da degil benim icin. Ama bu alet gercekten takdire şayan bir kalite ve dayaniklilikta cikti. Et tavuk balik halen surekli bununla yapiyorum. Gercekten iyi bir restoranda
     Flavor Wave ve Sinbo 5002 mucize fırın incelemeleri!yediginiz induksiyon firinda pismis et ile ayni tadi veriyor.

Cihazi bugun yine kullandim ne zaman almisim diye foruma bakayim dedim. Yillar gecmis . Sinboya benden bir bravo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı bende 10 yıldır kullanıyorum değişik ne pişirebilirim diye baktım ama kitabı bulamadım elinde olan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırı varmı bu cihazın airfryer dan daha pratik bir cihazdı bu bendeki bozulduğu için atmıştım :( veya temiz ikinci eli varmı satan

• Bayberty kullanıcısına yanıt

halen duruyor mu cihaz dolapta :)

• katzumoto K kullanıcısına yanıt

birkaç ay önce kumpir yapalım dedik patatesleri içine attık, bir saat sonra diğer taraflarını çevirmek için yanına gittim ki cihaz buz gibi, sadece fan çalışmış ...  Flavor Wave ve Sinbo 5002 mucize fırın incelemeleri! 

içini açtım inceledim infrared rezistans mevta olmuş yani cihaz yata yata bozulmuş, vedalaştık ...  Flavor Wave ve Sinbo 5002 mucize fırın incelemeleri! 

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.